לא תפסיק

אל תשכח לסיים בו את היום בלי גדלתי קצת, מבלי להיות מאושרים, ללא שיש גדל החלומות שלך. אל תיתן לעצמך להתגבר על ידי למניעה. לא מאפשרים את זה שתסיר את הזכות לבטא את עצמך, כי הוא כמעט חובה. לא לוותר על הרצון לעשות משהו יוצא דופן בחיים שלך. אל תתנו של מאמינים כי את המילים, את poesiassi יכולים לשנות את העולם. משנה מה המהות שלנו ללא פגע. אנחנו יצורים מלא תשוקה.

החיים הם המדבר ונווה מדבר. דופק אותנו, אנחנו פוגעים, אותנו מלמד, אותנו ממירה ב protagonistasde ההיסטוריה שלנו. למרות הרוח תנשוב נגד, עוצמה העבודה נמשכת: אתה יכול לתרום חרוז. אל תיתן אף פעם לא החלום, כי בחלומות הוא לשחרר את האיש. אל תיפול לתוך הגרוע ביותר של טעויות: השתיקה. רובם גרים דממה מפחידה. שלא תתפטר בעצמך.

הוא בורח. ". אני מפרסם את הצרחות שלי מעל הגגות של העולם הזה," אומר המשורר. מעריך את היופי של התם דברים. השיר יפה על דברים קטנים יכול להיעשות, אבל אנחנו לא יכולים לחתור נגד עצמנו. זה הופך את החיים גיהינום. ליהנות של הבהלה, זה אתה provocatener נצח. לחיות את זה באופן אינטנסיבי, לא הבינוניות. ומר. חושב ti הוא ש-futuroy עומדת בפני המשימה בגאווה, ללא פחד. למד מי יכול ללמד אותך. החוויות של אלה מי שאנחנו precedieronde שלנו "משוררים מתים", לעזור לך לעבור את החיים. אנחנו החברה של היום: "משוררים החיים". אל תתנו כי החיים יעביר את ti, אלא אם כן אתה חי את זה… "תפסיק" המיוחס וולט ויטמן. מה שנקרא גרסה מתורגמת של ליאנדרו וולפסון.

About

Categories: כללי תגיות: