הנקה מאוזן הוא הבסיס של תזונה נכונה

נכון שהיום יום. הוא הופך קשה לצרוך תזונה נאותה לנו פרופורציות כל החומרים המזינים הדרושים. על האחת לתת את זה במדינות רבות ההצעה לעיל מעודן מוצרים הארוזים להפליא במרכולים. לעומת זה חיים מלחיצים שאנחנו חייבים לקחת מנסה לאזן את המשפחה ולעבוד. זאת, למעשה, אם אנחנו רוצים לעזור הגוף שלנו לעבוד היטב שאנחנו מנסים לצרוך מוצרים טבעיים לספק לנו כל ויטמינים, מינרלים, סיבים, חומצות אמינו כי הגוף שלך צריך. גם עליך לקחת בחשבון כי הדרישות של אותם חומרים מזינים כי צריך הוא להיות שונים בהתאם לסוג של חיים, גיל, מצב הבריאות של כל אחד מהם, בני המשפחה. בואו לא נשכח כי ילד או אדם אשר מבצעת ספורט כמות צריך להאכיל באופן שונה על אדם קשיש או אדם אשר מבצעת יושב בעבודה אינטלקטואלית כל היום.

חשוב כי צריכת התזונה האנרגיה הנחוצים ולראות כדי לספק לגוף את החומרים המזינים זה לא לסנתז והשיג דרך המזון. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. החשוב הוא האיזון של חלבונים, פחמימות ושומנים. הוא טיפול אשר הם באיכות טובה, לא בהכרח חייב להיות חיה מוצא גם הם החלבונים ממוצא צמחי זה מצוינים. מזון עשיר בחלבונים בעלי חיים נמנים כל בשרים, עופות, דגים, ביצים, מוצרי חלב. חלבונים צמחיים מצויים דגנים, קטניות, קטניות, סויה, אגוזים. הפחמימות שאנחנו אוכלים פחמימות פשוטות כמו קמח לבן, מעודן, בצורה של לחם, אורז, פסטה, סוכר מתוק.

אלה מומר במהירות של גלוקוז, להעלות את רמת הסוכר בדם בצורה מהירה, לא לפגוש את sencacion של רעב במשך זמן. כאשר אנו חשים רעב ועייף שוב. מלחלח של פחמן מורכבים הם בריאים יותר, מצוי להם ירקות, ירקות ופירות. אנו מספקים בנוסף סיבים הנחוצים ויטמינים ומינרלים שהמעי תפעל כראוי. לקחת יותר זמן להיקלט על ידי הגוף, רמות הסוכר בדם נשמרות נמוכה. מלחלח של פחמן מורכב לאפשר כי הגוף שלנו להיפטר האנרגיה של משך זמן. המחבר של המאמר Scheiber מרגריטה מי מנהל האתר של בריאות, Nutricion טיפים אתר עם מאמרים חינם וייעוץ בנושא בריאות ותזונה.

About

Categories: כללי תגיות: