הרפובליקה הדומיניקנית, לא רק גן עדן

שמש, חוף, ים, בעל אופי פנטסטי, מלונות נוחים, אלגנטיים מסעדות וברים, להלחין להם אדמות, חצי האי של סמנה, בחוף. צפונה הרפובליקה הדומיניקנית, התייר יעד פופולרי. אבל מן הצד החיובי של זה חיים, זה מציאות שונה לחלוטין: על פי האומדנים העדכניים ביותר, במרחק כ-40% מהאוכלוסייה גרה נמוך סף העוני. כדי לספק לעצמם, משפחת מסבא הילדים חייבים להרוויח כסף. . זה ניתן למצוא את הילדים בקבוצה חברתית כלכלית זו בכל מקום ובכל עת ספקי שירותים, הילד, ארוחות צהריים של ממתקים, שושיין או לדחוף עגלות קניות בסופרמרקטים מקומיים.

להרשם לבית ספר ציבורי, משפחות עליך לרכוש מדים, תרמילים, מחברות, עפרונות, עטים. לכן, עבודת ילדים רבים כדי לעזור לשלם עבור מאמרים אלה, פעמים רבות לא יכול לנצח שמספיק בשביל להיכנס לבית הספר. ילדי פרוייקט ללא מטרות רווח של לאונרדו, מרדית ', שנוסדה בספטמבר 2006, 15 של ילדים אלה מציעה את ההזדמנות של השכלה ושל עתיד מבטיח. 15 סטודנטים מחולקים לשתי קבוצות על מנת להבטיח כי כל ילד מקבל יחס אישי הולם, זה הכרחי מאז כמה תלמידים יש למידה, בעיות חברתיות, קשיים התנהגותיים. הם עניי העניים והרגשתי; אני צריכה לעזור, אומר אן פוסט, מייסד, הכוח המניע של הפרויקט. כל ילד יש את historiaa שלה. עם בית ספר יום למשך 6 שעות, בבניין קטן עם 2 כיתות, משרד קטן ומטבח, לשכור, שופץ בשנת 2006, תודות לתרומות נדיבות. ספרדית, מתמטיקה, מדעי החברה, ביולוגיה, היסטוריה מקומית, גיאוגרפיה, חינוך רהוט, מיניות, ספורט ואמנות הם חלק השעות בבית הספר.

הכל העשויות למנוע את הילד הולך לבית הספר, מכוסה על ידי הפרויקט, מדגישה את הפוסט. שני מדים, תרמילים, ציוד לבית הספר, ספרי לימוד מסופקים לכל תלמיד ע י הארגון. כדי להבטיח כי הילד אינו לומד על בטן ריקה, הסטודנטים מקבלים ארוחת בוקר מדי יום, ארוחה חמה, שהכין השף התיישבו במטבח. חשיבות גדולה יותר ניתנת גם הלמידה של אינטראקציה חברתית. הילדים גאה להשתייך אחות בית הספר; ספר יסודי בווינצ'סטר, מסצ'וסטס. הם להחליף מידע, הן אישי והן תרבותית, והם בכל שנה המחברים של הספר, אשר נמכר כדי לגייס כסף עבור ילדים. האחות בית הספר התלמידים גם לאסוף כסף באופן עצמאי ולאסוף ציוד לבית הספר עבור חבריו ברפובליקה הדומיניקנית. עם סיום כיתה ה, הילדים להמשיך להיות עם אחות בית הספר המקומי פרטית, המשך להשכלה גבוהה עד סיום, כמובן, עדיין נתמך על-ידי הארגון מזן ליאונרדו דה לוס ניניוס ו Mereditha. לכל דבר יש המחיר: העלויות הן כ 36,000 דולר לשנה. וכבר יש תוכניות לעתיד: רכישת קרקע והקמת בניין עם מספר כיתות כדי לכלול גן-כיתה ה' בית הספר. מקווה כי 75 ילדים עשויה להיות הזדמנות להשתתף בבית הספר. תרומות יתקבלו תמיד בברכה; אם כספי, ספר האוכל או חומרים שימושיים ביותר ו 100% של כל תרומה משמש כדי לתמוך את ההוצאות של בית הספר. אן פוסט נסעה על האי מאז 1999. בהתחלה היה לה את הרעיון של רכישת תלבושת אחידה לילדים עניים, אבל זה הפך במהירות לתוך פרוייקט פיילוט לאן היא מכוסה ההוצאה לחינוך של 15 ילדים בבית ספר פרטי. מרגע זה, הפרויקט ילדים של לאונרדו מרדית התאגדה בשנת 2006 וקיבל את מעמדה 501 (c) (3) כארגון ללא כוונת רווח. פוסט שבחר את השם של הפרוייקט לזכרו של סטודנטים צעירים 2, לאונרדו לופס, מרדית. קווין, שמת באופן טרגי בזמן שהם נרשמו בשנת הלימודים שלהם. למידע נוסף או צור קשר:

About

Categories: כללי תגיות: