UNASUR נולד עם תקוות גדולות

הערת העורך: Surge דרום אמריקאי חדש של מדינות האיחוד (? ו מרקוסור) עם יעדים מגוונים ומורכבים כמו התרבות האיגוד, חברתית, כלכלית ופוליטית … גם הכללה חברתית, השתתפות אזרחית, חיזוק הדמוקרטיה … אשתו של הורסיו הוא לשאול שאלות, והוראס לא יודע מה לומר, אם אתה שואל, המשיכו לקרוא … אנחנו יכולים להשאיר את ההערות שלך על UNASUR נולד עם התלהבות גדולה בואנוס איירס, ארגנטינה ביום שישי 26 מאי 2008, הגעתי הביתה רק אשתי קיבלה את השאלה הבאה: מה כל UNASUR זה? אני באמת לא יודע מה לומר … אני כבר יש לי תשובות לשאלות מסוימות שהיא מבצעת לעתים קרובות כמו למה לא ניתן להוציא יותר כסף, למה אני צריכה בגדים מבולגן, שאכלו דבר כזה ונושאים אחרים הקשורים בבית … אבל מה UNASUR, אני באמת לא נענו. האמת היא, כי ביום שישי האחרון, 12 מדינות חתמו על דרום הסכם להקמת האיחוד של דרום אמריקה האומות (UNASUR), אשר יהיו מטרות רחבות, הכוללות: בנייה, באופן השתתפותית ובהסכמה, שילוב ואחדות בעניינים תרבותיים, חברתיים, כלכליים ופוליטיים של שלו אנשים, מתן עדיפות דיאלוג פוליטי, מדיניות חברתית, חינוך, אנרגיה, תשתיות, מימון הסביבה, בין היתר, במטרה לחסל שוויון כלכלי, השגת הכללת חברתית והשתתפות אזרחית, חיזוק דמוקרטיה להפחית סימטריות במסגרת

חיזוק ריבונות ועצמאות המדינות. UNASUR נוצר על ידי ארגנטינה, בוליביה, ברזיל, צ'ילה, קולומביה, אקוודור, גיאנה, פרגוואי, פרו, סורינאם, אורוגוואי וונצואלה. כדי לתת לכם מושג על החשיבות של הבלוק, אני אומר להם שהוא מכסה 388,000,000 אנשים עם מהתמ"ג הגלובלי של ארה"ב 1900000000 $ (כלומר, 3.5% מהתמ"ג של העולם). איך לעצב את UNASUR? הדבר הראשון שיש לומר הוא שזה בכל הגוף המחוקק, מועצה של ראשי המדינות והממשלות, מועצת שרי החוץ של המועצה וכן נציגים. יש לך גם המזכירות הכללית, שבסיסה קיטו, ומספק להקמת בדרום אמריקה הפרלמנט, אשר יהיה מותקן בעיר הבוליביאני של קוצ'במבה. אחד נרגש ביותר על בלוק החדש, אמר לולה, בין השאר, כי "אנו חייבים לנוע במהירות עם חדשניים ורבי עוצמה באזורי עדיפות כגון פיננסיים אינטגרציה אנרגיה, שיפור תשתיות אזוריות והקמת סדר היום של שיתוף פעולה חברתי. " כמו תמיד, לולה יש רעיונות שאפתניים בחשבון שבו, כמובן, ברזיל לוקחת את ההובלה יוזמות. האמת היא שזה כל נושא UNASUR מופתע יותר מפעם אחת בכל פעם פשוט לא היה לאן להעלות על הדעת את היווצרות גושי כזה להרכיב להשיג מסוימים מדינות. לכן זה לחסום, אבל יוצרת ציפיות גבוהות, אבל גורם מספר שאלות. המיידית ביותר היא זו: מה הם סיכויי זה לחסום לגבש ולהפיק יתרונות בטון באזור? ביחס, הדבר הראשון לציין כי לחסום את מגיעה בהקשר שבו מדינות אמריקה הלטינית הצליחו לגבש עוצמה כלכלית מוסדיים, השגת הכרה בינלאומית אשר מתוגמלים רבים אחד עם הרבה ביקשו לדירוג השקעה.

איחוד של משקים ומוסדות במדינות אלה, עם חזון התמקדו בטווח הארוך, יוצרת בסיס טוב היווצרות של גושים אזוריים, מכיוון שהן מגדילות את הכדאיות שלהם. הקשיים היו מדינות האזור בעבר, עם משברים חוזרים וחוסר יציבות פוליטית גרמו גושי האזורי לא התקדמות משמעותית במשך זמן רב. כזה הוא המקרה של מרקוסור. מכאן עולה החשיבות של זה הצלחה מושגת על ידי כמה מדינות האזור. אבל השיקול האמור לעיל, אני מבין כי UNASUR הוא הגיע באמצע הפיצול הפוליטי והאידיאולוגי. מדינות עם בעיות פנימיות קשות כגון בוליביה, עם בעיות פנימיות חמורות פחות אך גדל, כגון ונצואלה וארגנטינה וסכסוך בין מדינות, כפי שקרה בין קולומביה, אקוודור וונצואלה, הם הקדמה שקדמו UNASUR. בנוסף לאמור לעיל, החלוקה האידיאולוגית של גוש מקשה מאוד לדמיין איך מדינות אלו ניתן להתקדם תיאום מדיניות. הרי חלק מההצלחה יהיה תלוי להשפיע על ההנהגה של ברזיל הנחתה של המחלוקות הפנימיות במרדף אחר התקדמות לקראת איחוד הכוחות הפוליטי של להאכיל את היתרונות האזוריים לכל חברי האיחוד האירופי. עכשיו, מה יכול להביא תועלת UNASUR המשקיע? אני מבינה כי בטווח הקצר לא,. אבל בסופו של דבר כמה שנים, התקדמות הפיתוח שלה, UNASUR עלול לתרום להתפתחות של שווקים פיננסיים אזוריים (המהווה חלק המטרות שלהם), עם יותר עומק ואת הנזילות של השווקים הפיננסיים המקומיים, כי כיום יש מדינות האזור. בנוסף, UNASUR יכול לתרום לחיזוק כלכלת האזור, הבסיס לצמיחה והתפתחות, אשר גם לטובת המשקיע ימצא סיכון פחות תשואות גבוהות יותר על השקעות באזור. UNASUR הוא נולד. יינתן זמן לגדול ולהתפתח. יש לקוות המדינות המרכיבים מאפשרים. ניפגש שוב מחר, הורסיו פוצו.

About

Categories: כללי