מבט כולל על שירותי. לשכור מכונית עם נהג

לראשונה זמן, מן ההיסטוריה של החברה החלה לעסוק שירותים כמו השכרת רכב במוסקבה הוקמו לפני יותר מ-50 שנה. אלה היו חברות קטנות, עם מכוניות פארק קטן המשמש, הכללים שבעל-פה, כמו המחירים בדרך כלל גבוה מאוד עבור שירותיהם. אבל היו ארגונים העוסקים פעילות חדשה זו ממש בקצרה. מדובר בניסיון השני כדי לשלוט בשוק השכרת רכב צמחו ב- 90 המוקדמות-ies. למרות פוטנציאל הביקוש חוויה חוץ מוצלחת, התהליך הוא איטי יחסית, עד סוף המאה, שירות השכרת רכב מורחב megacities חמש ערים בלבד. התפקידים המובילים תפוסים, בעיקר רשתות זרות גדולות, כגון הרץ, ואת המספר הכולל של חברות-השחקנים אפילו בשוק מוסקבה בקושי הגיע תריסר.

השכרת רכב כאל חוויו… הלקוחות העיקריים היו זרים, ורובם שירות מסירה פופולרי רכב להשכרה עם נהג. הסתיים שלב זה של שנת משבר 1998, כאשר רוב עסקים קטנים ואת רשתות זרות גדולות ספגו אבדות כבדות. לן אוזן קשבת . השלב השלישי התפתחות שוק שירותי תחבורה החלה בשנת 2001, לאחר מספר שנים הפך לתעשייה עם קצב גידול של 25-30% לשנה. עכשיו ואני לא זוכר איפה המכונית הפסיק להיות נחלתם של המעמד העליון והפך האמצעי הרגיל של תחבורה עבור אלפי אנשים.

לדמיין את החיים ללא מכונית היא עכשיו מאוד מסובך: טיול מחוץ לעיר, לחברים, שותף עסקי לפגוש בשדה התעופה-עם הרכב, במקרים אלה מבוצעות על ידי בקלות וללא תוספת המאמצים. עם זאת, ישנם מקרים בהם השתמש רכב אישי. במיוחד כדי לצאת שהמצב שם הוא שירות השכרת רכב: רכב נהג דחוף, השכרת אוטובוס עם מנהל התקן. כל אחד משירותים אלה תוכלו למצוא הצרכנים שלהם. השכרת אוטובוס (שכר דירה) הוא הפתרון האידיאלי עבור נסיעות עם חברה גדולה על ניצחון, סיורים בעיר, תאגידים ערב, השונות תערוכות וסמינרים מקצועיים. עבור כל סוגי העסקים טיולים ברחבי העיר והאזור, כמו גם עבור החגיגה החתונה, הפתרון טוב יותר היא לשכור מכונית עם נהג. יוקרה רכב קלאס עם מקצוען מנהל ההתקן הוא לא החלק היחיד של התמונה טובה, אלא גם קלות תנועה. לא יכול להיות overemphasized את שכר הדירה, אי אפשר שלא להעריך את ונוחות. היום, הצרכן העיקרי של שירותים ב- St. פטרבורג הינם הנציגים של המעמד הבינוני רוסי, מעדיפים רכב יחסית בזול אבל איכותי עם מגוון פונקציות נוספות. שרות השכרת רכב גוברת על הכל הפופולרי ביותר בקרב ההמוני של הצרכנים הרוסי.

About

Categories: כללי תגיות: