תיירות מסה או לתיירות סביבתית

תיירות היא אחת הפעילויות העתיק ביותר, עם זאת, זה לא תמיד היה כך רווחי חברת התיירות. היום מיליוני דולרים להעביר ההשקעה, שמטרתה עידוד התיירות. הגלובליזציה, בשילוב עם המדיה-טק, תיירות יש ללא גבולות, ולא במובן הזה. אנחנו יכולים לדבר על התיירות ההמונית. התיירות ההמונית נולד כאשר הפרסום היה מסוגל להגיע בכל פינה של כדור הארץ. קידום אמצעים אחרים של תקשורת כמו טלוויזיה בלוויין וטלפונים ניידים ואינטרנט אפשרו כי אנשים בכל המדינות מודעים האטרקציות של מדינות, על אירוע אחד או יותר, עשוי להיות בצד השני של העולם. כל זה גרם מסה התיירות שם מיליון אנשים היא גייסה להם מקומות מקוטלג בתור אותם ביותר לבקר: השילוב הטוב ביותר בין אבטחה יופי טבעי.

עם זאת, התיירות ההמונית כביכול הזה יש כמה פגמים. אחד החסרונות הוא כ הרבה פעמים זה כמות יותר מאשר איכות, קרי, כדי למשוך מספר רב יותר של אנשים. אנחנו מאבדים את הרעיון של מתן שירות טוב יותר או טוב יותר תשתית לקבל תיירים. מצד שני, הוא הנזק זה גורם באותו מקום או האתר לתייר. במקרים מסויימים האפשרות של חינוך על תרבות של טיפול סביבתי שיהיה קשה לקבוצה גדולה של אנשים על-ידי מה הוא לייצר כמויות גדולות של פסולת.

בדרך זו, נוצר קרא לתיירות סביבתית היום, שילוב של יופי טבעי וחינוך כבוד לטבע. זה מרמז על צמצום מספר תיירים, אולם מפחית עלויות בטיפול במבוגרים באתר או באתר התיירות (צוות ניקיון ואבטחה) הן אותם התיירים אשר למד אודות הטיפול של הטבע. התיירות הסביבתית גם מקדם את שימור והגנה על התיירות. הפרויקט השאפתני, שואפת ליצור לתייר של העתיד: אדם נמשך על ידם, היופי הטבעי, בו זמנית את ההגנה ואת השיחה. מקור פריט:.

About

Categories: כללי תגיות: