מלאגה שלי

גיגה מבריק הרימה את מעשה הבחירות של מיס, אדון מאלגה (málaga) 2007 שהתקיים אתמול בלילה. במתקנים של סול Andalusí דה Alahaurín דה לה טורה. אירוע מרהיב מלא עם אנשים רבים שעומדים כי הקיבולת היה קטן, משבחת את 30 נערים ונערות נלחמים על הפרס של המייצג את המחוז של מלאגה בתחרות מיס ספרד, אשר יתקיים בשנה הבאה.מן ההתחלה ברור אפשרויות מחויבים שני מיקומים, מלאגה ו Manilva, שני נציגיהם זכר ונקבה היו הכי בברכה על ידי הקהל במצעד כל עם איזה צד-שלישי במחלוקת, בתור המועמד נרחה, ולז מלאגה, שהיה גם למשוך זמן בין האנשים שהיו בחדר. בסוף לא היה רגש, החלטת חבר המושבעים היה צפוי. זה היה מורכב של אנשים שונים מתעשיית האופנה והיופי, והצלחתי בין אלה שהיו שני מיס ומיסטר מלאגה קודם לכן, אשר גם בתואר מיס ספרד בשנה שעברה. אליזבת רייס, חואן גרסיה הגבר הנאה ביותר בעולם, מן המערה טיפס על הבמה אם אבחר את הכוכב הכי יפה בהאי סיני של חאינאן. חבר-המושבעים היה בראשות ראש העיר Alhaurin דה לה טורה, חואקין וילאנובה. לאחר הדיונים נבחרו ששת המועמדים הסופיים כל יחסי מין היו כדלקמן: אצל גברים: מלאגה, טורמולינוס, Manilva, Almogia, Algaidas דה וילנואבה ועגול.

אצל נשים, Alhaurin דה לה טורה, מלאגה, Nerja, ולז מלאגה, Manilva, Algaidas דה וילנואבה. הפרס בסופו של דבר הלכתי אנשיו צד ב: אדון מאלגה (málaga) 2007, העיר פרנסיסקו חוויאר Torre de Málaga. 1 מדורג חואן קרלוס Morejon של Manilva 2 מדורג על פרנסיסקו חאבייר רודריגס דה טורמולינוס. אדון אלגנטיות פרס גם עבור מר נחמד ובירת מאלגה (málaga), נבחר על ידי הצבעה בקרב חבריו לכיתה, כדי אלפונסו מירנדה דה Alhaurín דה לה טורה. הפרסים בגרסה שלך נשים הסתיים באופן הבא.

מיס 2007 מלאגה כדי Manilva 1 María איזבל Mena שושבינה השושבינה מלאגה 2 עבור Zaloa Ederne של גברת Nerja אלגנטיות פרס גם זה לקח הנציג לאפשר, מיס Simpatia Gema אסוסנה דה Benalmádena. מעניין, ארוך, רוב לא כל כך משעמם, חגיגית כי נשארו במקומותיהם הקהל מחכה ההחלטה הסופית, אשר נפתח עם מספר רב של ריקוד הנוצרת על-ידי המשתתפים עצמם והיו שלושה מעברים, בגדים, בגד ים, שמלת ערב. בהביניים פעלו בלט וקבוצת מוסיקלי. העצבים כצפוי בין כל המועמדים החגיגות הוצגה על ידי אווה רואיז (גברת מלכת אירופה), מגיש טלוויזיה הקיסר היינריך אנטנה 3.

About

Categories: כללי תגיות: