מבט כולל על השוק המודרני של חלקי חילוף. חלק 1.

מודרני aftermarket הרכב לעתים קרובות מפחיד ומבלבל עבור האדם הממוצע שאליו ברצונך לבצע תיקונים פועל. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . אנשים שעובדים בתחום של העסק אוטומטית, בלי ששמת לב, בשימוש שיחה עם לקוח פרופיל מילים וביטויים של קשיים רבים. מאמר זה שואף לפענח חלק המושגים הבסיסיים עבור מנהל ההתקן. הלאה. מכל מה שמתחיל את הנתיב של כל מחשב, בין אם זה ממוצא אירופאי, יפני או מקומי? כראוי במפעל תחת פיקוח צמוד של אנשים, הרכיבים הבודדים ואת חתיכות ברזל בהדרגה הופך מוצר ההיי-טק, לאחד ההישגים הטובים ביותר של המין האנושי-מכונית. האם התקנת jelektroosnashhenija, סריקה מלאה של כל אגרגטים, הכנה מראש למכירה, הרבה, הרבה יותר. כאן לפנינו, מי ביקר בתאונות, שלא ראית עפר, קורוזיה, נקי ומבריק ב סוס הברזל א' (למרות שזה עשוי להיות סוס פוני ורוד). הגיוני בהחלט היצרנים כבר בשלב זה, יחד עם שנאספו לייצר מעצב ומרכיביה, אשר בעתיד יהיה לשמש תחליף פגומים, החלקים החדשים המקורי פרטים מקומטת, שרוט או שבור.

אלה הם הפריטים היקרים ביותר בשוק. האיכות שלהם לא נחקר, כי חלקים אלה באותה השורה כל הרכב… לדוגמה, מפעל חלפים מקוריים טויוטה מייצרת חלקים מקוריים טויוטה ניסן מייצר הצמח את ניסן. תמשיך? מכונת שלנו נמצא כבר כמה שנים בסיבוב הופעות ברחבי הארץ, ללא תקלות וכאן הוא הראשון במקרה חירום, פנס שבור, ודורש החלפת היחידה כולה. חלק חדש מיפן לקנות יקר מאוד, וכאן אנו מגיעים הסיוע של מדינות כגון קוריאה וסין.

חלקי חילוף it-dublikatnye, אשר תפוסים היום עמדה חזקה מספיק בחנויות אוטומטית. איכות טובה ומחירים סבירים, יחד עם מבחר עצום של סגנון אסיאתי. יותר ויותר חברות מציעים ללקוחות שלהם, כי הם חלקים חדשים dublikatnye, אפילו לעומת המקורי popolzovannym זולים. אלה אשר הם חשודים טכנולוגי במדינות מתפתחות, יש אפשרות אחרת, רכישה, פרטי החוזה כביכול. איזה חיות כאלה חלקים חוזית? בואו ננסה להבין… כמו ארה ב, יפן ואירופה יקרה תאונות וכשלים של יחידות נפרדות על ידי המכונית, לעיתים קרובות לאחר כאלה מקרים יותר קל לפרק את המכונה כדי להפריד את השכנים שלנו רכיבים ולמכור חלקים יותר כדי להשקיע כסף רציני תיקונים. זה חלקים אלה נקרא חוזיות, בעבר היו מותקנים על מכוניות אחרות אבל לא שהושקעו המשאבים שלה, לכן עדיין יכול לשרת שנה אחת. בדרך כלל, פריטים אלה עולה פחות, אבל יקר יותר מקורי חדש שאינו המקורי (as). הם בעלי איכות מעולה, זהה כמעט לחלוטין מן המקור. למרות כמובן כאשר קונים בדיוק כזה חלקי חילוף מומלצים נוף יפה. אז, בואו נגדיר, מצאנו את זה חדש מקורי חילוף חלקים נבדלים האמינות שלהם, אבל לפעמים עולה קצת יקר, לא מקורי (dublikatnye) יש איכות יותר גרוע, אבל הרבה יותר חלקים במחירים סבירים, וחוזים מנסה לעמוד באמצע שני קצוות אלה. בכל מקרה, פירוט והטיפול חנות ידע טוב ייעוץ . להיות זה המוכר של חלקי חילוף או רק חבר טוב. דרך מאושרת, המנחה כוכב, פחות תנועה ריבות!

About

Categories: כללי תגיות: