סקירה של וריאציות הטוב ביותר של צמיגים דנלופ.

במאמר, ממשיך הנושא של הבחירה של צמיגים למכוניות, תיאר ולאור החברה פרופילים צמיגים דנלופ. אחת החברות הותיקות בתחום הייצור של צמיגים דנלופ. זה שהיה, הוקם בבריטניה בשנת 1888. מייצרת החברה חורף, צמיגי חורף, קיץ צמיגים עבור רכבי השטח, מכוניות, כמו גם אופנוע, משאית צמיגים. צמיגים דנלופ כל הם שונים termojelostichnostju עמידות שחיקה גבוהה. פופולרי במיוחד ברוסיה בחורף צמיגים החברה, אשר אינה מפתיעה. דנלופ הראשון לשים צמיג לדרוך גומי קוצים.

אז, בוא נדבר על הטוב ביותר, על פי לצרכנים, דנלופ צמיג. SP בצור תלת-ממד-חורף ספורט ספורט חורף יש מספר גדול של חריצי הצמיגים. כשהוא יבש, יש ביצועים גבוהים והתנאים מושלג נצפתה יציבות אופטימלית, בקירות וצפיות. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . SP חורף 01 קרח-התפתחות הענף היפני של החברה, הוא תכלית כל החורף בצור עם קוצים. מרכיבים מיוחדים דפוס לדרוך וכיוונים מאפשר לך להשתמש צלחת, כמו באזורים עירוניים, בתנאי חורף חמור ביותר. SP M3 ספורט חורף צמיגים נמצא שיעור גבוה יותר, עם מהירות "V", "T" ו- "H". חה ידית כוח משפיע בתערובת של הרכב גומי.

בלוקים lamella ועמוק לדרוך הפרופיל מבטיחה בלימה מהירה והחזק בבטחה את הכביש. GRASPIC DS3 הוא אחד של צמיגים חדשים, יתרונה הוא שישנם הכביש טוב. GRANDTREK SJ6-חורף טייר נעשית על ידי טכנולוגיה Digityre-II. בעלת משטח חלק עם פרופיל 10-צעד. בשל אכזריותו של הרחוב לרוחב צמיגים מגבירה את תקופת חייו. דאנלופ ספורט חורף קיץ צמיגים, תוכנן במיוחד עבור נהיגה קיצוניים. דוגמה בולטת עשוי לשמש הקיץ צמיגים דנלופ SP ספורט 9000, שפותחה על ידי מהנדסים גרמנית ויפנית. יש דפוס לדרוך כיוונית. צמיגי דנלופ DIREZZA DZ101-קיץ. מיוצר על ידי אד הוק DIGI-טייר טכנולוגיה. צמיגים שונים resistances פחות מתגלגל, אשר מתרחשת פחות צריכת דלק ומספק פחות. צמיגים דנלופ כבר לפני שנים רבות הוכיחו להיות כמה מן הטובים ביותר מסוגו. במיוחד הם מתאימים לניתוח בחורף באזורים בעלי אקלים קר. זה חורף צמיגים דנלופ נהנו הפופולריות הרבה במדינה שלנו. בזכות במחיר שלה באיכות גבוהה, צמיגים דנלופ ליהנות קבוע דרישה בקרב בעלי הרכב בכל רחבי העולם. מייסד המפעל הראשון היה אחד הממציאים של צמיגים פנאומטיים ג'ון דאנלופ דרב. הוא הבין בזמנו כמה חשוב במדעים הייצור, ואחד יצר של הצמח החזקים ביותר מוסדות בעולם. הנה, לדוגמה, המציא מספר סדרות פיצול לדרוך. צמיגים דנלופ החברה כדי להחיל בעיקר חידושים בייצור הצמיג. צמיגים דנלופ ספורט נשארים הפופולרי ביותר בין יצרנים אחרים.

About

Categories: כללי תגיות: