השיטה הרווחית ביותר של השקעה

המדינה שלנו היא ברמה של פיתוח, כאשר מול אנשים רבים, השאלה היא היכן להשקיע את הכספים הזמינים שלהם או חיסכון. בין האפשרויות השונות עבור קרנות השקעה להדגיש את המפתח: השקעה בקרנות נאמנות (קרנות נאמנות), השקעה בנדל"ן, פיקדונות בבנקים, רכישת מניות, ניירות ערך, השקעה עתיקות, קונה אמנות, קונה יקר מתכות ואבנים, תכשיטים. שים לב להשקיע תכשיטים, עתיקות, נדל"ן, היום אנחנו לא יכולים כל אחד. לכן, אנו רואים רק את הנגיש ביותר לכל אזרח רוסיה אפשרויות קרנות השקעה, כגון פיקדונות בבנקים, קרנות נאמנות (קרנות נאמנות) לבין רכישת מניות. נסו לעשות את זה בצורה אובייקטיבית יותר, יהיה מבוסס על דמויות וניתוח של התהליכים המתרחשים האחרונה זמן בארצנו, המשפיע בדרך זו או אחרת כולה על הפוליטיקה הפנימית הפיננסי.

בואו נתחיל. בנק פיקדון נחשב זמן רב האפשרות העיקרית להשקיע ברוסיה. לאחר ברירת המחדל של 1998, לעומת זאת, באופן מסורתי דעה הקיים על האמינות של אחסון של כסף מזועזע בעליל. משבר כמה שנים מאחורי, והמדינה היתה רפורמה להפקיד תכנית ביטוח, אשר היה המפתח לחזור מאה אלף רובל, ללא קשר לסכום ההפקדה. מאוחר יותר הסכום הוגדל, ואנשים יש תמריץ נוסף כדי לתת לבנק חיסכון. עם זאת, כיום, אחוז נמוך יחסית של הבנק כמעט כל התרומות מ -6% ל -13% (כולל הרובל ומט"ח) וחזה את סוף 2008 את שיעור האינפלציה העולה על 13%, אנו יכולים לומר כי להשקיע כסף בבנקים לצבור הגיוני. באותו הזמן, זה ההשקעה הטובה ביותר ובטוח כסף החסכונות שלהם עבור רוב האנשים.

דרך נוספת – השקעה כספית. רכישת ניירות ערך או מניות בדרך זו או אחרת ידרוש חנות עשיר של ידע על השוק מגמות, נתחי שוק, או כאלה תיאוריה כללית. רווח בטווח הבינוני זה כסף להשקעה יכול להביא רק אם אתה ממש טוב בזה. אם אתה רגיל מחזיק ניירות ערך, בדרך כלל אינם תלויים בך, פשוט לעקוב אחר תנודות ערך המניות שלך. עם זאת, רווח טוב לעבוד המוסמכת בשוק המניות אפשרי. זה עושה להשקיע את הכסף במניות אטרקטיבי למדי. עם זאת, ישנם גם חסרונות. אפשרות זו מסוכנת מאוד קשה עבור האדם הממוצע. דרך נוספת להשקיע את הכסף – קרנות נאמנות, או בקרנות נאמנות אחרות. קרנות נאמנות הוא סוג של תיק ההשקעות, הכוללת מניות, אג"ח וסוגים אחרים של ניירות ערך. סוג זה של קרן מיוחדת המנוהלת על ידי החברה מטעם המפקידים שלה. מהו העיקרון של הכנסה Pytheas? אזרח קונה בשווי הנוכחי על תאריך הרכישה של מניות בקרן. נתח זה עשוי לכלול מספר סוגים שונים של ניירות ערך, או רק אחד, למשל, מניות. במשך הזמן, לאחר שינוי הערך של ניירות ערך, במחיר של יחידה קיימת תשתנה. ההכנסה המרבית, לבין ההפסד המרבי אותו, המאופיינת קרנות נאמנות, אשר כל ניירות הערך רק עם המניות. הפתרון הטוב ביותר הוא להשקיע את הכסף בקרנות נאמנות משולבת, אשר משקיעה את הכספים לא רק במניות אלא גם באגרות חוב וניירות ערך אחרים. קרן מעורבת הוא הפתרון משוקלל. מנהל יסביר לך את כל הסיכונים הכרוכים ברכישת מניות כלשהו, ​​אך בדרך זו או אחרת, קרנות נאמנות, בכל מקרה יש תחזית הרווחים. אבל להיות כך או כך, השאלה היכן להשקיע את הכסף, תצטרך לתת את הדין על עצמם. האם רק להחליט מה המטרה שאתה רודף, שמירה או במזומן הגדלת. ולבחור את המוצלחת ביותר, תוך ניצול מידע על גרסאות שונות של קובץ מצורף של קרנות.

About

Categories: כללי תגיות: