חשיבות הבחירה הנכונה של מילות המפתח

חשיבות הבחירה הנכונה של מילות המפתח קמפיינים בגוגל התועלת של קמפיינים בגוגל, לעומת אחרים הנחיות פרסום מקוון הוא עצום. בכל פעם שאתה חושב על פריט זה, פרסומות מקוונות, זה בלתי נמנע לקשר זאת עם גוגל אדוורדס או גוגל אדסנס. או זה הבחירה, או שניהם, רצוי – ישנם גורמים מסוימים אשר עלינו לקחת בחשבון על מנת להבטיח כי הקמפיין היא הצלחה. אחד הגורמים הללו, שיהפכו את הביצועים של מסע הפרסום שלך בגוגל הוא הבחירה של מילות המפתח, להשתמש מאוחר יותר. השלב הראשון של העבודה תוביל קמפיין גוגל אדוורדס מוצלח זה נעשה הקו, מצויד מסורתי עיפרון ונייר. זה היא סיעור מוחות, הוא אומר-מוח סופה, בתרגום המילולי שלו.

לרגע לשכוח גוגל אדוורדס. לשבת עם שותפיה ולכתוב מה יהיו התנאים הם ישתמשו אם, בתור משתמש באינטרנט, ברצונך לבצע חיפוש שבו הדף שלך התוצאה הראשונה. השאלה מטעה. נניח כי החברה שלך נקרא Zuburundungen, inc.. מבחינה הגיונית, אם אני אשים Zuburundungen במקרה של החיפושים של גוגל, החברה שלך יפורטו לפחות בחלק העליון חמש אם pagerank שלו נמוכה מדי, כנראה יכולה, לפני כל הספריות, לדוגמה, כאשר Zuburundungen Inc, רשומה, או מדיה חברתית שבה יצרת חשבון עבור Zuburundungen, למשל מקושר המפתח הוא לנסות את מילות המפתח עבור קמפיינים בגוגל להגיב באופן בדרך הטובה ביותר את השירותים הניתנים על ידי החברה שלך, ליתר דיוק לערך מוסף המאמינה כי לחברה שלך יש. ממשיכים עם הדוגמה שלנו, Zuburundungen הוא יקב. אז היין צריך להיות חלק ממילות המפתח שלך. אבל, זה הכרחי כדי להיות יותר ספציפי: להוסיף את גורם מקומי: יינות ריוחה.

אך ישנם סוגים רבים של יין יין ריוחה. לאחר מכן tempranillo צעיר או tempranillo crianza. הגורם האזורי שהוזכר הוא קיצוני חשיבות. בכל המצבים, הטיה המקומי ניתן ע י התצורה זהה של הקמפיין של גוגל אדוורדס. באפשרותך לבחור אם מקומיים או גלובלוזציה זה. הכל תלוי הטיה שברצונך לתת את פעילות מסחרית. אם אתר האינטרנט שלך הוא דף מסחר אלקטרוני צנוע, ולא מסובך עם מטענים, יצוא, אולי אתה רוצה לדרוך על השוק המקומי שלה, לפני שאתה לוקח את הצעד הגדול. יש ריבוי של כלים חינם באינטרנט שאתה יכול להשתמש, לא רק אז אתה מציע מילות מפתח אבל כדי לנתח אותם עמוק יותר מילות מפתח שנבחרו, לפני הגדרת הקמפיין שלה של גוגל אדוורדס. אותם כלים אשר מציעה, בדרך כלל אתה כותב פסקאות ארוכות בו תבקש את זה ברור: תיאור הפעילות של החברה. זה לא עזרה גדולה, אבל אם אתה אחד מאותם ימים חסרי השראה, יכול לשמש. הכלים החשובים ביותר הם שיסייע להגדיר עד כמה קשה היא מילת מפתח. מילת מפתח קשה הוא אחד שעבורו יש יותר מדי דורשים, כתוצאה מכך, שהתחרות יהיה עז. הכלי מובהקים שהולך יד ביד עם גוגל אדוורדס הוא Google Insigts. כאן אתה יכול לראות מה הן מילות המפתח ונדרשים, אז להשוות אשר יש מראש עבור הקמפיין שלה של גוגל אדוורדס.

About

Categories: כללי תגיות: