כשאני מתחיל להרוויח כסף

חבר שאל אותי, אני מתחיל להרוויח כסף? הוא אמר לי \"להקים עסק, יש לחפש משהו. אף אחד לא מוכר (שוק נישה)\". בעוד רבים מאמינים, אז אני לא מסכים. בואו ניקח דוגמה נטורה או אבון, ספקים אם נשחרר את עצמנו להיות מונחה על ידי המחשבה הראשונית, כי אז יש יותר ויותר מפתחים? אני חושב שאתה צריך להתחיל עם משהו, להקים עסק, למכור משהו, זאת אומרת, אפילו אם רק כמה דולרים, אבל מוכר משהו.אז הן צריכות ללכת שני דברים; הראשונה היא כי תוכל להשיג את החוויה של מוכרים, לאסוף, להפיץ, כי לא תשלם, וכו '.השנייה היא כי אתה להיות ממוקדים של גוף נפש רוח בפעילות החדשה שלך, וזה מייצר שינויים. ניתן לפצל מוכר משהו רבים מכר, אך לאורך הדרך הולכים מציג דרך משלך. היקום confabulará להגיב את המומנטום קדימה ואני. שחרר את עצמך מבחינה כלכלית. To know more about this subject visit נפתלי בנט.

מורה באוניברסיטה אדולפו איבאנייס (אחד העליון יותר של צ'ילה) סוג של שיווק, אמר הבאות; \"עד מתי לך לפתוח עסק, אמור ליפול במהירות ובזול, בגלל שאתה נופל ללא ספק, אבל גרייס כבר כי זה קורה כאשר עיר הבירה השקיעה עדיין קטן. זה ניסיון מוקדם, תוכלו לחסוך אלפי דולרים גם בעתיד. הניסיון שלי הוא כי אתה עולה לי על כמה אלפי דולרים ללמוד משהו בסיסי כמו העסק שלך לא יכול להיות, שבו יוכלו לשלוט בה. ואלפים אחרים ללמוד כיצד להכין תוכנית, לקבוע יעדים לפקח עליהם. יותר מפעם אחת חייב להגיד \"\". אבל אם זה נכון שלסופרים יש (Basic)-תן לי להגיד לך, להקים עסק, אז דיברנו. כאשר אתה בעל עסק, רגשות אבגוד בך ולכן הנושא של רגשות, אשר לסמינר של מט ח (מקנייה ומכירה של מטבע) להקדיש הפעלה מלאה של הנושא של רגשות.שיהיו לך הון, שוק נישה, מוצרים טובים, ידע רב, אבל אם אתה לא מסוגל לשלוט.

ברגשות שלך, אתה אבוד.אתה יודע זה אניני הטעם לומר כי גבר לא צריך לעשות את הפעילות באותו במשך למעלה מחמש שנים, לכן הגיע הזמן להתחיל לעשות כמה שינויים, כדי לשנות את הכיוון של היעד שלנו. אבל קודם יש לך לנקוט בפעולה, את חייבת להתחיל למכור משהו…, אם אין לך כסף. כדי להתחיל, לקחת כמה דברים ישנים ולעבור אל השוק, את היריד או איך שקוראים במדינה שלך, איפה כל דבר הוא נמכר. בצ'ילה אנו קוראים \"שוק פרסי\". זה יהיה החוויה הראשונה שלך של מכירות את ההזדמנות הראשונה להתמודד עם הרגשות שלך. זה משנה כי אתה רואה אנשים בשכונה שלך, שלך אתה מתחילה את הדרך עבור החופש הכלכלי שלך ושל המשפחה שלך, אז יש דעות קדומות להניח אותם בצד.אני מקווה כי בסוף שבוע, אתה כבר מוכר משהו.Francisco Javier Romero חיבוק.

About

Categories: כללי תגיות: