סטודנט אוקספורד הורשע בעבירות פורנוגרפיה של ילדים

סטודנט אוקספורד יש נמצא להורדה בפורנוגרפיה של, הונחו על עברייני המין "במשך חמש שנים. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. עם זאת, התלמיד המשיך למד באוקספורד, במהלך מספר שבועות לאחר שלהם מגנה ודיווח לא שלהם המכללה או האוניברסיטה. התלמיד, התלמיד אוקספורד החליט לא לתת שם, נידון ב-5 במאי שמונה בגין אחזקת ילדים לפורנוגרפיה והוצא נידון לשלוש שנים קהילה שיקומית סדר, כמו גם ביישום שלהם של עברייני המין. אוניברסיטת אוקספורד, או הסטודנטים של האוניברסיטה היו מודעים של המשפט לפני להיות קשר על ידי סטודנט באוקספורד. חבר בכיר בצוות אוניברסיטת אמר העיתון הזה: "לא היינו מודעים לכך, עלינו לכבד תהליכים יש דרך". דובר על האוניברסיטה הודה כי הם יכולים לא בהכרח למנוע נידון להחזיר לתלמידים אוקספורד: "הדרך שבה עובד מערכת המשפט הפלילי אומר שאתה שם חובה עבור סטודנט של האוניברסיטה להודיע של הרשעה. "אנו משתפים פעולה באופן הדוק עם המשטרה המקומית, אבל אם תלמיד זה נידון מחוץ אוקספורד, שם הוא קטן כי האוניברסיטה יכולים לעשות". כאשר העיתון הזה דיבר עם התלמיד, זה אישר כי הוא כבר הורשע, נתתי את ההוראה של שיקום.

הוא הוסיף כי הראשון נעצרו 13 חודשים לפני הקהל. עם זאת, אמר: "גזר הדין היה מוגזם, אני שוקלת לערער" לפני אוקספורד הסטודנט דיבר איתו, הוא היה שלא נוצר עמן קשר על-ידי המכללה או האוניברסיטה בנושא. התלמיד היה שהואשם מעצם המעשה הפלילי 1988, פרק 33, סעיף 160: אחזקת תצלום מגונה של ילד. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. בתצוגה ', שבו התלמיד הודה באשמה, עורך הדין שלו, מר סמית [שם השתנה], אמר כי הלקוח שלו הייתה הורדה של תמונות מאתרי אינטרנט כמה גיי העשרה "במשך שלוש או ארבע שנים, אבל הדגיש" לא אני חיפשתי בפורנוגרפיה, שהם לעתים קרובות עקבו אנשים שלא היו רק שתי שנים צעיר יותר ממנו. עם זאת, שבה השופט מכהן דחה האשמות כי הנאשם היה נתקל עם תמונות בטעות.

אמרתי: "קבצים אלה הם שם כי הם נבחרים ויש על מה שנראה כמו ילד של שמונה שנים של גיל ביניהם". אין כל ספק, המים של הלקוח שלו היה דייג, מר סמית. "התלמיד אוקספורד מבין זאת-כצעד מקדים השמיעה, התלמיד לא הגשת את חזרתך." מגנה את התלמיד, השופט אמר: "התמונות האלה לא הם גדולים במספר". חלקם גרוטסקי, כל המורדים, עכשיו, בשעה ה-11, הודו כי הוא חיפש והורדת. "התלמיד אמר לשופט:"אם אתה עושה מעשה פשע בתקופה זו [של שלוש שנים קהילה שיקומית סדר] שאלה מסוג זה אתה הולך לכלא"." המלחינים סדר היום סטודנט מאפשר כי המקרה שלו יועברו בין תקופת ניסיון של אוקספורד וכן שירותי המבחן המקומי שלו, כפי שהוא נע בין אוקספורד לבית שלו. סמית אישר כי שיקום סדר הקהילה הלקוח שלו הועבר לשירותי מבחן אוקספורד, בעוד שהלקוח שלו היה בעיר. לתקופה הראשונית של המסדר, לו להודיע מפקח כל שבוע, למרות שהיא כפופה סקירה כל שלושה חודשים. Office proctors' אוניברסיטת לא יכול לאשר או להכחיש את הרומן בין אם זה אבל האחד עשר של החוק של תקנות האוניברסיטה של מדינת: e43. (1) אם תלמיד הוקע על ידי פשע כזה הכבידה כי לטווח קצר של מניעת חופש הוא שיהיה לך מס (וגם אם או לא את העונש שהוטל אכן להם חברים של תלמיד) אותם עורכי דין תגיש את הנושא לפני בית המשפט של משמעת שניתן להוציא להם חברים של תלמיד של החברות שלו האוניברסיטה או להטיל עונש פחות ענין מתאימים. "הפשעים אשר נידון התלמיד הם כאלה" כוח המשיכה. התלמיד אמר העיתון הזה מתכוון להישאר באוקספורד ולהשלים את התואר שלהם, עם זאת, מקור גבוהה בתוך אוניברסיטת אוקספורד אומר התלמיד סביר כי ההודעה תישלח. האוניברסיטה לא במיוחד שלטו על המקרה, אבל דובר אמר: "אם תלמיד שנתפס סכנה לתלמידים אחרים, יהיה משהו אוניברסיטת מארשל יצטרך לקבל החלטה". Gianfranco Fracassi הוא מנהל האתר של אתרי אינטרנט פופולריים שני דברים בחינם. אתה יכול למצוא הרבה בנושאים המעניינים אותך. אתרי האינטרנט שלהם ב: או

About

Categories: כללי תגיות: