כל התהילה, משתלב האגרוף שלי

ההיסטוריה של האנושות כבר מכסה תקופה של כמה אלפי שנים. זה סומן על ידי קרבות קבוע מלחמות כוח. . זה חזרה מתמדת על המניעים אותו. לפעמים עברו להקמתה של משטרים דם או רודנית.

פעמים אחרות מזל תרמה לפיתוח. ההתפתחות ההיסטורית של האנושות היא תהליך אובייקטיבי. וזה אומר כי זה מתרחשת בצורה כלשהי בין אישים מן העבר. או להיות יותר ברור, הלא-אישים שעושים היסטוריה. זה בדיוק ההפך, התנאים ההיסטוריים אשר מאפשרים את הופעתה של אישים מסויימים. אבל יש שמות רבים אשר שיחק תפקיד חשוב במהלך האנושות. רבים יש להבחין את עצמם כמו גדול מדענים, אמנים, פוליטיקאים, מהפכנים, כלכלנים, וכו '. האנשים שמצאו כוח עצום להתגבר על פי שאין להתגבר עליה.

לפעמים הם שילמו בחייהם את החלום של גדולה. אבל אנחנו יכולים עליך שואל: מ שבו לקח את המומנטום כל כך, כל כך הרבה כוח? כי התשובה לשאלה הזו לא תסייע רק טוב יותר להבין את הסיפור. ישמש גם כדי להפוך כל אחד מאיתנו למצוא אפילו טיפה של כוח זה. אתה בא בטוב, כי למרות בקנה מידה קטן, אנו שואפים להשיג פרויקטים בעל חשיבות. כדי לראות את החיים של כל אחד היסטורית, אך עם מעט יוצאים מן הכלל; התשובה היא אחד: מחפש תהילה. כך, הם מסכנים הכל, הם נלחמו קשה להשיג משהו מופשט ונשגב התקשרתי לגלוריה. והיה עצום איך להיטות שמצאו אותו! אבל מה היא התהילה הוא הערך? . ובכן, תהילה, הוא קודם כל ההכרה של אחרים לקראת משהו מאוד רלוונטי שיש לך. לדוגמה, כל הגיבורים של עצמאות להגיע אל התהילה. אני לא אומר שהם הלכו לחפש אותה. אבל כן יש להם הכרה ההיסטורי הממושך שלו מעללי והישגים לטובת העמים שלהם. הדמויות מוקפים הילה של כבוד, ההערצה. שאף אחד לא הכחיש כי הם הזמנתם מקום הנודע בהיסטוריה של המין האנושי. ואין באמת משהו כל-כך נהדר תהילה? וכדי סכום מאוד עד כמה חשוב הוא ממה שאחרים מזהים או לא לעשות? יתר על כן, אם אתם מחפשים הוא הגאווה של לעשות משהו גדול מה זה באמת? בסופו של דבר אנחנו לא כלום, אנו, יהיה תמיד משהו חסר חשיבות לחלוטין ביקום לא משנה מה. אותו סיפור אנושי הוא שמשהו מלא, בהכרח מוגבלות בזמן. כל מה שאנחנו עושים, על ידי יוצאי דופן, זה בלתי נמנע נגזר על השכחה של הכחדה. . אין שום דבר אנושי יימשך לעד. תהילה הופך אז לפעמים מתפרשת כסיפור מאמץ מגוחך מאת השוררים לאורך זמן. אבל לכמה זמן? בשביל מה? ניתן לזהות מה? אנחנו מחכים מחיאות הכפיים של אחרים לעשות את מה שאנחנו יודעים. אנחנו צריכים לבנות? . זה לא הגיוני… דבר על מה שנעשה, על ידי גדול מאוד, שומר על הערך שלו כאשר ידוע כי רק זה נעשה על ידי התהילה. זה מראה שהוא בסך הכל אנוכי כוונה לספק פרס ליצירה. התהילה עצמו לא שווה כלום, זה הבנאליות טהור. באמת נהדר זה מה שאני עושה בשביל אהבה, על תשוקה אנוכית. ההכרה של המאמצים שלנו אינה נעימה. וזה גם הוגן וראוי כאשר נלחמנו. אבל אסור לך לעשות דברים עם המוטיבציה היחידה לתהילה. חייב להיות משהו אחר מלבד הרצון להתבלט. עבור כל התהילה של העולם כל כך מגוחך. כי זה צריך להיות כאן, באגרופי. קריאה מומלצים אחרים:.

About

Categories: כללי תגיות: