ללמוד איטלקית באיטליה

האיטלקית היא שפה רומנטיקה. ישנם מספר ניבים איטלו-רומי. האיטלקית המודרנית היא, כמו כל שפה לאומית, ניב שהצליח לאשש את עצמה בתור השפה של הרבה יותר רחב מאשר והסביבה אזור dialectal. במקרה הזה זה הניב הטוסקני הערים של פירנצה, פיזה, סיינה, שהוטלו על ידי שיקולים פוליטיים כרגיל, אלא בגלל היוקרה תרבותית, נושאת עמה להיות השפה שבה נכתב הקומדיה האלוהית אשר נחשב יצירות הספרות הראשונות שנכתבו בשפה"מודרני". לא תמיד רב שמואל אליהו . Toscano היא אכן השפה שכתב דנטה אליגיירי, פרנצ'סקו פטרארקה, בוקאצ'ו.

דקדוק איטלקי מורכב מאוד, ויש רבים פעלים ושמות. אז למה כדאי ללמוד איטלקית בספרים? הדרך הטובה ביותר ללמוד שפה זרה היא ללכת לכפר שבו דוברים את השפה. במהלך החופשה באיטליה שתדע איטלקים רבים, אתה יכול לשוחח איתם, אולי יש לך אישה יפה או יפה אשר "ti פא perdere טסטה זה" (מה. גורם לך לאבד את הסיבה), "ראיתי metterete מלון אינסימה" (שתתחיל יחסים). אז אתה מתחיל להיות הדו-לשוני מושלם עם פחות עבודה למוח שלך, יותר תענוג לעיניים שלך. כמו בשפה האיטלקית נולד בטוסקנה, האזור הוא המקום כדאי ללמוד איטלקית באיטליה. כל שנה אנשים מכל חלקי העולם מגיע ל פיזה ואת Viareggio ללמוד את השפה והתרבות האיטלקית איטלקי. האקלים הוא מעולה.

פיזה מפורסם ברחבי העולם על ידי המגדל ממתינות ונחשבת כאחת הערים ורומנטית היפה ביותר בארץ. פיזה היא בסמוך לוקה, פירנצה (florence), סיינה (siena). Viareggio ממוקם בטוסקנה Versilia, הינו ממוקם במרחק של 20 ק מ פיזה. Viareggio היא אחת מהיציאות איטלקי התוססים והמעניינים ביותר. החופים של וויארגיו (viareggio) הינם מרווחים, עם חול לבן, המים הכחולים הבהירים ומחיי הלילה ידועה שלו רשומות "Versillianos". Istituto Linguistico מדיטרנו הינו ממוקם בית ספר של השפה האיטלקית באזור חוף הים טוסקנה, פיזה, וויארגיו (viareggio). בית הספר מציע קורסים באיטלקית כשפה שנייה, תוכניות לימודים במהלך קיץ בחו ל וקורסים כדי להתכונן למבחן הכניסה של האוניברסיטה, לבחינה CILS ב אוניברסיטת סיינה זרים. הוא מציע גם קורסים בודדים, מטבח ואמנות.

About

Categories: כללי תגיות: