הסרת המיץ לאתר מוסדי

לפני שנים רבות כולנו מסכימים כי אתר אינטרנט החברה הוא הכרח בסיסי. כמו גם כמו כל חברה צריך כתובת דואר, אינטרנט, טלפון לפעול, כל חברה, על-ידי יותר צנוע כפי שהוא, צריך אתר מוסדי. עם זאת, הוא ענף זה של עיצוב אתרים שבהם היו שינויים דרמטיים יותר, כאשר אנו משווים את המצב הנוכחי של האינטרנט עם מה היה עושה, אומר, חמש שנים. כמעט כבר לא קיימים עוד אתרים פשוטים עם הבית יותר מי אנחנו, צור קשר, הטוב, המוצרים שלנו. האתרים השתנו הרבה, ולא רק ההתפתחויות הטכנולוגיות ב רמת התכנות, אלא גם בתגובה צורך, כלומר אופטימיזציה לאתר, כדי שלהם קידום ושיפור במשרתם טבעי במנועי החיפוש.

מצד אחד, הם הרבה יותר אינטראקטיבי. אך שינוי זה אינו מתרחש כתגובה אופנה, או משום פתאום, כל האתרים אחראי אלה החליטו הקשבה ללקוחות. הלקוחות, והציבור בכלל, נעשים להקשיב אם זהה, ולכן כל חברה רוצה יש סוג של שליטה על מה שאתה אומר מהם, גם אם מינימלית. לשם כך נעשה שימוש, לדוגמה, בבלוג של החברה. הבלוג של החברה הוא האתר הרשמי שבו אחד לא הולך באופן אוטומטי כאשר אתה מחפש מידע אודות החברה, כדי לדעת מה אתה חושב באופן כללי: החיים, המתחרים בשוק, כל הביקורות שבוצעו. מעט מאוד חברות ניתן להשוות עם גוגל, לדוגמה, אך מה הט החדשות, גוגל חדשות, דרך הבלוג שלו, יצא בראשית כל עיתונים בעולם.

אתרים, לכן, הם הרבה יותר אינטראקטיבי, אישי יותר, הרבה יותר פתוח לקהילה. יש מקום דפים עבור הקוראים להשאיר תגובות, או כדי twiteen זה מה הם אוהבים, או לאחסן את הסימניות המועדפות שלך, ולשתף אותו עם הקהילה. והכי אחראי עבור למעשה לקרוא את התגובות של המבקרים. דמיינו כי לקוח קשר. מתברר שיש חברה בארץ אחרת, די חשוב מקומיים שלה, אבל לא מאוד ידוע כיכר איפה אתה. מה הדבר הראשון שעושה? מחפש המקום, בוודאי. אם לך בלוג, אתה לקרוא אותו, סביר להניח לקריאה לפני המקטע המשימה שלנו, חזון, או משהו דומה. לכן, השאילתה מדיה חברתית, כדי לראות מה אנשים אחרים יש לומר זה, החברה לא ידוע עד כה. אתה לא חושב כי כאשר לפנות לגורם כלשהו, לעשות את אותו הדבר? אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור

About

Categories: כללי תגיות: