איסוף מידע על החברה

עבודה מוענק למועמד מי יכול להתראיין. אין שום דבר מסובך על זה – את הראיון כדי להראות את עצמו מועמד מצוין. מה זה אומר להיות מועמד גדול – זה אומר שאנחנו חייבים שונים המועמדים האחרים לטובה. איך? שוב, שום דבר מסובך! המפתח להצלחה – הכנה. כן, אנחנו חייבים להתכונן לראיון. אז, בתגובה מעסיק פוטנציאלי נשלח תקבל סיכום שיחת טלפון – אתה מתבקש לכבד את הנוכחות שלהם עם המעסיק לראיונות. סביר להניח, אתה מתבקש להגיע למקום באותו יום – לא מסכים! ספר לי על הביטוי הזה: "כדי למרבה הצער, יש לי עד היום כמה ראיונות כבר נקבע, לכן אני מציע ראיון בחברה שלך לבלות מחר בשעה הנוחה לך.

" כזה ביטוי נהרוג שתי ציפורים במכה אחת: ראשית, להרוויח זמן, אשר יכול להיות שהוצאה על איסוף מידע, ושנית, אנחנו נותנים מעביד להבין כי לא חלוקים רק על החוף. בעקבות ההסכם בזמן הראיון, יש צורך לעשות לאסוף ולנתח מידע. אתה צריך לדעת: 1. מידע על החברה ישירות: מועד הקמתו, ההיסטוריה שלה, בעלות ביצועים פיננסיים, נתח השוק, טווח הסחורות שיוצרו או שירותים, פרויקטים חדשים. 2. מידע על היקף פעילות: השוק הכולל, המתחרים בפועל ובכוח, תנאי השוק באופן כללי, מגמות בתעשייה, מדיניות הממשלה (אם בכלל) בענף. 3.

מידע על מדיניות של חברת כוח אדם: האם יש אנשי החברה מדיניות ופיתוח צוות התוכנית, השכר הממוצע בחברה. 4. כל מידע על החברה, מסע פרסום זה יכול להיות שימושי בעתיד – ככל שאתה יודע יותר, כך סיכויי ההצלחה. אני תוהה כל הפרטים זה רשימות – יש לך להכות את המראיין בידע שלך! תן לו לשאול בהפתעה: "איפה יש לך מידע כזה "- על זה שאתה אומר:"? לפני הראיון, אני בחשבון צורך לאסוף מידע על המעסיק הפוטנציאלי שלי ". מקורות מידע: – עבור אל אתר האינטרנט (אם קיים). – מנועי חיפוש לחפש מאמרים על החברה עצמה וכן על התעשייה כולה. – אני אישית רואה את הטובין (השירותים) של החברה. – תחשוב על איך לשפר את הביצועים של החברה. הקפידו לתעד מידע מפתח במחברת ו קח את זה איתך, אתה יכול לרענן את המידע ישירות לפני הראיון. לפיכך, מידע על החברה התאספו, אבל בואו לא נשכח כי הראיון – זה דיאלוג, כך המעסיק שלך רוצה להגיע מידע אודות אותך אישית. ובכן – להכין סיפור "על עצמי!"

About

Categories: כללי תגיות: