קר ניידים-מקפיא

Auto-מקררים עם כניסתו של חום כאשר הגיע הזמן להתחיל טיולים עונתיים לסאונות או תפנה ימינה, או רק מחוץ לעיר, רבים מאיתנו יותר ויותר בפני האתגר של מוצרי תחבורה. ואם בסתיו מגניב היום, כאשר הרחוב הוא לא יותר מ-10 מ"צ, אנחנו לא אז הרבה בכל הנוגע הבקבוק מרענן משקה קר לא כמו שאני, בחום של הקיץ tridcatigradusnuju, יוצאים לטיול ארוך, תירגע מוצרים ויהיה קשה מאוד. עוזר הטוב ביותר במקרה זה יהיה אוטומטי. עליהם היום, אנחנו נדבר. . לענייננו, רב שמואל אליהו הוא הכתובת בשבילך. בוא נתחיל עם הסוג הפשוטה ביותר של חומרים של avtoholodil'nikov מכולות.

על העיקרון של עבודה מסוג זה דומה מוכר מקררים תרמוסים. ההבדל הוא כי במקרה זה אף פעם לא הנורה מזכוכית המספק עמידות רבה יותר בפני מיכל השפעות מכני. את תפקידו של בידוד תרמי תומך בחומר מכשירים כאלה המיוחדים קצף, אשר בתוך מספר שעות, נתמכת על ידי הטמפרטורה הנכונה. לא תמיד אינטל. ראוי לציין את זה מיכלים איזותרמיים לא פולטות חום וגם קר, רק שומר על חום למשך זמן קצר, ולכן מוצרים אלה שבהם אתה מתכנן לשים את זה, אתה חייב קודם גם בסדר או להתחמם. אגב, לאחסון מאכלים קרים, באפשרותך גם להשתמש סוללות קר מיוחד אשר יעזרו לתמוך טמפרטורה נמוכה למשך מספר שעות זמן רב מהרגיל. לגבי המחירים של מכשירים אלו, מיכלים איזותרמיים בשל הפשטות של העיצוב שלה הם האפשרות החסכונית ביותר.

הסכום שאתה צריך להוציא על משהו כזה, לא יעלה על מאה דולר. עם זאת, רכישה כזו תהיה מסוגלת להצדיק רק במקרה שבו רק טיול קצר ההנחה היא, לדוגמה, מחוץ לעיר לפיקניק. במקרה של המעברים הנמשך תצטרך לקנות משהו יקר יותר, ואז נדבר רק בהמשך. דחיסה חימום העיצוב של מכשירים כאלה, בניגוד המכולות מבודד, מורכבת יותר, כפי שהם מבוססים על עקרון פעולה שונה לגמרי. דחיסה יחידת הקירור סוג כולל את מדחס, מפזר, מעבה, וגם שסתום בקרה, אשר מחוברים ו טופס מסוגרת, אטמה המערכת. לקבלת פונקציונליות מלאה של המילוי מערכת קירור מיוחד (בדרך כלל מורכבים של פלואור, כלור, פחמן). מקרר מדחס משמש לשמירה ובלחץ נמוך קבוע ב המאייד דרך האדים צינון יניקה קבוע. הבא דחיסת התערובת לאחר קירור הופך מעבה בתוך הנוזל. זה תהליך מעגלי ומוביל לירידה בטמפרטורה. אגב, המאייד ואת condenser הם החום הגדולות חלקי המקרר, דרך פני השטח שלהם מתבצעת על ידי חילוף חום בין אובייקט קירור, קירור. לכן, בבית הבליעה של המקרר כדי לשמור על האחסון הרצויה טמפרטורה נמוכה מוצרים ללא הקפאה. מיתוג ביום לסירוגין את המנוע החשמלי, אשר מתחיל המדחס, נובע הממסר תרמי אוטומטי פותח או סוגר מעגל, בהתאם הטמפרטורה בתוך המקרר. העלות של מקררים דחיסה הן גבוהות באופן משמעותי לעומת המחירים כדי מיכלים איזותרמיים. הדגמים היקרים ביותר זה יכול להגיע 1500 דולר ומעלה. בנוסף, הם דורשים ניכרת עלויות האנרגיה, זה גורם שלילי במקרים רבים. לכן, לפני רכישת, להתחיל לשקול את היתרונות והחסרונות, הכסף הזה לא היה לשווא הרב-גוניים ביותר לשימוש ברכב הם מקררים תרמואלקטרי. היתרון העיקרי שלהם הוא שתוכל לעבוד בשני מצבים: קירור ו- nagrevajushhem. לכן, השימוש יחידות מסוג זה יכול להיות כיצד לאחסן מזון מתכלים עבור חימום מזון. טווח טמפרטורות, פועל מקררי תרמואלקטרי בדרך כלל משתנה מ +3 +60 מעלות צלזיוס. בנוסף, העיצוב של התקנים אלה לא משתמע מכל סוג שונה של חלקים נעים, כך הסבירות של שבירה מצטמצם כמעט לאפס. חוסר גזים/קררים פריאון ולהפוך טלוויזיה בטוח ו ידידותי לסביבה. אגב, כל התכונות שהוזכרו לעיל משפיעים ישירות על מחיר זה הוא הרבה יותר נמוך עבור דגם דחיסה. לכן, יכול להיות אפילו דוגמניות של סוג זה של מקררים לרכוש במחיר שלא יעלה על 400 דולר. ככל הנדרש כדי לשמור על הבריאות של הכוח המכשיר לספק מתח מספיק כדי 12 וולט. באמצעות המקרר במכונית. מספיק כדי לכלול כבל מיוחד המצית, ולאחר מכן בחר מצב הפעולה הנדרשת. במקרה של ירידה של המתח המשולב הוא מתחת לסף, אוטומטי המפסק מתרחשת. זה גם ראוי לציין כי באמצעות מקררי תרמואלקטרי אספקת כוח מיוחד יכול לשמש בבית, שיש רק ב AC 220 נ' ממירי מתח דגמים מסוימים שנקבעו בתחילה. אז אם אתה מתכנן להשתמש המקרר שלך אינו רק ברכב אך גם, לדוגמה, בארץ, אין צורך לטרוח מציאת כלי עזר הכרחי. עכשיו לכל אחד מכם, אני חושב שזה מספיק כדי בלבד לקבוע מהן המטרות ידרוש במקרר. ביקורים עם המשפחה על פיקניק או נסיעות לחו ל מקיף, מקרר לרכב תמיד יהיה שימושי. בהצלחה עם הבחירה שלך!

About

Categories: כללי תגיות: