כי מערכת ההפעלה Anco שפכו בבני לא אנושי.

לקח יותר מ 30 שנה נלחמו על ידי אלף וחוסר צדק זה Aug מאת שלי אלא גם על ידי אותם אחרים בפשטם כמו שנים esufrido gruelda גדול וחוסר סולידריות כי אתה יכול לדמיין את זה לא מכשיר הקרב שלי או כוח שלי כדי לעקוב אחר אבל מתי לראות דבר כזה acontar הילד הזה הוא כזה זעם וחוסר אונים מרגישה זה אני דה כוח להמשך. כמעט לא רואים זאת tele בלבד יש זבל ויש עוד שטויות זה רק זה לראות סרט תיעודי זה הלילה המילניום נושאיות והרביעית ועוד מעט למרות לא אותי כאילו מחכה לראות רבע המילניום לראות קצת של התוכנית כי יש לפני, ולא תהיה אמא ובת המשתתפת astitu שלה וזה טופס של מעשי עבור שלי הוא indinate, אבל נורא זה המפורסם של המשחק על-ידי escadalo שלה, אשפה עוד יום הגיע החוצה, המדינה בהתייעצות של רפואי שמעתי ברדיו זה פחות או יותר הלכו עד שהתקבלה כאילו הם עובדו או יותר ואת תוכנית טלוויזיה חיכתה לה בריום על פשיטת הרגל עוד את עצמך הוא מועבר dinamente וזה apasado indina כדי לייבא רק זבל ואשפה נוסף שבו אנחנו יהיה allega כאשר הוא נעלם לחלוטין סולידריות ונגד האנושות. לפני זה אז שווה בערך, אבל אף אחד חינם זה תעברו שווה. זוהי המציאות של הזוועות שעשיתי בבתי חולים. הלכתי עם 12 שנה עם נפילה פשוטה, זה היה שום דבר. היום אני בת 51, לקח 30 פעולות ואני כמעט ריק, אם לא יותר גרוע היא כי אני הרופא האישי שלי. הם נטשו אותי כמו כלב או יותר גרוע, אפילו היום, 2009, בעקבות הזוועות שלה וסירבו לרפא למה לעשות את.

זה? כל האמת על הזוועות זה בדפים שלי. כאשר אמר מספיק ואני שמנו להילחם בי אז לא עשה יותר ולעצור יותר מעשי זוועה, זה רק זה. יש לי אלה 30 שנה של הקרב על ידי עצירה זו של הפוך אותי כל כך הרבה זוועות ואני מרפא כבר שני ניסיונות רצח. אבל זה לא הפסיק את הקרב שלי מאת mi ואותם אחרים, למרות שאף אחד לי לעזור. .

אני לא פחדן ולא אירא. /injusticiasmedicas.blogspot.com/ או המציאות של סרטן כי רק זה לס משנה זה הכסף, לא את החיים. מישהו ביקש על-ידי זה מביא רק שלוש אפשרויות כדי לרפא את זה? לשרוף להרעיל אותך או להשמיד אותך עם הניתוח, ולכן אין לך, גם מהיר יותר ? זמן לחשוב על זה. . שים את החרב בין הקיר ואתה מפחיד אותך. אז מעולם לא תרופה, הוא. כל יום יש יותר ויותר מקרים כי ההתקדמות לכאורה, אומר כי יש הון לבזבז לא נרפא אותו על ידי כי לא מעניין אותי, הם יפסידו האווז זה מטילה ביצי זהב. וזה לא רק את הסרטן, יש מחלות נוספות רבות אך אשר מעניקה לך יותר. זה הסרטן, אשר נשלט, אימה אנשים. למה לא לקבל את הרפואה הטבעית כאשר הוכח כדי לרפא? אבל זה לא da כסף, זה הכל. רק זה חשוב, לא את החיים בין השניים. מיליונים רבים של החיים הוא יכול להציל? זה חלק מזערי של המציאות של הסרטן. curarelcancersi.blogspot.com. אתה כל כך אכזריים לילדים ופגועה כל כך? כל החיים שלי נלחם עבורם, אך היה מאבק בדממה. רק אני יכול לכתוב את דפי האינטרנט, אבל עכשיו עשיתי בלוג ייעודי זה, את הזוועות שהופכים אותם, כי כמעט כולם הגיעו אותם עיניים על ידי לא רואה את זה. אני רוצה pararla, הם בני אדם כמו האחרים, אם כי הרוב לא יראה כך. בדיוק כפי כוח עבודה זול, הזוועות אלף אבל בשבילי הם האהבה הגדולה שלי ואף פעם לא נכשל להילחם עבורם ולנסות salvarlos. injusticiasninos.blogspot.com זהו חלק מינימלי, הכל על עמודים או בבלוג שלי. אני רק מבקשים לשים קצת שלום וצדק בעולם ולשתף עם אחרים את השלום ואת האושר שיש לי. . אני צריך את חמשת יבשת שיודע את האמת של סרטן, של מה שהם עשו בתי חולים רוצה להציל חיים, trasmití שלום יש לי למרות מה עלי hospido תומך אז כולם יודעים את זה ואני עבור כל כך הרבה זוועות וחוסר צדק כמו קיימים בעולם.

About

Categories: כללי תגיות: