מהו שיווק של הפורום

פורום שיווק היא אחת הטכניקות היעיל ביותר להשגת של. לומר זאת בספרדית, השתתפות פעילה בפורומים משפר SEO. אבל זה לבד לא מושגת. יש גם השפעה ישירה על בניית מוניטין באינטרנט. בואו לראות איך זה. לא כל הקישורים הנכנסים מעדיפים מיקום אינטרנט.

הרעיון מאחורי זה הוא הקישור אנו כוללים בפורומים יש את התכונה DoFollow. זה מרמז כי כאשר הזוחלים של מנועי החיפוש, רובוטים לקרוא את קוד האתר, באינדקס, ימשיך הקשר שלנו, אנחנו באינדקס גם. אך אם זהו קישור NoFollow, זה לא יקרה, כי הסורק קורא את הקישור, אבל לא אחריו (האתר שלנו). DoFollow או NoFollow, היא מחלוקת שלכולנו בקרב אנשים מוקדשים במנועי חיפוש SEO. המציאות היא כי כל קישור חיצוני שאנו מקבלים, תורם לבניית אינדקס המכונה Pagerank, הוא פותח על ידי גוגל.

כדי לומר את זה פשוט יותר, כל קישור המקשר אותנו, היא כמו ההצבעה לטובתנו, אנחנו בהתאם, יש הרבה קישורים חיצוניים יותר פופולרי יותר נהיה, אנו ובכללה טוב יותר במנועי החיפוש. עד כאן, מבינה מדוע להשתתף בפורומים מעדיף pagerank שלנו. אבל זה רק חלק התועלת. אולי והכי חשוב הוא כיצד, להשתתף בפורומים, ומחזקת מדיה חברתית באופן כללי, המוניטין שלנו באינטרנט. כלומר תוכר, או ליתר דיוק, מוכר על-ידי הלקוחות ואנשי הקשר שלנו כמקור ידע. דרך מעשית כדי לבדוק אותה היא להזין את כל עזרה טכנית, לדוגמה מפורום משתמשי Excel. אם אתה לוקח את הזמן כדי לקרוא בפורומים מקרוב, תראה כי משתמשים מסוימים יש סוג של ציון או פרס אשר מתגמלת השתתפותך. הם אלה המשתמשים בדרך כלל לקחת את הזמן כדי לענות על השאלות של לא מנוסים ביותר. אם מישהו היה צורך מאוד בזמן, לדוגמה, לפתח מאקרו מיוחד עבור Excel, ללא ספק, אלו למשתמשים יהיה אידיאלי ספקי שירות זה. ויש לקוח אחד. בנוסף, רבות התשובות כוללות קישורים לבלוגים של משתמשים אלה, כך בוודאי מבקרים רבים יגרד אותם להמשיך בקריאת חומר מעניין יותר על הנושא תופסת אותם (בדוגמה שלנו, Excel עצות, או כיצד לפתח פקודות מאקרו). ויש ביקור אחד. כל זאת מבלי להזכיר את bookmarkings מבקרים מזדמנים יכול לעשות. בקיצור, אם זה נלקח בזהירות כי הוא ראוי, לא שולחים משהו, כדי לכלול את הקישור שלנו, Fórum Márketing הוא כלי רב עוצמה, אשר יוצר מוניטין, יוצר תנועה, בדיוק מה אנחנו מחפשים. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור

About

Categories: כללי תגיות: