טיול לגאנה

גאנה הוא תייר נפלא שטוח במערב אפריקה. לאורך כל השנה מכל רחבי העולם באים לכאן כדי ליהנות את היופי של החופים מרהיבים. האטרקציות העיקריות של המקום, הם ללא ספק, החופים החוליים ונקה שמיים כחולים. החופים של גאנה מרהיב רוב החופים ממוקם ליד אקרה, תמיד הוא הספר הטוב ביותר, בקרבת המקום. בדרך כלל בתי מלון בגאנה מציעים רגיל בפנימייה ולאחר ארוח מתקנים במחירים במחירים סבירים יותר, אז אתה יכול להיות בטוח כי מטיילים יש שהייה נעימה ובטוחה בזמן שאתם מבלים את החופשה בגאנה. לא תמיד נפתלי בנט.

בין פעילויות שונות, האוכלוסייה המקומית, וכן בתיירות מעדיפים ליהנות דיג ספורט בגאנה. כמה ספורט מים אחרים שתוכלו ליהנות בגאנה הם סקי מים, צלילה ושייט. אגם וולטה נחשב המקום הטוב ביותר כדי להפוך את כל הפעילויות הללו. מקומות בהם כדאי לבקר בגאנה עם חלוף הזמן כפי תיירות מתפתחת במהירות, סוכני הנסיעות גאנה יותר ויותר כדי להרחיב את עסקיה, עם זאת, עליך לוודא כי הם לוקחים אותך אל המקומות הפופולריים ביותר בגאנה. מדריך הנסיעות של גאנה חייב לכלול את היעדים הבאים:? הפארק הלאומי של BIA? פארק Kakum? שמורת Owabi? שמורת השומה? הפארק הלאומי של Bui? הגשמים וכן הלאה.

בין הפארקים לפני שהוזכר, הפארק הלאומי של השומה הוא הבית של בבון, תנין, פילים, האפריקני, באפלו ועוד כמה חיות אחרות פראי. לפני תכנון חופשה בגאנה, יש לשמור דברים מסוימים במוח. ביניהם, הראשונה היא נושאת על ויזה תקפה ותעודת חיסון נגד קדחת צהובה. קדחת דנגה ומלריה הם חלק הסיכונים הבריאותיים נפוצה בגאנה. לכן, עליך תמיד לנקוט אמצעי זהירות נגד כל מחלות מזיקים אלו. תנאים שהגיעה לשיאה בגאנה עמדו לאורך כל השנה, גאנה, זה עדיין חם. עם זאת, מן האקלים הטרופי הופך גשם טרופית. לכן מוטב להימנע החודשים של אפריל, מאי ויוני. בצפון גאנה היא יחסית, יותר חמים, אז זה מומלץ לא כולל המקום החבילות נופש של גאנה. גאנה cedi הוא מטבע של גאנה. מאז עלות אירוח ב גאנה היא סבירה מספיק, מישהו יכולים לבקר את המקום הזה. למעשה הוא הסיור אידיאלי כי זה מותאם אפילו יותר מתוח לתקציב. אז, ÿque מחכה? מתכנן טיול וליהנות מחופשתכם בגאנה. מאמר זה נכתב על ידי פיטר לסיורים של קבלת בגאנה. הוא מציע שירותי התיירות גאנה, מארגן טיולים במערב אפריקה.

About

Categories: כללי תגיות: