כתיבת קורות חיים

למרבה הצער, רבים בטוחים בעצמם אנשי מקצוע לא שמים לב מספיק כדי לכתוב את קורות החיים, מתוך אמונה כי ההסמכה שלהם מספיקה לקבלה לעבודה. עם זאת, הניסיון מראה כי מועמדים אלה מוקרנים לעתים קרובות על ידי השלב הראשון של החיפוש. ככלל, עובד בחברה גדולה, אחראי על גיוס, יום קבלת עשרות מכתבים מן המועמדים לתפקיד, כך להציג כל המכתבים האלה, הוא מבלה לא יותר מ 20 שניות בערך כמו אותו הוא לדעתנו דפי האינטרנט בחיפוש אחר המידע הנחוץ באינטרנט. המשימה של המבקש – כדי להפוך את קורות החיים, מה שיכול לעניין אותו ממבט ראשון. קודם כל, זה צריך להיות תמציתי, והשפה – ברור, חד משמעי וספציפי. תמצית לא יעלה על 2 עמודים, כך זה צריך להיות קצר ככל האפשר כדי לשקף את כל המידע הרלוונטי שעשויים לעניין המעסיק. במובן זה, קורות החיים שלך צריכה להיות דומה ההכרזה על ספר מעניין או סרט טלוויזיה.

אתה לא צריך להיכנס לפרטים. המשימה שלך – כדי למשוך תשומת לב, אבל אם אתה רוצה פרטים ניתן לסכם הנלווה מכתב או ראיון. קורות חיים טובה היא תמיד מובנים. המידע בו צריך להיות ממוקם ברצף, ואת הטקסט צריך כותרות משנה, והמילים מודגשות, אחרת המעסיק רשאי השאלה היכולת שלך לבטא מחשבות הגיוני. סיכום יש צורך לעשות כך שזה היה קל לקריאה, נוחה ומהנה. אותיות ההון, גופן מודגש ולעזור המרווח לספק את אותו סוג של מידע, אך לא להיות מעורב במגוון רחב של גופנים, מסגרות ואלמנטים דקורטיביים אחרים.

את גודל הגופן חייב להיות לפחות 10 נקודות, כדי לא לעכב את הקריאה. אחד המאפיינים החשובים של קורות חיים – אובייקטיביות. בתיאור ניסיונו, כישורים והישגים אישיים להיות אובייקטיבי ככל האפשר, כי בראיון תצטרך להצדיק את כל מה נאמר בסיכום טקסט. לכל בקשה של סיכום ניתן לצרף תמונה, אך יש לזכור כי זה יהיה חלק ממסמך רשמי, ולכן הבחירה של נורה יש להתייחס בתשומת לב מיוחדת. כעת אנו פונים אל מבנה של קורות חיים. בפסקה הראשונה חייבת לכלול את פרטי הקשר שלך: שם, שם משפחה שם משפחה, גיל, כתובת מלאה, ניידים, כמו גם כתובת דואר אלקטרוני. רצוי ששם האלקטרוני שלך התיבה היתה נייטרלית הנכון. למרות זכותך חופש הביטוי, המעסיק לא סביר שתראה לנכון, אם עמדתו של מנהל לעבוד עם לקוחות בטענה רוצח, מפלצת, או אהבה mashine. סיכום לא צריך להיות אנטי פרסום, ולכן במקרה זה בדרך החוצה היא ליצור תיבת דואר חדשה עם שם נייטרלי יותר. נקודת הסיכומים הבאים – את המיקום הרצוי, או מטרה. סעיף זה מכיל מידע על אופן עמדה אתה מתראיין. אם אתה שולח את סיכום עמדה ידועה כבר ידוע, היעד עשוי להיות מושמט והחליפה אותו עם שם או קוד של ריקנות. בעת מילוי בטור זה לא צריך לכתוב הצעות מפורטות כגון "רוצה לקבל עבודה מעניינת שיתאים הכישורים והניסיון שלי ותרם לפיתוח מוצלח של החברה שלך ", כמו במקרה זה המעסיק את הרושם שהמבקש לא יש מושג ברור על מה היה רוצה לעשות. המטרה – זהו המיקום הרצוי, את היקף האינטרסים המקצועיים שלכם. מצביעים בבירור על הדרישות שלהם: זה יגדיל את הסיכויים שלך למצוא עבודה. לא צריך לכתוב כמה תפקידים בעת ובעונה אחת, גם אם הם נראים קרובים אליך. בדרך כלל, חברות דורשות מומחה מסוים לתפקיד מוגדר היטב. ב, בנוסף לעמדות דומות, למשל, מזכיר מנהלת המשרד עוזר אישי למנהל עשויים להשתנות בטווח נרחב של תחומי האחריות, כך שעדיף ליצור לחדש נפרד עבור כל אחד מהם. תחת "חינוך" מספק מידע על תוצאות חינוכיות, כולל קורסים נוספים, סמינרים, הדרכות. בסעיף זה, יש רשימה כל יציין את רמת המקצועיות בתחום הזה מאוד שבו אתה רוצה לעבוד.

השיעורים אינם לא קשור לתפקיד, הוא מושמט טוב יותר. שם הספר, שנכתב בדרך כלל מלא. הקפידו לציין את שנת ההתחלה הסיום, שם סגל ההתמחות. אם יש לך תעודה בהצטיינות או תואר, זה צריך להיות גם ציין. ניסיון הוא הפריט החשוב ביותר בסיכום. ככלל, הסיכום מתאר את החוויה על פני 70-10 השנים האחרונות. חברות אשר אתה עובד מפורטים הפוכה סדר כרונולוגי. הוא גם מציין את שם החברה, את הכיוון של פעילותה, מספר העובדים, זמן בחברה (לדוגמה, בספטמבר 2004 – מאי 2006) הגדרת תפקיד. זה גם פרט בקצרה הדרושים ללא הודאה של ביטויים כדי לתאר את תפקידיו ביצע. כישורים והישגים ניתן לזהות כפריט נפרד או בשילוב עם קודמו. הוא מכיל מידע על מיומנות מקצועית ועל הישגיו של המבקש, לעניין המעביד. מאז הסיכום נשלח לחברה, יש צורך להעביר רק את מה שרלוונטי לתפקיד. זכור כי לתאר את ההישג רצוי בצורת תוצאה של פעלים סוג מושלמת (למשל, "הגיע", "עשו", "הציג", "משופר", לא רק "עושה"). למרות העובדה כי רשימה של תכונות אישיות של קורות חיים הפך רשמיות שגרתיות, היעדרו של סעיף זה עלול לגרום חשד המעסיק כי המבקש מתקשה עם הערכה עצמית. בשלב זה, רצוי להימנע הגדרות סטנדרטיות של "מסודרים", "דייקן", "שאפתני", "מתח הוכחה" ו וכו ' אל אשראי עצמך התכונות שאין להם, כי בראיון אתה יכול לשאול אותם כדי להמחיש דוגמה מהניסיון שלך. בנוסף, לא כל ההגדרות של רשימה זו עשוי להיות מתאים למיקום הרצוי. כך, למשל, רואה החשבון אינו צריך להיות שאפתן, "שחקן נבחרת" לא בהכרח אלה התמקדו ההישג היחיד. הסעיף האחרון הוא סיכום של מידע נוסף. ניתן לציין מידע שאינו כלול "חינוך" לבין "ניסיון" זה יכול להיות שימושי מבחינה מקצועית. הוא יכול להזין מידע אודות קיבלת פרסים ותארים, הציבור פעילויות, חברות העמותה, הופעות בפורומים וסמינרים, פרסומים ואף נוכחות של רכב אישי, אם זה מתייחס ההודעות העתיד שלך. מרבית המעסיקים דורשים להצביע על הרמה הצפויה סיכום של הכנסה חודשית. על מנת לקבוע את המספרים, אתה יכול להתייעץ סוכנות גיוס או לערוך מיני מחקר באינטרנט על מנת ללמוד את "עלות" הממוצע של המומחה באזור שלך. תיזהר, כי ציפיות שכר נמוך מדי להוביל העובדה שאתה לא יראו מקצועי, אבל גבוה מדי כדי להיות מאופיין המבקש יומרני מדי אתה. תחילת כתיבת קורות חיים, כך להחליט אילו חלקים של ביוגרפיה העבודה שלך חייב להסביר באופן מלא, ואשר להפחית עד למינימום. זכור כי קורות חיים – זה כרטיס הביקור שלך, שאמורה להראות לך עם היד הטובה ביותר, מפגין את הכישורים והיכולות המתאימים לתפקיד עבורו אתה מתראיין.

About

Categories: כללי תגיות: