העבר, ההווה והעתיד של החינוך

העבר, ההווה והעתיד של לה חינוך על ידי ארנסטו Pedroza משחק לחלק את ההיסטוריה של החינוך בתקופות חמש. הראשונה היא התקופה הנוודים, כאשר הגברים הראשון היה לצוד חיות גדולות לאכול. בוודאי שהם היו מאורגנים בצורה כזאת, כי הם יכול לצוד חיות. חוויה זו מספק ידע מסוים שלא היה לצבירת והלכתי מדור לדור. מי ידע למקומות סכרים היו ידע את הכלים, היו מי היה כוח על אחרים. התקופה השניה היה חקלאות, האיש הזה הפך בלתי פעיל, העבודה שהוא פיתח מותר להקים במקום אחד. זה הביא יתרונות רבים מאז הוא שהוליד גילוי ואת המצאת רבים של חפצים הם בשימוש, גרם להם חיים נוחים יותר. בתי ספר ואוניברסיטאות נוצרו בתקופה זו, אך הידע הוגבל מאוד האליטות של החברה עם רמה גבוהה כלכלי, צבאי ודתי.

אלה שהיה להם אדמות וידע היו באמת חזקים. אני מקבל את העידן התעשייתי בו המכונות הלך האיש. זהו יצר משבר עמוק באותו הזמן. מערכת זו הובילה אי-השוויון עמוקה בין העשירים לעניים. בשלב זה הוא גדל הידע, ובכך גדל מוסדות חינוך. רק מי היו מכונות וידע היו אלה שהיה להם גישה לשלטון. תקופה זו מגיע לסוף שנות ה-60 עם כניסתו של המחשב, תקופה זו נקראת תקופת מידע, אך בתקופה זו מסתיים מהר. בעלי מחשבים הפך חזק חדש נוסף לאלה שכבר יש להם כוח מסוים, שאר בני האדם נשמר את העידן התעשייתי או אחרת לגבי סוג חינוך.

ואז מגיע עידן אחר אשר נקראה התקופה של ידע. מה קובע את השינוי באינטרנט השבב, זה מה שמוביל החברה עובר טרנספורמציה לממן. היה שאלמנט חשוב זה הוא אדם רגיל מסוגל יצירת ידע. במכונות העידן התעשייתי הם העקורים גבר, היום האיש יכול להיות מחולל עושר, הבעיה היא כי החינוך של היום הוא לא בהכנת תלמידים, כך שהם הופכים גנרטורים ידע, עדיין לימוד בתעשייה, להיות מועסק לציית שעה. דחוף מקורפו בכיתה המאפיינים של החינוך שאנחנו צריכים לעודד כך התלמידים יהפוך יזמים חדשים, ליוצרי ידע, לא להפעיל ההשקיה זו מכונות (מחשבים) להעביר אותם שוב. החינוך הזה שאנחנו דורשים הוא מה שהופך סטודנטים כמה בעיות אמיתיות solvers. אין שום סיבה מוצדקת שנותר סטודנטים משכילים בעידן הידע ללא עבודה משום חייב להיות סיום לימודיו אוניברסיטאות עם היכולת ליצירת רווחה חברתית. אם מקסיקנים באמת רוצה לעשות את הקפיצה הגדולה לעתיד מבטיח, אנחנו צריכים להעביר ביקורת מערכת החינוך הנוכחית עבור מחקר והקמת כל מתודולוגיות לקדם מהפכה במערכת החינוך. יש מערכת חינוך אשר מסייעת לפתח את האינטליגנציות 16 כה התגלו. מערכת זו הוא מבוים עם הצעה פדגוגית שעושה בתחום של עובדות סטודנטים חובב אמיתי בכל עת מעוניין ללמוד. בשלב זה יש המשאבים כדי להפוך תלמידים רגילים הגאון האמיתי. לנו אין זכות להתעלם מכך, לעכב את ההתקדמות של מקסיקו במשך דורות. אין תנועה פוליטיים, כלכליים וחברתיים תהיה מוצלחת, אלא אם כן אתה קדימה על הקמת מערכת חינוך חדשה מה שהופך מתעורר באוכלוסייה כולה. כי צריך להיות מלווה התעוררות של דרך חדשה של תקשורת באמצעות תקשורת. מי כותב את זה מנהל את גן ילדים שבו אנו מיישמים את זה במערכת החינוך, כה אנו חווים את העונג של הוראה. אנו בטוחים כי אנו עוזבים את מארק ל זה ישפיע על העתיד לכל התלמידים שלנו. פריטים משלימים אחרים, אם תשאל אותם לי שמתי לרשותכם, בחום אני שולח אותם. אנחנו צריכים חינוך לעשות שמח ילדים עכשיו, לא לעתיד. אנו לחנך או domesticamos? חינוך פיננסי על פי הגיל הרך

About

Categories: כללי תגיות: