שיטות ואפשרויות חריטה בלייזר

טכנולוגיית לייזר gravirovkipozvolyaet להדפיס תמונות של כל המורכבות כמעט על כל משטח קשה. קרן הלייזר חודרת לעומק הנדרש ולהסיר את שכבת פני השטח דק של המוצר. זה יוצר דימוי של כל המורכבות: החל בדגמים גיאומטריים פשוטים חתימות, על ציורים נפלאים, המספק הזדמנויות גדולות לייצור והתאמה אישית של פריטים מתנה. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . הנזק של השפעה קרינת לייזר עבור הפריט עצמו, אין צורך קיבוע נוקשה של המוצרים הם אחד היתרונות הגדולים של תחריט לייזר לסימון מוצרים באיכות הוא יישום של חריטה בלייזר להבטיח אוטומציה מלאה של תהליך בקרת מחשב קבוע. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של גבי חמו. הודות למהירות של יישום וקביעות, טכנולוגיה זו משמשת באופן שגרתי הייצור. מוצרים מקצועיים מאפשרת לך לבצע את צווי סדרתי פחות, אשר משפיע באופן חיובי את הערך של המוצרים. טכנולוגיות מודרניות מאפשרות קישוט על מוצר כי הוא רגיש לחום, כגון פרטי משטח הפלסטיק של מכשירים ואביזרים אלקטרוניים.

קרן הלייזר יכול לגרום קישוט על איכות צורה מזכרות מורכבים או עגול, כגון פלסטיק עטי מתכת. לייזר – חיתוך אחת הטכנולוגיות המובילות בשימוש בחומר חיתוך. כלי לחיתוך כוח מבוקר קרן לייזר. בהשוואה לסוגים אחרים של חיתוך, טכנולוגיה זו יש מספר יתרונות: מהירות חיתוך גבוהה יחסית, חתכים צרים, קצוות מקבילים של קירות לחתוך, אזור החום השפיע מינימלי. חיתוך לייזר יכול לייצר כמעט כל צורה גיאומטרית מעלות המורכבות. על ידי סינכרון עם הטכנולוגיה של המחשב מאפשרת לך לייבא כל התמונה גרפי.

זה גם בהשוואה עם טכנולוגיות חיתוך אחרים, היתרון של החומר חיתוך לייזר גזירה דיוק כמעט ללא פסולת הייצור, כמו גם את הטכנולוגיה מגע, קרן הלייזר ממוקדת יכולה להתמודד עם כמעט כל חומר, ללא קשר התכונות התרמיות הפיזי שלה. היקף הציוד חריטה בלייזר אמנות היישום מספק איכות גבוהה של חריטה בלייזר על כל חומר כמעט, כולל: צבעונית ציפוי עץ anodized, קריסטל משטח veneered ו רבודה, זכוכית, פלסטיק, פרספקס, אקריליק אבן טבעית ומלאכותית קרטון, נייר, עור, עור דומים יכולות לאפשר שימוש יעיל תחריט לייזר למטרות שונות, כולל מזכרות סדרתי מחוייט. הצוות המקצועי שלנו יעזור לכם בחירה של עיצוב לייעץ לך על כל השאלות. אנו מספקים תמיכה מותאמים אישית עבור כל הזמנה מרגע הלקוח אלינו. רשימת מזכרות מזכרות נוצר עבור יש לך זהות תאגידית המקורי כולל פריטים כגון עטים קידום מכירות, למחזיקי כרטיס עסקי, מציתים, שעונים, כרטיסי הפלאש, המעוטר בשרשרות מפתח. לא מוגבל ואביזרים. אתה יכול לתת את פנים הבית שלך בלעדי סגנון. חריטה בלייזר על מזכרות יגרום המתנה שלך בלתי נשכח, ובוודאי ישאיר את הראש או קרוב זיכרונות נעימים. שעונים חריטה או מתנה עטים תהיה הפתעה נעימה עבור בעל עתידם.

About

Categories: כללי תגיות: