לא מפסיקים לחלום חלומות גדולים…

PS. פרננדו אלקסיס חימנז הרעיון היה אתה נולד פאביו אקטור שקיעה כי יושב על כסא ב- Plaza de Caycedo, נהנה משב רוח מרענן על פי farallones של קאלי. "מה לעשות כדי להסיר ילדים ואנשים צעירים שקוע בתוך השאול הרחובות?", תהה שוב ושוב עד לאותו הרגע בו – כמו הקריקטורות – הרגשתי עלו bombillito שגרם לך לחשוב: "נקה.. הפתרון מאז ומתמיד יש!",-ואז – הגה את החלום של יצירת ספר מעשי קרקס במטרה לעודד מבלים את זמנם על דברים אחרים. ההתחלה לא הייתה קלה. מצד אחד, מעטים האמינו דרך האמנות יכול להציל בני נוער המעורבים סמים וגניבה.

לעומת זאת, פרויקט בלתי סביר הוביל אותו כל מי ביקש תמיכה, סגר את הדלתות עם הבטחה מעורפלת של: "שוב יהיה…" החלום שלו הוא עכשיו מציאות. תריסר בנים ובנות הם בוגרי הראשון. כעת הם להטוטנים, mimes, ליצנים, קוסמים, אקרובטים. הם סיימו את הכשרתם בקרפיון רבת-הצבעים אשר עולה לכיוון צפון העיר, בשדה גדול כמו שאיפותיהם. אם אתה שואל אותו איך עשית את זה, אני יגיב לך, עם החיוך תמיד המצורפת, אשר מאפיינת את אופטימיסטים: "אלוהים עזר לי תמיד". והוא צודק לגמרי. אמונתו אפשרה לו לראות את הלידה וחיזוק של מה שנודע כיום כבית ספר קרקס "El Samán". מי להשיג את המטרה? הם מגיעים רק את המטרות שלהם, מי שחולמים.

הם מגיעים חדש השלבים בסולם ההצלחה, מי שהושאל יד האלוהים אינו יכול להתגבר על למרות הקשיים. בלי הכתוב לציין הרבה לגבי מקורותיה, משמעות או את הרגע שבו היה אישי מפגש עם אלוהים, למצוא רשומה אודות Jabez, החולם במשרה מלאה. התנ ך אומר "Jabez היה מכובד יותר מאשר אחיהם שלו, עליו אמו הנקרא Jabez, ואמר: באשר כפי הוליד אותו כאב." (E) שהופעל Jabez של ישראל דה דיוס, ואמר: הו, אם תיתן לי ברכה, ו! אתה ensancharas הטריטוריה שלי, אם היד שלך יהיה עם בי, ואני libraras הרשע, כך שלא תגרום נזק. אלוהים וסיפקו לו את האפשרות במה שהם קוראים "(1 ומתועד 4: 9, 10)." הוא חשב, פעלו אחרת. כפי שקורה עם אלה שיש להם מטרות. הם הופכים הנגף לסובבים אותם, מטרה ללעג וביקורת שלהם, או אולי, המטרה של אדישות כללית לעובדה עבור-contravía. אך אלוהים שגשגה המאוויים שלו. אותו הדבר שניתן לעשות היום עם החיים שלך… אין להשאיר לחלום חלומות גדולים… אל תחמיצו את היום הזה לא נותנים היום עוברים ללא צורך לחיות חיים חדשים. איך לעשות את זה? קבלת ישו לתוך הלב שלך בתור האדון והמושיע. לומר: אדון ישוע, תודה לך למות על הצלב עבור חטאיי. אני מקבל את הסליחה. אני מזמין אותך לבוא אל תוך לבי, של אדם שלי אתה רוצה להיות. אמן אם צילמת החלטה זו, מזל טוב. אל תשכח, מהיום: 1.-להפוך את התפילה עיקרון החיים. התפילה הוא מדבר עם אלוהים. 2. קרא את התנ ך, ספר מעולה שבו תלמד עקרונות מעולה ייקחו אתכם לצמיחה אישית ורוחנית. 3. התחל מבית־הספר בכנסייה הנוצרית. החיים שלך תחודש על ידי מעשה של ישוע המשיח! אם יש לך חששות, אנא אל תהססו לכתוב לי Ps. פרננדו חימנס אלקסיס פנה (0057) 317-4913705

About

Categories: כללי תגיות: