סייברנטיק כמהותיות

הראשון חלק מהמאמרים האלה שכותרתו "כמהותיות קיברנטיקה", definimosal המונח "סייבר" כאדם אשר נמצא בשליטה. ציינו את החשיבות של "חיים במודע" כדאי להבין את עצמנו ולהבין את החוויות שלנו. כאשר אנחנו לא חיים במודע, הקשר עם החיים מתרחשת ברמה של תגובות ללא הכרה. כתוצאה מכך, איננו יכולים ללמוד מהניסיון שלנו, אנחנו הופכים לקורבנות של נסיבות. עבור יונג, לצטט את "מה קרה לי, sinolo אני לא אבחר".

המציאות היא שיש לנו אפשרויות: אנחנו יכולים להפחית החיים לסבול כל דבר שקורה לנו, או אנחנו יכולים להכניס לנו שליטה ולראות את האפשרות של הרחבת המודעות שלנו בכל חוויה. היום נסקור את משמעות המונח "טרנספוזיציה". "טרנספוזיציה" מוגדרת כתהליך של Exchange. בהקשר של השיטה של טרנספוזיציה קיברנטיקה, "טרנספוזיציה" מתייחס הטכניקה הבסיסית של העברת את ההצלחה של אזור מסוים של החיים שלנו לכל שטח אחר. מה שאנחנו רוצים לעשות הוא כדי לשחזר את ההצלחה שהושגה בעבר בכל היבט. אמר במקצת בקלות רבה יותר, הוצא את כרטיס הזיכרון של הצלחה בהיבט אחד של חיינו – או אשר אנו מביטים בו זמן שונות – "תעביר את זה" כדי ליצור הצלחה בשלב אחר או היבט נוסף. Ÿcomo יכול לעזור לנו.

ואז טרנספוזיציה קיברנטיקה? התשובה היא פשוטה: שינוי צורה של הצלחה בכל שחלו בעבר על בסיס מוצק של הצלחה באזור אחר. . Ÿque יקרה אם אי פעם hemosexperimentado הצלחה? . זה כמעט בלתי אפשרי למצוא אדם אשר לא היה לו איזשהו סוג של הצלחה בחיים שלך. תן לי לתת לך דוגמא: אם אי פעם תנסה ללמוד שפה שאינה שפת האם שלהם, שם בוודאי שיתגלה כי לימוד שפה אינה משימה קלה. עם זאת, כל להתמודד עם השפה שלנו בצורה פחות או יותר מקובל. אנחנו בהחלט מסוגלים לתקשר את הרעיונות שלנו, רגשות, וכו '. זהו אחד של הצלחות האלה כך שאנו מוכנים לפטור כמו ההצלחה הפנומנאלית זה למעשה. אם כמבוגר, ניסית פעם ללמוד להחליק, הבחנת מפתיע הצלחה, זה לילד להיות piepor בפעם הראשונה. אלה הם "להיטים" שאנחנו יכולים facilmentetransferir לאזור אחר של חיינו בכל עת באמצעות טכניקות פשוטות TC. אם אתה חושב באופן אובייקטיבי, בזהירות, תבחין כי ישנם הצלחות רבות כבר חוותה בחייו. ההצעה שלי היא להתחיל על-ידי הפיכת רשימה של הצלחות אלה, כך שתוכלו להתחיל לשנות את "עצמך".

About

Categories: כללי תגיות: