מהי התסמונת הבאה

תנאי כפי לאחר את הלידה, פוסט-טראומטיים וזה גוארה של המפרץ ידועים היטב אותן תסמונות תעלומות כבר אל הקהילה הרפואית או אפילו אלה מאתנו שיש לנו ביניהם גדולים ללא כביסה. אנו לשמוע, לקרוא כל יום על תוצאות שליליות סכנת חיים טראומה. 9 / 11 התקפות בניו יורק להדגים בבירור הפסיכולוגי הרס השאיר הרבה אחרי ולשנות אירועים. דיכאון [לכמה, הכרוני] לעתים קרובות בתופעה יותר ברור מציין השארית נזק של ' פוסט-psiquica להפחיד, לא נדרש להיות מומחה לדעת כי אם לא הוא, הדיכאון יכול להעמיק או להעצים את צורות אחרות יותר יוצא דופן של אי נוחות פסיכולוגית. הדיכאון, עם זאת, לא הוא מחוון היחיד שמגדיר את הנוכחות של איזון מדיום, ומעל הכל בסביבה, שם בילה רוב הזמן שלנו המלאכה מקום העבודה של העסק. חדש כרגע לא טיפוסיות השיחות, הניסוח של חדר הישיבות "פעם ללא חת ' יו ר צעיר, כמו גם את אימפרומפטו איסוף, מצנני מים חברות, צריכה להוות סימני אזהרה לבעיות המשפיעות באופן שיטתי תשתיות החברה.?" שאלות לגיטימיות? חששות הרלוונטיים מנהלים נתן את חוסר היציבות בעולם הכלכלה, האקלים של אי ודאות, עסקים שהחובש עבורם מנהלים צעירים ברמה גבוהה להעריך מחדש את האסטרטגיות שלהם כדי לטווח ארוך אישי, זה יכול לכלול או לא לכלול שלהם התחייבו לטווח ארוך או החברה שלך? זה אפשרי כי העובדים בכל הרמות של העסק הם ממש לחוצה, לא נוח על העתיד יותר במיוחד "איך לשחק תפקיד זה?" זה בטוח להניח כי אתה בשל האתגרים הנוכחיים שבפנינו היום, רוב האנשים להרגיש מקופחים על זכויותיו?? הם משוללי זכויות שלהם עם ההווה, ומעל הכל האישי העתידי של חברה? ???????????????? העובדה היא כי הם! הם סובלים מכל דבר אחר. ' מהי הבא "תסמונת. הנטייה של חברות לקצץ תקציבים המפקחים על דברים כמו מוטיבציה, פרסום, מכירות אימונים אינו נדיר, במיוחד בעוד וכלכלות להנמיך.

אתה יכול להיות אנוכי.? איש מקצוע מן המכירות מאמן ודובר של מוטיבציה? הכניסו ספק אותם לגופו של כי לוגיים, עם זאת, ישנם מחקרים רבים מדי מתועדות היטב בעשרות השנים האחרונות, המראות בבירור את החשיבות של הנהגה חזקה ומוטיבציה אקספרס בימים אלה. אין שום ויכוח מאשר רוב האנשים הם מנהיגים טבעיים, והעדיף במקום לקנות בחזיונות של אחרים ולעבוד למענם. היית אומר את זה, לנו, כמנהיגים יש אחריות אדירה לעשות מה יש לעשות את אלה פעמים מקלים? לעודד ישיר! יכול להיות צורך להפחית את מספר העובדים, אבל צריך לשמש כדי לסמן בקו תחתון החשיבות של זה הצוות הנותרים? מה אתה עושה באופן יזום כדי להשפיע [באופן חיובי] המחשבה על הקבוצה שלו היום דוגמה למה התכוונתי מתבצע להוציא באנגליה במהלך העולם מלחמת השנייה בליץ בבית חרושת קטן זה מצנח שיוצרו עבור מאמץ המלחמה הבריטי. אמר המלחמה באותו הזמן היה לא טוב בשביל העם הבריטי, אז לילה גרמני הפיגועים, זה היה המעטה. השלכות והתוצאה של המפעל היה מועדים בהם וחובתנו ועבודה של רע איכות עקב בעיקר כדי הוודאות המחפיר של אותם עובדי המפעל.

זה עדיין בפני משימה קשה של עובדים המניע, הבעלים של המפעל היה הצלחה בסוף, אבל רק בגלל היכולת שלו לתת השראה לעובדים להתמקד לנקות את פעילותם על מטרה גבוהה יותר ואת היעד. "אתה יכול לעבוד במפעל," הוא אמר, "אבל הם לא עובדים במפעל. מה גורם לחיים היא לשמור חיה! איכות שימוקמו כל אבזם, כל כבל, כל תפר? אם הכוונה היא להשתמש בקו החזית? יכול להיות ההבדל בין החיים או המוות של הילדים שלכם, ההורים שלך, השכנים שלך, החברים שלך? S במספר דוכנים שלה! "עם תחושה מחודשת של מטרה, חזון ברור, אמונה כי למאמצים שלך, חיובי ניתן להשיג תוצאות, המוסר בא שוה עם האיכות וההצלחה האולטימטיבי של המפעל. כאן גברת, הנקודה היא, אם אנחנו הולכים להתמקד בעצמנו, העובדים שלנו, המדינה שלנו ב מטרה נעלה יותר, וכך להרחיק את ההשלכות החשיבה השלילית של כלכלות סירב, עכשיו זה הזמן. אנחנו חייבים לקחת צעד קדימה עם מוטיבציה ומנהיגות. עובדים יכול להיות רק מגולוון להצלחה דרך מוטיבציה חזקה ונקה העקרונות של מנהיגות זה הפך את זה אשר נמלט תוצאות בלתי נמנע לחשוב לא בטוח, נעשה טוב לזכור את החוכמה של אדוני וינסטון צ'רצ'יל אמר: "לעולם, לעולם, לעולם, מותק!" ידיעת-כל הסינים אומרים, "paraplantar הזמן הטוב ביותר עץ היה לפני עשרים שנה?" ועכשיו '. " עצה נבונה למעשה, עבור התשובות "מה completo הבא" תסמונת דאון. אודות המחבר: פול Shearstone aka 'פרגמטי Persuasionist' הוא אחד המומחים המובילים של צפון אמריקה, על שכנוע ומכירות. " הדובר הראשי הבינלאומי, סופר, סופר, מוטיבציה, מדיניות החברה כדי, מומחה לניהול הזמן והלחץ, מאירה פול, הציבור אתגרים כמו מודיע, מניע, מבדר. להגיב על מאמר זה או להזמין את Persuasionist פרגמטי לאירוע מוצלח הבא אנו מזמינים אותך אנא צרו קשר עם פול Shearstone ישירות 416-728-5556 או 1-866-855-4590 או

About

Categories: כללי תגיות: