חוק המשיכה-האל הוא אתאיסט?

אתה לא יכול להכחיש כי הכותרת שאני שם של מאמר זה יש וו. עכשיו אז למה לעשות את זה? במאמרים קודמים שלי אני דיבר על אלוהים, אלוהים והתנ ך, וזה יכול להיות סובייקטיבי כמו עבור מי אינו מקבל האמונות הנוצריות כי הוא שייך לדת אחרת, או אפילו כי הוא אתאיסט. אז עם הנסיון שלי כותרת כדי למשוך אלה שמחפשים מאמרים העוסקים חוק המשיכה ללא צד "נוצרי", דרך גוגל, מה שבעצם נכון "מזעזע", או מפני שהם שייכים דתות אחרות, או כמו שאמרתי עוד לעיל, כי ישירות הם אתאיסטים אבל עין שלא תבינו לא נכון אני רוצה לשדר, המטרה שלי לא להישאר עם כל העולם, אלא לאפשר להם תורתו של חוק המשיכה להגיע כל, מבלי לרצות להעמיד פנים או מאמין הרבה פחות כי הנצרות יש את הסקופ של "הסוד". בסופו של דבר נאלצתי לשים בצד אמונות לגבי שבה להכרתה לי הבחור, כי בדקתי עם חוויות משלי מילותינו במקרים מסוימים, או בעיקר, סילוף זה המילה של התנ ך, גורם לנו להאמין בעיקר דברים שונים של משמעויות האמיתי שלהם, אבל לפי מסתיר אותנו בכוונה את ההודעה סמוי אותו הדבר שיש, לפי שקול במאות המסה של העם היה בור לקבל "ידע" או ישירות כי יהיו יותר זמן, כמות גדולה יותר הוא זה להחזיק כשקהל יותר קל להתמודד עם זה (לעם) זה טופס שרצו. לאחר מכן, חוזרים שוב ושוב אל המטרה של מאמר זה, להשתמש בתנ ך (שניהם הישן כמו בברית החדשה) לא כמו ספר דתי אבל בתור מדריך לימוד לכוח "דוקטורט" את חוק המשיכה. אלה המתימרים דתות אחרות יכול לומר: איך אפשר להאמין מה התנ ך אומר אם עדויותיהם של ישו או את תלמידיו? כי הנה כאשר לס אמר את זה תמיד בא לבטא: "לפתוח את המוח" ולהתחיל לחשוב עם הראש יצירתי.

כדי לתת דוגמא כמו פעם רוב הזמן, אותם שתבצע את האנלוגיה הבאה: כאשר אתה כדי לקרוא ספרים על ידי מחברים שונים להתמודד עם חוק המשיכה, אם תורתו הגיש להם, הם לא יעזבו אותם הצידה כי הסופר הוא מוסלמי, יהודי, ייתכן פרוטסטנטי או דת; או הרבה פחות ואן לשינוי של הדת. כי לא לקח הקריאה של התנ ך, או פגם שלה להם פגישות כדי הוא להפנות רבים המחברים כאשר רוצים אבקש מהם תורתו, בשביל להפעיל בהצלחה זה חוק המשיכה. הוא גרם לכך שישוע הוא עבור רבים שבנו של דיוס לא רוצה להגיד את זה תלמידים זה "חוק" זה להשאיר בצד אם המילים שלהם לתת תוצאה. מה שאני מתכוון זה ישוע ואת מי כתב את התנ ך בטח מחשיב אותם מחברי הספר המפורסם ביותר של העולם, אבל בסופו של דבר עבור המטרה שלנו אינה מפסיקה להיות מחברים. לכן חשוב אם האדם אינו מאמין, אם מה שכתוב רוב בנו של האלוהים, או לא מאמינים מה שהוא אומר.

שאר אשר היה רק איש. בסופו של דבר, זה לשנות את מה שאנו מתכוונים אם ישו היה רק היפי מזוקן. הם מבינים מה אני רוצה להעביר? אני אומרת: להפריש את משמעויות דתיות, להתמקד? בבעיה מהותית. ישוע הוא הסופר הכי טוב זה חוק המשיכה? . כן, ואז למד את תורתו כזה ולשכוח נמצא את השאר, ללא לפי הצורך לשנות את האמונות שלהם דתיים או כשלים מהם אם בחוץ במקרה של זה הם אתאיסטים. מה שאני אומר זה גם לעומת זאת, מאחר קריאות של ספרי הקודש של דתות אחרות, כמו למשל של המזרח התיכון, יש להם גם לקחים חשובים אשר הם מתחברים אל המושגים של חוק המשיכה. ואז להגדיר את מטרת מאמר זה: הדבר החשוב הוא למצוא את תורתם לעזור לנו להגשים את המשאלות שלנו דרך חוק המשיכה, שמגיעים שתי התורות הללו אינה חשובה, כך המטרה שלנו בקריאה הראשונה ולאחר מכן בכוחות עצמנו חוויות ללכת לבדוק באמיתותם. כלומר מה אי פעם שוב, אל תשכח ללכת לפי מה אומרים לאחרים או את עצמי. לקרוא, לחקור, לבדוק ולוודא כל פיסקה שאמר אמת, על מנת בזהירות לנתח כל למידה קונספט חדש, לוודא את אמיתות ומצוותיה. עבור סיום סביב התפיסה כי אני משדר יעלה השוואה אחרת, בפוטבול במקרה הזה: במדינות להם יש ליגות הכדורגל של למשל 30 נבחרות של והופכת בכל אחת מהמדינות האלו ישנם אנשים זה על ידי קרבה, מתוק, אהדה או הסיבה לכך הוא מעריץ של u צוות אחר. ישנם פעמים מנצח את צוות (דת), השני פעמים באליפות זוכה אחר, כי לא רוצה לומר האמת כדורגל זה יש, זה צוות כי באותה שנה הגיע אלוף או אפילו כי זה יותר פעמים זכתה בגביע אותו. והם מצד העם כי לא הם אוהב הכדורגל בשביל כלום, הם לא תומכים של כל קבוצה (אותם אתאיסטים). זה לא אומר את זה מסיבה זו אכחיש נכתבות, חוקים המסדירים כדורגל (חוק המשיכה). מסקנות סופיות עם הרעיון, ישנן דתות שונות, לאף אחד אין את האמת המוחלטת. כל יש פיסת האמת הזאת, כי כל חלק דיוס, הגמר על ידי דרכים שונות שואפים להגיע אליו. ברור שאלוהים הוא לא ישן מזוקן panzón והכול עוצמה, ואז שהם קיימים בצורה כזו או אחרת (כפי שאנחנו מדמיינים את זה) לא משנה. שאלוהים הוא כדור של אנרגיה טהורה, אולי, מי יודע את זה. מה עצמו שבטוח כי חוק המשיכה כך מוודא כי אנשים הם חלק הכל וזה הלך עשוי הדמיון של דיוס, לא בגלל שהוא לנו נראה על הפנים, אבל בגלל המחשבה שלנו היא חלק של המוח שלו, לכן יש אותו כוח שהוא , כי בקיצור אנחנו זה. מה לנסיעה בעיקר לתת לס בסיס של הבנה אליהם, אתאיסטים, הוא זה לא משנה של מי בא הכוח הזה, הוא כבר כי זה מתקשר דיוס, ביקום, בטבע או שתרצה לקרוא לזה, זה "כוח" הוא ותתבטא ביצוע סדרה של חוקים או המצוות זה בכלא שלה היום זה יותר המכונה חוק המשיכה. . אז, לא משנה שייך לאיזה דת או אפילו אם אתה אתאיסט. הדבר החשוב שאתה צריך לדעת זה חוק המשיכה פועל בדיוק שווה לכל, למדת כיצד לבצע את תורתו יהיה כפי היכולת להגשים את כל המשאלות. אז כבר יודע, לי כל המחברים האלה רוצים ללא ייבוא אישי, אמונותיהם רואה רק בודק את חוויותיך אם מה אקספרס האלה מחברים נכונה, מהווים הסופית, אם זה אתה מגיש את הצמיחה והלמידה האישית. אם רוצה לדעת יותר על החוק של משיכה, גישה לספריה עם אותם קישורים הטוב ביותר של ספרים ומאמרים המנסים חוק המשיכה וזה הפיזי קוונטית באפשרותך להזין ללא תשלום מים של הכסף, ארגנטינה, כלפי כל העולם, וולטר דניאל Genga.

About

Categories: כללי תגיות: