כיצד לגשת מעסיקים באמצעות הצעת שיווק

השתמש שיווק ההצעה, יהיה הנקודה החמה, פתיחת דלתות, כי היו נגישים בעבר. אלו שיש להם את היכולת לשכור לך לסדר. שלח סיפור או אפילו על המטרות של קורות חיים, את הכיסוי מוגבל. להגיש הצעה לאפשרויות של מעסיקים, אתה תרוויח יותר מדרגיות כדי להתאים אישית פתרון לאתגרים עסקיים. סינכרון עם הצרכים של מקבלי ההחלטות של החלטות, במהירות גבוהה את הקמפיין הקריירה שלך. מדרגיות חיפוש עבודה מפחית את מחיר רגשי ממאמצים.

המעסיקים הם נמאס לי להקשיב אותו שיר ישן של "שכירות אותי", "מה אתה עושה. להשכיר לי", "להשכיר לי". שיווק שאינה אישית בגישה וניל, ערבויות שלה הקליטה גרועה, עם תוצאה כמו מסחרר כמו כלב נושך בזנב. חיפוש עבודה, מצד שני, הוא מונע על ידי הדרישה של מעסיקים ומאפשר מדרגיות התאמתו לצרכים הספציפיים של מעסיק. זה בתורו, לנצל משאבים מוגבלים, זמנם ומרצם, יצירה של יכולת פעולה הדדית חזקה בינך לבין לוקח החלטות. ההצעה שלו מבוססת בסיס מוצק החלפה הדדית של מידע ועושה את זה עם דיוק, קוהרנטיות ויעילות. ההצעה של שיווק, צינור ראשי ממשק עם המדרגיות של חיפוש עבודה, מספק הודעה מערוץ נקי על ידי שידור אות חזק זה אתה:? היית מבין איך אתה יכול לנצל הזדמנויות חדשות של העסק? יודע איך ניתן לפתח דרכים לשמור על תחרותיות שלה? הבנת שקשרי הגומלין בין מבואות של מוצרים חדשים ומבצעים תמיכה לפתח "הצעה של המכתב" (המכונה גם בחוגים מסוימים "מכתב קורות חיים"), אשר מזהה את האתגרים הספציפיים ייחודי בשוק מונחה על ידי המעסיק או תעשייה.

מציעים פתרון מותאם אישית חינם ולפתח משאבים של חכם שעשוי להיות מועיל להם. . זה מה שאנחנו צריכים לעשות כדי להפיק את הראיונות של איכות. לא משנה מה תעשיית כי נטייה זו, המוח מכתב גדול המוצע הממחישות שלה בפלטפורמות של ידע בתחומים של:? לקוח / שירות לקוחות? מימון ותכנון אסטרטגי? שיווק ופיתוח עסקי? האם לוקחת החלטות באמצעות בניית קונצנזוס? פרויקט הקצר והארוך, תעדוף היעדים "להגדיל את התרומה שלהם נתפס כדי להוסיף פס להצעתו. פרספקטיבות הצג כיצד הוא יכול לסייע לארגון את תדמיתה הציבורית. להציג טפסים של הארגון יכול להיות "גיבור" בקהילה שלו. אנחנו חיים בעולם של אמון נמוכה. כאשר חברה נתפסת על ידי הציבור אחראי מבחינה חברתית, מחוברים, הכנסה והטבות שלהם הוא יורה. המעסיקים רוצה אותם סוכנים של שינוי חיובי, לא אנרכיסט דעי. ליצור קמפיין שיווקי התומך את ההצעה של השינוי, אך לא המעסיק לתת את הרושם שיש לך ביקורת כדי להשלים כי הוא נחוץ. . זה איך להשיג את זה המכתב שלך:? בקצרה לקשר צירוף מקרים בין בפני אתגרים והתעשייה שלהם? להדגים את הידע שלך של שינוי המכשולים הנפוצים ביותר. ? הצג דוגמה מוצק של האפקטיביות שלה במתן פתרונות דומים. ? השתמש כמה ומאוד טוב הסטטיסטיקה של המחקר (לא הצוות דעה) כדי לבנות תיק. ? ליהנות הנוכחי והערך עבור אותם במונחים של מה ואן לזכות ברווח, הסרת היתירות של משימות, ו / או לשפר את ביצועי העובד. מה הבעיה עם קורות החיים פיצוץ? הרבה. קורות חיים מסורתי נופל בדרך כלל את האות, כי היא הפכה שיטה של מגבר בס לשוק של מתח גבוה. הטבע של קורות היא לספק מידע. הרוח של ההצעה היא להציע פתרון. המעסיקים רוצים לפתור בעיות. ראיות בשישה מקרי רצח הם שני בצורה הטובה ביותר שמורים הסודות להצלחה בחיפוש אחר תעסוקה. אסטרטגיות מרובות לחפש תעסוקה השתמשו בו זמנית מרחיב את החשיפה שלך להזדמנות. להגדיר קמפיין כדי לחפש עבודה מדרגיים הכוללת את ההצעה של שיווק ולקבל תמיכה שער חלקה מקבלי ההחלטות, מגייסים. גאון מוחלט. מרתה Driesslein, CECC הוא יועץ ניהול RL סטיבנס & ושות', בע מ במשך יותר מ 24 שנים ש-RL סטיבנס & Associates בפרטיות מוחזקת בידי אומת קריירה מוצלחת יותר המתמחה מחפש מנהלים של יצירת איכות ראיונות על פני ערוצים הודיעה, לא הודיעה.

About

Categories: כללי תגיות: