7 סודות לראיון מוצלח

אנחנו חייבים להסתכל על הראיון (ראיון), ולא כמכשול תעסוקה, כמו גם הזדמנות להשיג עבודה טובה. לפיכך, 7 סודות לראיון מוצלח: המראה 1.Uverenny. גם שם, לא כל כך. אתה צריך להסתכל אז אם לא אכפת לך מה תהיה התוצאה של הראיון. בואו המראיין חושב שכבר יש לך כמה הצעות עבודה – ואל תנסה לעשות רושם חיובי, ו המראיין נדבר על החברה שלו. 2.Horosho מתחשב חזרות סיפור על עצמם (הצגה עצמית). כאן זה צריך להיות ברור, לוגי, ברצף: גיל – השכלה – ניסיון בעבודה.

שום דבר לא מסובך, אבל אלה דברים בסיסיים שאתם צריכים לדעת בעל פה כדי לספר ללא תקלה אחת. שאלות 3.Otvety מן המראיין. תגובה לגופו של עניין, ללא חריגות לירית. כלומר, אם יש לך שאלה על תוכניות 5 השנים הקרובות, והתשובה, שבכוונתך לקבל תואר שני במנהל עסקים (או להגן על עבודת הדוקטורט שלו), להיות ראש המחלקה (היחידה בקבוצה, וכו '), מקבלים משכורת טובה. כנות מוערכת. תשובות לשאלות 4.Pri כל הזמן להביא דוגמאות – זה יגביר את רמת האמון התשובות שלך. 5.Zadavayte שאלות ספציפיות על המראיין. הטוב ביותר להתחיל עם סוגיית חובות העבודה, לסיים את סוגיית השכר.

בדרך זו תוכל להוכיח כי המקום הראשון שבו אתה עובד, ורק אחרי הכסף. טיפול 6.Pered לשאול את המראיין מה הסיכויים שלך להיות מוזמן לעבוד. הוא אינו מצפה שאלה כזאת, ובוודאי זוכר אותך. 7.PS אל תדאג על דברים קטנים. לא עניין גדול ערכים, המראה שלך (אתה צריך רק להסתכל רגיל), נימוסים שלך (פשוט התנהג בצורה נורמלית), ואיך אתה לחצנו ידיים עם המראיין, גם לא משנה. המראיין לא לשים לב לכל הדברים הקטנים האלה, אם אתה מתרשם האיש היה לטובת החברה.

About

Categories: כללי תגיות: