סקירה של תחנת הדלק של עובדות מעניינות-סנט פטרסבורג

יש לציין בכל פעם-מאמר אינה מספקת הערכות אובייקטיביות של תחנת הדלק הקיימות בשוק הארגונים. לא יכול להגיד איזו תחנת דלק כדאי למלא דלק ביותר רוסית בעלי המכוניות התמקדו תחנת הדלק הרגילים לא נועדו לשנות את ההעדפות בבחירת חברות דלק. עם זאת, ניסיון סיווג של תחנות דלק על פרמטרים מסוימים. איפה מתחילים? . אולי, קודם לשקול את הרעיון של "מותג", אשר הוא בבחירה של תחנת מילוי הוא די חשוב.

קיימת דעה כי באמת איכותי בנזין שפכו רק תחנות מוכרות, נהנה מוניטין מסוימים, לקדם את עצמם באופן פעיל. ראייה כזו יש את הזכות לחיים, אבל עם שם ידוע לשימוש הקונה יכול משרד קטן אפילו לא ידוע, עם המצב חוזה ראשוני וניכויים רגיל למסחר במסווה של שנדפסו. אם מסתכלים על רשימה מלאה של תחנות דלק ואזור, ניתן להסיק שמקדם כי באיזורים של סנט פטרסבורג הן תדלוק פחות או יותר ידוע מותגים, חברות קטנות במקום תחנת דלק בעיקר באזורים אזוריים. למעשה, בעיר ישנם הרבה שחקנים חדשים בשוק שמכסים ידוע מותגים. לאחרונה, מערכת כזו מסחר יש נרחב מאוד. טוענת שהיא הטעיה של הצרכן זה לא שווה את זה, כי, בסופו של דבר, חברות הנפט הגדולות מנסים לעקוב אחר שלהם ופיקוח, בדרגות, תחנות דלק, שבו לסחור תחת שמם.

אנחנו מקבלים הרבה תחנות דלק של מקורות שונים שהתאחדו תחת למדי רשימה קטנה של מותגים. לא כדי להיות מבוזבז על התייחסות מקיפה של תחנות דלק רבות, יגביל את רשימת הנפוצים ביותר בסנט פטרסבורג:: לוקאויל, PTC, Neste, Phaeton, מעטפת, Aero. ברשימה של פוטנציאל עשוי לכלול הגדלת הפופולריות של Slavneft ו- Kirishiavtoservis, ובכל זאת חברות אלה לכבוש את המצב אלא היקפיים. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. ההבדל בין חברות הדלק הראשי מורכב לא רק בפוליטיקה בנזין קריטריון זה תמחור מאוד שנוי במחלוקת, כי, כפי שכבר ציינתי במאמר תחת מותג אחד יכול לסחור ארגונים שונים, שכל אחד מהם מגדיר את הערך שלו דלק. ההבדל במחיר ברור יותר כאשר משווים מילוי של אזור לנינגרד סנט פטרסבורג, בגבולות העיר וריאציה אינה ברורה, לפעמים הערך הוא אפילו ואת רמת השירות. הנושא של שירות שווה נחשב בנפרד. כבר זמן רב תחנות דלק כבר אינם רק מקום שבו בנזין יצוק על הסחר תנועה המערבית מעודדת בעלי תחנות דלק כדי להרחיב את מגוון השירותים. בהקשר של נדבר על שירות נוסף מבוא של קריטריונים סיווג בהתאם-כל תחנות הדלק כמקובל מחולקות למחלקות חקלאים מ, בינוני ו- Premium. תדלוק חפש עכשיו אקונומי קשה. עם גישה לשוק הרוסי ארגונים אירופאים, התברר כי יש לפחות מיני שוק קטן עלולים להגדיל באופן משמעותי את הנאמנות של בעלי המכוניות, אז כל השחקנים בשוק המקומי רציני בחופזה החלו להתחדש מילוי שלהם. אם יש לך הזדמנות למצוא תחנת דלק, איפה ניתן רק למלא את השדה. בשיעור בינוני התיישבו כמעט כל תחנות הדלק של סנט פטרסבורג. גבריאל חמו מדרשת רוח הגולן בהחלט מביע דעה מלומדת. ההבדל הוא בעיקר גודל ואיכותי מגוון של חנות, כמו גם משלים שירותי מחירון. ההבדל הקריטי הוא דרך החצר הקדמית ממוצא אירופי (Neste, מעטפת) דלק על מתורגל "שירות עצמי", כלומר הראשון הנהג שופך בנזין ולאחר מכן משלם עבור מספר מסוים של ליטר. גישה כזו היא טובה לחובבי רכב רבים, זה ממש נוח, אז זה סביר להניח כי בעתיד הקרוב מערכת כזו הוא לא נדיר, תחנות מקומיות. פרימיום-class הוא משהו חדש עבור רוסיה עד כזו רמה של שירות זה מפתיע. עם זאת, המהירות שבה ניצח את ליבם של בעלי הרכב ממעמד הביניים לחזות נוספים העלייה במספר תחנות דלק מציע רשימה מאוד רחב של שירותים נוספים. היום באותו היום בסנט פטרסבורג מיצבה עצמה בכיתה הזאת, רק רשת גרמנית Aero. תחנות תדלוק של החברה הזו משוכללת של החברה בסגנון שונה, גישה אישית לכל לקוח. בעוד המכונה לשרת (רשימת השירותים מופיעים על ניקוי את הבקתה, גוף, משאבת צמיג, וכו '), יכול הנהג לבקר את 'כיף אזור' עם הטלוויזיה והמחשב. הולך וגדל בהדרגה מספר תחנות דלק Aero בסנט פטרסבורג, ולא שהפרימיום-השיעור הזה נהנה בפופולריות מסוימת. סיכום למעלה-חלוקה מילוי תחנת על טוב ורע חברות על בסיס של סימן מסחר מסוים לא יכול להיות. האיכות של בנזין, ומחירה הוא שווה רק לזהות עבור תחנת דלק מסוים. באופן כללי, הבחירה של תדלוק, עניין של העדפה אישית, שאילתות בבחירת רמת השירות. אתה גם לא צריך לפספס את ההזדמנות לשאול לדעתם של אחרים ברכב, שהאינטרנט מספק הזדמנויות עצום חילופי מידע, כולל בחירה של תחנות דלק.

About

Categories: כללי תגיות: