היסטוריה מכוניות ספורט אסטון מרטין

המכונית הראשונה תחת המותג אסטון מרטין גלגל מפס במארז מבוסס-איטלקית Izota-מיל שנת 1914. אחרי 7 שנים היה שוחרר המודל השני, ייצור אשר היה ממוקם בלונדון מתי בכביש. החברה, בתהליך . עבודה, התמודד עם קשיים רבים, אך גדל, היה מלא עם ניסיון, בעיקר באמצעות ניסוי וטעייה, כל הזמן לוקח חלק בתחרויות, גזעים. עד היום המכוניות אסטון מרטין שייך לא רק מחלקה של מכונית ספורט, כמה מכוניות באיכות גבוהה, כמו גם הם התכונה של פאר ויוקרה.

אבל לאחר מכן, בראשית המאה העשרים, החברה מתמחה בייצור של זה היא מכוניות ספורט. אל דאגה רב של צפת הוא האיש הנכון . אז, בשנים 1934-1936 בזכות ההצלחה של המודל אסטון מרטין אלסטר בעוד שעה עשרים וארבע גזעים הפופולריות החברה בלה מאן החלו לגדול בהתמדה. ההצלחה של החברה, כבר בשנות הארבעים הושק להפקה סדרת DB. זאת משום בשנת 1947 אסטון מרטין, למרבה הפלא, נרכש על ידי המפיק דיוויד בראון טרקטורים, בנוסף, בהתאם, DB הוא ראשי התיבות שלו. אז בשנת 1948 היה הראשון אסטון מרטין DB1. הדבר המעניין ביותר הוא כאשר בהפקת מודל זה היה בשימוש עיצוב בנטלי. בפרט, the new מנוע 6 צילינדרים עם תזוזה של 2 ליטר, במקור גובשה על המכוניות, אבל את Lagonda כמו Lagonda כמו אסטון מרטין שייך דיוויד בראון, המנוע ניתנה עבור מודל חדש של אסטון מרטין DB1, אשר שוחרר בכמויות של 15 חתיכות.

בשנת 1949 הראשונה קופה ספורט DB2 אסטון מרטין. שחרור המודל היה שמכתיבה את הדינמיקה של הביקוש, כאשר יש כבר שינוי בתחומי הכלכלה האקלים והפופולריות מוגברת של מכוניות ספורט. אחרי כמה זמן, כלומר דרך 3 שנים, החברה עברה לייצור סדרה של המודל האמור. שינוי הסוג של הפקה התבססו על גידול הפופולריות של אסטון מרטין DB2, לאור ההצלחה של מודלים וניצחונות חוזרות בתחרויות רבות. לאחר שש שנים, החברה מפרסמת קטגוריית רכב חדש "Tourismo הגדול"-DB4 מרטין אסטון. המודל שוחרר-מהדורה מוגבלת, רק 75 חתיכות. התחכום של העיצוב, שנעשו על ידי האיטלקי חברת "טיולים", ביצועים במהירות מרשימה (המהירות המרבית של 257 קמ"ש), מהדורה מוגבלת בנה את המכונית הזאת בדרגה בלעדי מודלים המועדפת.

About

Categories: כללי תגיות: