היפנוזה עצמית

האם אתה יודע את המחשבות שלך לקבוע את הגורל שלנו? האם אתה יודע ליצור את האושר או חסר מזל שלך שלך? כאן הוא חשף את סודות כדי למשוך אליך דברים חיוביים ולקבל את כל מה שתרצה בחיים… למי רוצה חיים נוספים. לקרוא, זהו אודותיך. בעוד כמה ימים, יהיה באפשרותך להפוך אחד או כזה תמיד חלם להיות. תגלו את מפתח טבעי אשר יאפשר לך צ'ק טוב יותר את כוחה של הצלחה נמצא לך. תגלו כיצד באפשרותך להתגבר על בעיות הכסף שלך, לפתח את המגנטיות, לרזות, לפגוש את אהבת חייך, להצליח או לשחרר את הבעיות אשר לך לפנק החיים! גם אם לחוסר בטחון לך החיים סירב לך לרגע דברים רבים נואשות הרצוי! האם אתה מוכן לשחרר את הכוחות החזקים ביותר שקיימים בך, נפלא כוחות של תת-המודע שלך, כדי לשלוט בהם יהיה? אם כל זה נראה מעניין, סגור את המפתח לדלת, חינם בעצמך 5 דקות. מדוע? מכיוון תגלו את הסוד של המילים לשחרר את הכוחות של תת-המודע שלך תפתח כסף, הצלחה ואושר. אני יודע כי זה הבטחת מדהימה.

הייתי שואל לא מאמינים לי על תנאי, אך שקול אחת עדות שאינה ניתנת לסתירה "זה עובד". כוחות אלו, המסדירים את חיי הרגש, שלך בריאות והצלחה שלך, ואתה מכיר אותם היטב. יש כבר השתמשת באופן בלתי מודע בנסיבות מסוכנות או לשמור מישהו. כן, יש בידך המשמש… אבל רק במקרה חירום! איש 99 מתוך 100, אלה כוחות מדהימים נותרים רדומה במשך כל חייהם. שאינם בשימוש, מבוזבז, שנשכחה אפילו על ידי אלה הזקוקים ביותר! זהו בדיוק כאילו שתצאו בראשון, לפעמים במקום השני מבלי לדעת כי יש שלישי, הרביעית, החמישית מהירות על הרכב! עם זאת, עובדה פשוטה זו כל שינוי מהירות ההבדל בין מי להצליח, להרוויח כסף, כוח, ואת אלה מובילים כלום. מכיוון במידה רבה המודע שלך שולט של שרירי.

היא למה אתה אמיץ או מוג הלב. הוא עדיין כי לתת רעיונות, הקליט זיכרונות, נותן לך את הטופס מלא או גורם לך חולה, ודא שאתה עצוב או במצב רוח טוב. היא תת-המודע שלך אשר בר לך הדרך לאושר או שאתה פתח את הדלתות של הצלחה. מאה, מאות רופאים, חוקרים הביט הבעיה, הם מצאו שיטה יעילה, טבעי וקל. אתה לא צריך הרבה זמן. En15 דקות, תדע לך עמוק להירגע וטען את הגוף כוח וחיוניות. ניתן להפוך את העצב שמחה, בעיות שלך פתרונות, את המכשולים לתוך צעד אבנים להצלחה! בוודאי הבחנת בו: המאמץ ישירה של הרצון לא. עליך שיטה הפועלת על תת-המודע מבלי המודע. ** אתה לא צריך ניסיון. יהיה לך ביטחון, רשות, סביר להניח מעבר לכל מה שאתה יכול לחלום. אתה libérerez כוחה של המוח שלך. במקום להשתמש רק 10% את דעתך, סוף סוף יהיה 90% עתודות שאליו לך גישה עד עכשיו. באפשרותך להזין כך-10 כוח המוח שלך… שלך הכנסה גם תגדל. היא אלה באותן שיטות בהן לי גם להיפטר אזור ביישנות. ** אתה לא צריך להאמין. זה פועל בין אם עליכם להאמין ובין אם לא. להפוך מישהו עם מי צריך, מישהו חשוב, אדם אחד האנשים להקשיב כאשר היא מדברת. בקרוב יעריכו את המראה מעריצה וחשב כבוד אשר נתנו למי להחזיק כוח ממונה. ביטחון בך יהיה יותר נפגעה על ידי ספקות, פחד שלילי בעבר. ** אתה לא צריך כוח רצון. טוב יותר עדיין, אתה débarrasserez אתה בקלות רבה יותר שלילי רגשות כגון פחד, אשמה, חוסר אהבה וחיבה, הרגלים רעים, מודחקים הרצונות, דאגות על כל הצלחה הרחק משם ואושר. באפשרותך למשוך בריאות, עושר, כמו מגנט מושך מטאל! ** אתה לא צריך ליצור קשר עם מומחה. הטכניקה אשר אני מדבר השיטה שבה תשתמש בעצמך. היא פרטית לחלוטין. אתה רק בקלות, ללא חשש. ב-, אתה בפרטיות הבית שלך, מבלי שאותו אדם יודע. באפשרותך להחיל אותו על כמעט כל דבר. ניתן להצליח חוות דעת שלך הלימודים שלך, התקדמות מדבריך אשר מעסיק לך לכבוש את המסייע או מסייע החלומות שלך, להגדיל את כמות הזיכרון שלך, ללמוד שפה זרה או ידע חדש במהירות רבה יותר. שיטה זו נקראת היפנוזה עצמית. הוא משמש הן על ידי ספורטאים הגדול, כמו אלופי סקי, מנהלי התקנים של נוסחה 1, golfers או אליפות הטניס, על ידי מדענים, אמנים, ועל -ידי אנשי עסקים רבים… מה תקבל יש אין מחיר! צעד אחר צעד, תגלה את כל טכניקות מפתיע של היפנוזה עצמית: אודות המחבר: היפנוזה

About

Categories: כללי תגיות: