הפוטנציאל האנושי

לפתח את הכישורים של רגשי בינה מאפשר לנו לצמוח בטיפול של רגשות, המניעים ואת הרגשות, לוקח אותם ביצועים טובים יותר בעבודה ובחיים החברתיים. רגשות הם מנגנונים המסייעים לנו להגיב במהירות לאירועים בלתי צפויים, החלטות במהירות לקיים שמוזכרות. הערות דניאל גולמן זה אינטליגנציה כפי שאנו מבינים אינו מספיק כדי להצליח בחיים מודיעין מייצג 20% ההצלחה ו-80% הנותרים תלויה במספר גורמים בקרב זה מכנים אינטליגנציה רגשית. רגשות הם innately והם אוטומטי דחפים לפעול, כלומר כל רגש מכין את הגוף ברמה אחרת של תגובה (פחד, כעס, אושר, אהבה וכדומה.) הנטיות הביולוגיות הללו לפעול הן יצוק על-ידי ניסיון או היסטוריה אישית ותרבות. אינטליגנציה רגשית היא לא להחניק את הרגשות, אך הפנייתם ולאזן אותם.

ללחוץ על רגשי שליטה עצמית לא אומר למנוע או לדחות את הרגשות האמיתיים. מצבי הנפשי רע להם התועלת שלהם, כעס, עצבות, פחד יכול להיות מקור מוטיבציה חזקה. IQ קובע מה שידוע, אבל אינטליגנציה רגשית קובע מה עשה. ידע של רגשות הוא אבן הפינה של אינטליגנציה רגשית. מיומנויות אינטליגנציה רגשית על ידי דניאל גולמן להיות מסוגל להניע לך להתמיד נגד אכזבות.

לשלוט את המומנטום לעכב סיפוקים. לווסת את מצב הרוח ולמנוע הפרעות לצמצם את היכולת לחשוב. להראות אמפתיה ותקווה. מודיעין צוות היא היכולת טופס מציאותי ומדויק מודל של עצמך, גישתם לרגשות שלו ולהשתמש בהם מדריכים התנהלות. זה חיבר באותו זמן סדרה של תחרויות הקובעות את האופן שבו אנו מתייחסים לעצמנו, אינטליגנציה זו כוללת 3 מרכיבים: מודעות עצמית. Self-regulation או שליטה עצמית. מוטיבציה עצמית. מודעות עצמית היא היכולת לזהות ולהבין את עצמו חוזקות, חולשות, מצבי רוח, העצמי רגשות, דחפים, כמו גם את ההשפעה שיש להם על אחרים ועל העבודה. תחרות זו מגלה את עצמה אצל אנשים עם כישורים כדי לשפוט אם באותו השעתיים, אשר מודעים המגבלות שלהם ואת להודות בטעויותיהם, אשר רגישים הלמידה, שיש להם רמה גבוהה של ביטחון עצמי עם כנות. Self-regulation או פקד אם אותו הוא יכולת השליטה שלנו הרגשות והדחפים להסתגל לנו יעד, לקחת אחריות על פעולות עצמו, לחשוב בטרם מעשה ולהימנע מוקדמת פסקי דין. אנשים שיש להם כישורים אלה שליטה כנה בשלמותה, מתח וחרדה לפני להתפשר על מצבים והם גמישים שינויים או רעיונות חדשים. מוטיבציה עצמית היא היכולת להיות קבוע המחקר והתמדה בהגשמת המטרות, התמודדות עם בעיות ומציאת פתרונות. לאחרונה מצאתי אצל גבריאל חמו אוזן קשבת . תחרות זו לידי אנשים אשר מציגות את ההתלהבות הגדולה עבור עבודתו, להשגת המטרות לעיל גמול כלכלי פשוט, עם גבוה מידת יוזמה ומחויבות. יכולת בינאישית בינה להבין אחרים, דברים מניע אותם, איך הם פועלים, כמו שצריך להתייחס אליהם. היכולת לזהות ולהגיב הומור המזג ורגשות אחרים. אמפתיה היא היכולת להבין את הצרכים, תחושות ובעיות של אחרים, לשים במקום ולהגיב בצורה נכונה שלהם לתגובות רגשיות. האמפתיה שלנו הם אנשים מסוגל להקשיב לאחרים להבין את הבעיות שלהם ואת המניעים שלהם, אשר בדרך כלל יש הרבה הפופולריות והכרה חברתית, אשר צופה את הצרכים של אחרים וכן לנצל הזדמנויות הציע להם על-ידי אנשים אחרים. כישורים חברתיים הכישרון בטיפול קשרי גומלין אחרים, יודע כיצד לשכנע ולהשפיע על אחרים. אלו שיש להם כישורים חברתיים נהדר משא ומתן, יכולת מצוינת להוביל קבוצות ושינויים ישירה. לא משנה בן כמה ומומחים כמו שאנחנו, לא משנה כמה טוב סטודנטים בלימודים הכשרה לנו לחוש, תמיד יש דרך לשפר, להעריך, כדי להפעיל מחדש, לשם ניתוב מחדש של מיסיון החיים שלנו והערכים שלנו בתוך העבודה שלנו, המשפחה שלנו, המקצוע שלנו, החברה שלנו. חוסה אנטוניו Macías פרז RPE 9A2BE UTEC CFE יחידת חוארז

About

Categories: כללי תגיות: