עצות מעשיות להגנה מפני גניבת זהות

אין זה מפתיע כי אלפי אמריקאים הם קורבנות של גניבת זהות בכל שנה. בשנה שעברה 9,000,000 יותר אנשים היו קורבנות של גניבת זהות בשיעור של כמה 45 מיליון דולר. בזמן המממשת האדם הממוצע אשר הפכו להיות קורבן של גניבת זהות, יהיה מאוחר מדי. בשלב זה, היציבות הכלכלית של הקרבן, דירוג אשראי מושפעות בצורה משמעותית. מה יכול לעשות לך להגן על עצמך מפני גניבת זהות? להלן מספר עצות שימושיות עבורך לשים סיסמאות על חשבונות כרטיס, הבנק ואת הטלפון של האשראי שלך. הימנע משימוש מידע נגיש בקלות שם הנעורים של אמך, תאריך הלידה שלך, את ארבע הספרות האחרונות של מספר תעודת זהות שלך או בטלפון מספר, או סידרה של מספרים עוקבים. מידע אישי מאובטחים בבית שלך, במיוחד אם יש לך שותפים, המשמשת סיוע חיצוני, או מה נעשה בבית שלך. שימוש המגרסה נייר לגרוס לפני חיסולו של אותם מסמכים רגישים.

בקשו מידע נוהלי האבטחה במקום עבודה או עסקים, קליניקות רפואיות או מוסדות אחרים שאוספים מידע המאפשר זיהוי אישי. לגלות למי יש גישה למידע האישי שלך, ודא כי אתה מטופל בבטחה. שאלו גם על ההליכים חיסול של רשומות אלה. גלה אם המידע ישותף עם כל אחד יותר. אם כן, לשאול איך ייתכן שהמידע שלך חסוי.

מעולם לא לספר לאף אחד את המידע האישי שלך על-ידי טלפון או לשלוח אותה באמצעות דואר אלקטרוני או פקס. רוב החברות החוקיות לא תבקש מידע זה באמצעות טלפון או בכל מקור אחר ללא הגנה. בדוק את האשראי שלך על דוח בסיס חודשי להתבונן activitiy יוצא דופן. רבים מן השירותים של דוח אשראי להתריע על פעילות כזו, ואף לסייע לך לפתור בעיות. שיתפנו עם Equifax להציע לכם האשראי שלהם מוצרים שעונים. בעקבות צעדים אלה, ניתן להפחית את הסיכון של להיות קורבן של גניבת זהות. הנחמה הוא היקר ביותר להגנה מפני גניבת זהות. Mjaanes א. בריאן הוא הבעלים של ההצלחה של אתר האינטרנט השוואה הצעה כרטיס אשראי של אינטרנט שבו תוכל לסקור יותר מ 130 מציעה כרטיסי אשראי ולהחיל באינטרנט.

About

Categories: כללי תגיות: