התרגילים שריר PC

ד ר ארנולד Kegel (1894-1981) בילה את רוב חייו בחקר המיניות וכדי מאוד במיוחד את השריר PC. עד אז חשבו כי הפונקציה היחידה של השריר הזה היתה להטיל שתן או ללדת במקרה של נשים. בנוסף פונקציות אלה, ד ר Kegel גילה כי השריר המחשב ממלא תפקיד מכריע הגבר והן את המיניות הנשית. יש שריר מחשב שפותחה לא רק מגבירה את התחושות במהלך אורגזמה, אבל הוא גם הקובע באיכות של זקפה, שפיכה גברית שליטה… בשנותיו של מחקר, פיתוח של סוגים שונים של תרגילים לחיזוק homeported בקבלת מבוקרת התכווצויות של שריר PC. הוא קרא תרגילים אלה \"סמוך\", כל ציר נחשבת \"1 kegel\". סוגי תרגילים לשריר PC שם הם שלושה סוגי התרגילים שריר PC: תרגילים נעשים כדי לחזק ולהגדיל את נפח ואת סיבולת שריר PC.

אשר נעשים במהלך המגע המיני כדי להנמיך עוררות מינית. אלה אשר עשויים לעצור את השפיכה בזמן אורגזמה, הנקרא בדרך כלל Inyaculacion. אנו מזמינים אתכם לקרוא מאמר זה על inyaculacion או שפיכה רטרוגרדית. חיזוק תרגילים לשריר PC כשמדובר התרגילים שריר PC חשוב לעקוב אחר תהליך של אימון הדרגתי במהלך תקופה ארוכה של זמן כדי להגיע לתוצאות טובות ולא לסבול נזק. תרגילי חיזוק הם התכווצויות של שריר PC.

מומלץ לעקוב אחר תוכנית שנוצרה על ידי רופא מומחה קל מאוד בעת אחד יודע מה זה עושה. אתה חייב להיות זהיר מאוד מאז כמו כל שריר אחר, זה יכול לקרוע לגזרים או אפילו לשבור עם תוצאות קטסטרופלי. זה מאוד חשוב להפוך אותם טוב, תרגילים עבור שפיכה מוקדמת לאחר עם שרירים PCPara לחימה שפיכה מוקדמת, ישנם תרגילים שיבוצעו במהלך קיום יחסי מין הם התכווצויות מבוקרים שנעשו כדי להוריד את רמת המתח (ללא הורדת הרמה של התרגשות) ולהפוך את הסימפטומים של תהליך השפיכה. הם מאוד יעילה וקלה לביצוע פעם שלטו. נכתב על ידי:-אתר המוקדש.

About

Categories: כללי תגיות: