מאיקאו באופק, המראה של מי ÿEn?

מאיקאו ב miraa היתה הכותרת של מאמר שפרסם מגזין ידוע מחזור רחב הלאומית. ההערה מתייחסת המיוחדים מעקב רשויות לשמור על עסקים ו, באופן כללי פעילות בלתי חוקית לכאורה שפותחו בעיר. חשוב כי הרשויות לציית חובתם אבל גם הוא טוב לזכור כי מאיקאו תמיד יש מצב במראה של מישהו. השני מחצית המאה ה-20 היה בשנת המראה שלהם סנוניות ההון, שבעליו הגיע, השקיעה, ואז היו ללא אש וזה בלי להפיק יתרונות גדולים יותר עבורם maicaeros. הוא היה גם במראות של אלו שרצו לעבור לצד השני של הגבול, כאשר ונצואלה היו האטרקציה של אחת הכלכלות החזקות של היבשת, מטבע מצוטט טוב מול הדולר. היום ארץ התירס (זהו התרגום של Maicaoa שפה מקורית) חוזר להיות שוב במראה. אבל הביטוי משמש כמו שלא היה מעולם במובן מסוים המזלזל, אשר נתפס על הרקע של האשמה כלפי כל הפעילויות פרודוקטיבי הודות אשר לשרוד (הם הישרדות, זה יהיה מדויק יותר) maicaeros היום.

ההזדמנות משמש גם לשאול אם אנחנו במראות של אלה שצריכים להיות. הכל נראה כדי לציין שזה לא הם, לדוגמה, נראה מי צריך לנקוט צעדים כדי לטפל בבעיה של נתוני האבטלה; או בעיני מי יכול להיות הרגיש כדי למנוע צפיפות היתר בבתי ספר ציבוריים ולא ילדינו להישאר almacenadosa בקצב של 50 סטודנטים בכל כיתה; וגם אנחנו, כנראה, המראה של מי צריך לחזק את הגבולות כדי להבטיח את התרגיל מלא של ריבונות; או בעיני מי עליך. תן את היד אל קהילות ילידיות, גינו טובעים בים של אומללות או אדישות שקט ככל הנראה את המים. עשרים שנה לאחר ההתחלה כדי לכווץ את שרידיו מאיקאו בוננזה מסחרי, זה כן, המראה של אלה בשם של מי חוקיות הרס כלכלתה מבלי כל פיתוח חלופיות או הישרדות לפחות ב- Exchange. . זה עדיין למראה אלה לרדוף אחרי פשע מלחמה בשחיתות. מחיאות כפיים עבור כולם, כמובן.

אבל גם צריך ניתן לפלח עיר הצדק, על ידי מי יכול לתרום ההתקדמות שלהם. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. הוא עיתונאי היוקרתי, סופר קולומביאני, מקושר כמו הוראה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי של שלושה אחרים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.

About

Categories: כללי תגיות: