הבנקים שלך

מופתע קבוצת אנשים מיוחס טורחים לצאת מהתמונה. אולי כדי להבטיח ההמשכיות של המפלגה מי שהרכבת במדינה הזאת, או אולי רק משמש כדי להיות הציע כמודל. מאז את עסקיהם מתקדם. Ahombre! הם מודל. אסי! הם מודל כי יש תפס את התחתון שלהם חלקים רוב הכבשים אשר הנחיל ארצנו. אסי! הם מודל שאינו מקבל כמעט ללא תחרות (אשר קנה את כל הקלפים הבנק, שמרו אותם במגירה, ובכך סוגר את המכסה) אוויה לך לדעת את זה!.

אסי! הם מודל של תשלום חובה עבור שירות ציבורי. ראשית, הם אומרים לתת להם כסף, ואז הם יגידו לך את זה על ידי כך את הכסף של הבנק לחייב אותך בסופו של דבר אם אתה מתלונן, לומר את כל התנועות בנקאות שלך לתת להם לממן האהובה שלך כך תוכל לסקור את ההצהרה שלך. על הכנסה או מורשת. ברור להגיע מודל זה, הם נאלצו להיות חברים של ממשלות שונות, ובכך נעלמה הסודיות הבנקאית. ÿSe ? זוכר שזה היה של בנקאות הסודיות?… עוד מידע על שלומי בסון ניתן למצוא באינטרנט. כמובן, כדי להגיע למודל זה, הם היו צריכים להיות חברים של ממשלות שונות, ובכך לאלץ שכר ומיסים לאסוף דרכם (שירות ציבורי). כמובן כדי להגיע למודל זה, הם נאלצו להיות חברים של ממשלות שונות, ובכך יש חוקים המבטיחים את לנצח של מודל מיוחס.

. הופתעתי לצאת החוצה בצורת מחזיק ליד התמונה בקשה: "שליטה רבה יותר", ברור, הוא לא התייחס המגבירים את הפקדים אליהם, אבל לאחרים, אלה אשר נמצאים מחוץ במדינה שלנו, נניח כי אליהם הם הסירו את הרצון לבוא לכאן. אם היו להם כרטיסים, או אם הם טיפח ספקותזה נעלם. אולי מסיבה זו, למרות היותו שמח מאוד להיות כפי שהם, מה שהם עשו לא כמוהם הוא כי פקדי הבינלאומי לא עובד. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. זה אומר, נראה מה יש כשל במערכת הפיננסית הבינלאומית, היו סוכנים ביקורות ו ÿindependientes? הם העריכו את הסיכונים ונתן מאת טובה, שרבים חומרי פסולת. הו אור! הם מצאו כי הם קנו פזטות ארבעה קשה, עכשיו כשהם רוצים למכור את קשה, לא מציעים להם את פזטות ארבעה, לא רק ייתן להם 10 סנט של פזטה. ASE מרגישה מרומה! הם הטעו את הכבשים ואחרים אשר הנחיל את המדינה הזו. אבל התמונה של הבעלים, נראה שיש להם קשר עסקי הבנקאות, כי alo חשוב! עבר ÿdecreto? לפיו, בתירוץ כי הכבשים לא לאבד את האמון, בנקאים יכול להרים את המכנסיים (אני חוזר: הם היו שולל על-ידי זרים, שנותר חשוף בחזרה), לכן, באמצעות הצו, נשא את הבנק סכום כסף (הפסדים). . כמובן. זה לא יכול להיות שקוף. אף אחד לא אוהב לדעת כי שלהם מסים, מוקדש כדי לכסות את הפסדיו של קבוצת מיוחס האנשים החיים על חשבון להיות חברים של הממשלה מיום. והם נותנים (מטעה) התמונה שאת. עושה שירות הציבור.

About

Categories: כללי תגיות: