כיצד לטפל בסימני מתיחה לאחר ניתוח מעקף קיבה.

אחת ההשלכות אסתטית נעימה ביותר המתרחשות עם שינויים פתאומיים משקל הוא המראה של צלקות על העור, הידוע בכינויו Striae, אשר מופיעים כאשר של סיבים אלסטיים של השכבות השטחיות יותר של מעברי העור. העור שלנו יש יכולת מדהימה כדי למתוח ולכווץ. אלסטין וקולגן לתת גמישות ואלסטיות ולאפשר מתי אנחנו לעלות או לרדת, משקל, עור זה מתאים צורות גוף חדשות מהר מאוד, אבל זה תהליך הרבה סיבים אלסטיים ניזוקו ללא תקנה. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . במקרה כזה שהם מתחילים להיות גלוי קטן כמה מסמן את זה, בסוף לרפא, תהיה בלתי נשכחת. חשוב למנוע את התרחשותו מטפלת משקל הגוף והעור. סימני מתיחה ממוקמים בעיקר בתחום הבטן, הירכיים, החזה והזרועות, מקומות נוטים יותר מתיחה פתאומית, אינם שונים אחרים צלקות. בתחילה הם צבע אדום, בסדר ורך מאוד. לענייננו, רב שמואל אליהו הוא הכתובת בשבילך.

בעוד רופאים להבטיח כי לא יכול להיות מסולק סימני מתיחה, בשלב הראשון טיפולים אשר טסים בהם מורגש עשויים לחול. בנוסף, היישום של תכשירי לחות והזנה, חשוב לשלוט בכוח ופעילות גופנית לעיתים קרובות. בעקבות צעדים אלה העור הופך אלסטי ובריא יותר, ויעבור הצלקות מעיניהם. אם לא אתה מטופלים בעת לידתם זה סביר כי מותגים חדשים. לאורך זמן, סימני מתיחה לקחת צבע לבנבן, מה שאומר כי השכבות של העור כבר לרפא, אין אפשרות להתייחס אליהם.

כדי להסתיר אותם, באפשרותך להחיל על העור קרם זה יהיה תואם את הצבע של האזור ההלבנה. ניתוח היא החלופה היחידה זה למחוק לחלוטין את סימני מתיחה, בין אם הם ישנים או חדשים, באמצעות חיסול של שכבות פני השטח של העור וחושף שכבה חדשה כי זה אינו פגום. עם זאת, לא נמצא בכל המקרים, יש צורך לנקוט תהליכים אלה. אם אחרי שהייתי צריכה והוא מדלל הרבה קילוגרמים אתה מרגיש מרוצה איך הם נראים הצלקות האלה על הגוף שלך, עליך להתייעץ עם הרופא על הטיפול הטוב ביותר. . ברכות, הקטור Sobre ברנל מחבר: הקטור ברנאל הוא מנתח פרופסור השמנת יתר מטבולית מחזיק מומחה לניתוח בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה.

About

Categories: כללי תגיות: