מתי הוא האפשרות הטובה ביותר לשחק פסיבי

אפילו לדעת כי התוקפנות גבוהה היא הדרך היחידה שבה יכול מנצח שחקן, הנה מאמר טוב, מלמד כמה מקרים שבהם עדיף לשחק פסיבי. אפילו לדעת כי התוקפנות גבוהה היא הדרך היחידה שבה שחקן יכול להיות הזוכה, יש כאן מאמר טוב להוראת, במקרים מסוימים בהם הוא משחק טוב יותר פסיבי. אין שום ספק כי מחזה אגרסיבי הוא משחק מנצח. אם יש משהו במשותף את השחקנים הטובים ביותר בעולם זה לוקח שליטה על הידיים לשחק עם הימורים ו מעלה. בדרך כלל, בין העולם של האליטה פוקר, קריאה היא האפשרות הפחות מושכת.

במאמר זה, עם זאת, חשבתי על מדבר על מספר דוגמאות שבו לשחק פסיבי, הסימון לעשות ובטס בתשלום, עשויה להיות האפשרות עדיפה. זוג העליון, Pro לוח לדמיין כי אתה נמצא בשלבים המוקדמים של טורניר ויש לך ערימה גדולה. חלוקה למחיצות AJ בעמדה חצי ולהעלות 3 עיוור. שחקן בעמדה מאוחר, שידוע לי כי הוא מוצק אלא אגרסיבי למדי, זה גורם מתקשר כדי שלי עולה, כל השאר נזרקים משם. הפלופ מגיע החוצה כמו 4 יח 8 h.

יש לי זוג העליון עם בועט הגון. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של נפתלי בנט. במקום הראשון, אני הולך חושב בידיים שיכול לקחת את היריב. סביר כי הוא התקשר העלאה שלי עם אס או זוג כיס, כנראה בטווח בין 66 ל- 99. הוא היה יכול לעשות שיחות גם עם קצה שני קלפים גבוהים KQ, KJ או QJ. במצב זה, אני כנראה מאוד על-ידי קבלה או כמעט חסר סיכוי. אם חזרה אם הוא קישר ערכה או של אייס חזק יותר. אם יש לך אס עם בועט יותר גרוע, רק שלושה outs כדי להתקדם. אם יש לך זוג כיס כמו 77, רק שניים בחוץ. עם רק שני קלפים גבוהים, הוא כמעט מת. בנוסף, בלוח זה (כמו 4 יח 8 h) אין שזה ידאיג אותי במיוחד על ידי פרויקטים של צבע או של גרם מדרגות. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. מסיבות אלו, לא אני משנה אתן לך המתחרה שלי האפשרות של צ ' רטר חינם. אם אני בטוחה שלי זוג העליון היריב שלי. יש זוג כיס, כנראה הוא יוסר, הצלחתי לקבל ערך רב יותר מהיד שלי. אם הסימון, ללא עם זאת, אתה נותן המתחרה שלי ההזדמנות של בלוף, או להמר איתה החלש, אני קורא. אידיאלי הייתי רוצה להשיג מידה סבירה לאורך בהתערבות יד ולהימנע עושה הסימון גם יש יותר אקשן יותר. אני רוצה את היד שלי של היריב שלי. דמיין עכשיו התור 3 ג. המצב לא השתנה הרבה. אני עדיין מאוד על ידי למעלה או מאוד על ידי חזרה. אני אבדוק שוב ובצע היריב שלי farolee לי. ברוב הנהרות, אם הגיעה checkeada, בדרך כלל אני מתערב. אם הייתה התערבות, אני כנראה סימון/שיחה, אם היו שניים, כנראה יהיה סימון/קיפול. הפעל היד בדרך זו יש שלושה יתרונות. זה מאפשר לי לקבל ערך יד חזקה, מונע להפסיד יותר מאשר מספיק נגד יד כי הבסתי בלי הרבה סיכונים. בנוסף, משחק זה דרך אתה נותן המתחרה שלי ההזדמנות של בלוף, זו הדרך היחידה לקבל ערך של ידיים כמו QJ. לוח יד הגון, מפחיד שזה מצב אחר של שלב ראשוני של טורניר שבו המתחרה שלי ולי יש ערימות יחסית גדול. לדמיין מחולק למחיצות זוג שמיניות במדיום תפקיד שחקן העלה לפני הפלופ מ מוקדם. הייתי גם קורא את ההעלאה ונגן במצב מאוחר. שלושת תראה הפלופ של ג'יי ג'יי 4s. יש סיכוי סביר שהם שמיניות שלי קדימה, אבל אני רוצה להמשיך בזהירות, כך כל אחד השחקנים האחרים ביד יכול להיות נסיך. תארו לעצמכם כי שלושתם לעשות לבדוק הפלופ. למעשה לא הצלחתי הרבה מידע, מאז שמישהו יכל slowplayeado הטריו של נסיכים. הפנייה באה 6-אייץ '. זה כנראה לא סייעו כדי לא ביד אבל ההתערבות לפני הפלופ חולפים. זהו מצב בו כנראה לבצע שיחה. ישנם מספר יתרונות של קורא רק במצב הזה. במקום הראשון, אני לא מסכים עם הסירה. אם השחקן בעמדה האחרונה מעלה, באפשרותך להסיר לי לאבד כמות של שבבי מינימלי. שנית, השיחה יראה והמסוכנות שלי יריבים. אתה יכול להתחיל לחשוב שאני מי עושה עם slowplay שלישיית… אז, אפילו אם השחקן מוקדם כמה יד גדול, בטח יעשה לבדוק בנהר ללא ייבוא איזה מכתב יוצא. הגיע לנקודה הזאת, אני לבדוק שוב העימות וכדי לבדוק אם שלי שמונה היו, למעשה, היד הטובה ביותר. הבעיה עם המהלך הזה ביחס הקודמת אחת היא כי כנראה אני נותן את האפשרות יריב קישור אחד 6 outs, להביס את היד שלי אם יש לך שני קלפים יתר, לעומת שתיים או שלוש רקדניות שהיה שבדוגמה הקודמת. . אני לא משחק פסיבי לעיתים קרובות, אך בנסיבות מסוימות, הימורים השיחה יכול לנצח את הערך היד שלך תוך מזעור הסיכון. מקור: המאפיה Hendon.

About

Categories: כללי תגיות: