קבל את החנות המקוונת שלך להצליח

ניתן להקדיש את עצמי לזמן קצר יחסית, אבל כבר אני יכול ליצור מכל חנות מקוונת ולצפות לתוצאות. שאני פגע כי אנשים נוטים להתמקד הגעה לחנות איכות, לקבל תעבורה והמיקום; לבזבז הדבקה בפרסום בפרט מודעות כמו אלה של הקמפיינים (בגוגל) G הגדול… ועל כן, הוא גם מאוד, אכן, הייתי אומר כי היא חיונית כדי להיות מסוגל להשיג הטבות באמצעות האינטרנט, אך פרט קטן הוא שוכח אותך… חנות מקוונת עובד היטב או קשות בעקבות אותם פרמטרים בו חנות פיזית, כלומר, אך מציעים אחד היתרונות המסורתיים בכל חנות פיזית, על-ידי טוב מאוד כי את המיקום שלכם, על-ידי בתעבורת היוצר לא הרצון להמריא. וכל שיה במקרה מאשר הם היתרונות המסורתיים… לחשוב קצת, האם משום שקונים בחנות X של העיר שלך?, התשובה צריכה להיות: מאחר לנהל מחיר טוב, כי יש להם מגוון רחב של מוצרים, מכיוון שהם מיוחדים במשהו מסוים, אתה יודע את זה תוכלו למצוא מה שאתה מחפש, וכו… לכן, הדבר הראשון (ולא ניתן להדגיש את הדבר הראשון) אתה צריך לעשות אם אתה מוכן לטעון חנות מקוונת היא כדי לענות על שאלה זו: מדוע אנשים היו קונים בחנות? מה היתרון זאת מציעים? מחיר, מגוון, התמחות, נוחות? אתה צריך לדעת, כי המוצרים שאתה מוכר גם ימלא תפקיד שלו. במילים אחרות, זה לא ניתן לטפל להצליח עם חנות מקוונת אם יש חנות פיזית שמוכרת אותו דבר לך במחיר הטוב ביותר בבכל רחוב.

לכן, אם אתה רוצה להצליח אתה חייב לחשוב יתרון. מעולם לא אמר להם חבר נעלם אותו לחנות שיש בוודאי את מה שאתה מחפש? כי יש מגוון, הוא אחד היתרונות שהמאגר שלך יכולה להציע. לאחר כמעט הכל בצבעים שונים, מודלים, ועוד… מאפשרת למכור יותר. כי היא מוכחת. היתרון העיקרי הוא ללא ספק המחיר, אם יש לך את המחיר הטוב ביותר שווה אנשי איכות שתוכל לקנות. הלאו מלו ובשלל הפתעות נוספות יש מצוין מחיר כרוכה בדרך כלל הפסדים.

שיטה בה באפשרותך להשתמש הוא שיש מחיר נמוך עד המסה טובה של הלקוחות. התמחות? תחשבו על זה, בדרך כלל אנשים ללכת לחפש ברשת מה אינך מוצא באוכלוסייה שלך הוא. כלומר אם יש לך חבר המוקדש למוסיקה עליך גיטרה חשמלית ויש באוכלוסייה שלך אין אף אחד קוסמטיקס מתמחה גיטרות חשמליות.. סביר להניח את החבר שלך כדי לעבור אל Google כדי לחפש גיטרות חשמליות. זה רעיון טוב אבל יש לנקוט אמצעי זהירות, אין דרישה קטנה בתיאוריה. אבל בשביל זה אתה רוכב חנות מקוונת, לפתוח את הדלתות לעולם ולהשיג אחד מספיק ביקוש. מבחינת נוחות, היא כמובן הרבה יותר נוח להסתכל על מוצרים sentadito בבית לקחת את המכונית, לנוע למאגר, שמור לתורים ארוכים, וכו '… מלבד היתרונות, בעיה של חנויות מקוונות בדרך כלל דמי משלוח. יתרונות חשבו כי ניתן להסיט את עלויות המשלוח. איזה לגרום חנות מתנות כל כמות מסוימת, אחרים להגיד לך לקנות לקנות את דמי הדואר ל- X… בקיצור, להתחיל ללמוד את יתרונות משלה. ברגע שיש לך ברור היתרון מספק אפשרות בעת הטיית ישר בפניהן שלו. עשיית דברים עם קצת אסטרטגיה בדרך כלל לתת תוצאה הרבה יותר טוב "לקפוץ ראש לתוך הבריכה" כדי לראות מה קורה. אני מקווה שלעזור!

About

Categories: כללי תגיות: