תיבת הילוכים

Gearbox הוא מרכיב חיוני ברכב. זוהי קבוצה פונקציונלית עם הרכב המאפשר את עבודתה אופטימלית. כיום, קשה מאוד למצוא רכב שאינו כולל בתוך הפעולה שלו עם תיבת הילוכים. ישנם מספר דרכים כדי להתקשר עם gearbox, אז יש אנשים שקוראים לזה פשוט תיבת כאשר ההקשר מאפשר להם לדעת כי הם מבינים. אחרים נוטים להתקשר תיבת ההילוכים, שם זה רומז על הפונקציות אשר פוגש את gearbox בתוך הרכב. Gearbox כולל מספר פונקציות בתוך העבודה שעושה את הרכב כדי לירות. אחד החשובים ביותר, את הידועים ביותר הוא gearbox מאפשרת עבור התאמה של הרכב מהירויות, כמו כמה שינויים הרכב יכול ללכת במהירויות מאוד איטי, שינויים אחרים מאפשר לך ללכת מהר יותר. לכן כל שינוי של מהירות gearbox, נקרא כשינוי גבוה יותר, מהירות יותר ניתן להשיג עם זה.

עוד אחד המאפיינים של gearbox זה התאם הכוח שיש לו הרכב. למעשה, יש כמה שינויים שם הרכב יש פחות כוח מאשר במקומות אחרים. לפיכך, בהתאם לשינוי הרכב יכול לסבול במחורר כבד יותר מאשר במקומות אחרים. זה בדרך כלל השינוי הראשון שבו יש יותר חזק, בזמן מראש משנה כוח פחות יהיה הרכב בו. Gearbox יש גם בפונקציה של השינוי בין מה שהם קוראים הפוך את הרכב במרחק הליכה רגילה שיש לו.

להיפך הוא האפשרות שיש רכב במהופך? כדי להכיל את נסיבות שונות אשר בדרך כלל מביא דהירה הרגילים של כל כלי הרכב. זו הסיבה gearbox יש כלי נהדר. לגבי המהירות, כוחות gearbox, זה חייב להיות מובהר כי תוך הים מהירה יותר שינוי הרכב זה פחות כוח יהיה זה לזוז בכיוון שבו בוים, לעומת זאת, בעוד יותר כוח יש שינוי מסוים ברכב, קטין יהיה מהירות לפתח את זה על ידי הליכה על הכבישים. לחץ כאן ליאור שליין ומצא עוד . זאת בשל הכוח של מומנט נמוך מהירויות של gearbox היא הרבה יותר גדולה, כי צנוברים של מתחם זה. שינויים אלה מאפשרים המתיחה יותר sprockets האלה וזה מה שנותן את הכוח הנוסף. מצד שני, מה גורם מהר השינויים האחרונים של gearbox נותן המון חופש תנועה צנוברים, הימנעות כל חיכוך להביא את השינויים הראשונים על gearbox. ישנם שני סוגים של תיבת הילוכים: תיבות הילוכים מכניים או ידניים, ומשמנים. הילוכים ידנית הם אשר צריך לנתח את ידית נהג כך שאין שינוי מהירות בכלי הרכב. ומשמנים הם אשר, בהתאם האצת מהירות הנהג, לכוונן את מהירות gearbox לפעול בצורה תקינה הרכב למהירות הדרושים. אלה הנהג אינה חייבת לפעול יותר מאשר על דוושת הגז או הבלם כך gearbox פועלים.

About

Categories: כללי תגיות: