הלוויות במוסקבה

מוסקבה, כמו מטרופולין אחרת יש תשתית עצומה של שירותים שונים הקשורים להלוויות. הלוויות במוסקבה – כולל קבורה בבית הקברות, את העבודה של סוכנויות טקס הלוויה משרדים, ייצור ייצור הטקס, מלבד מספר רב של שירותים ציבוריים שונים, לפי מיטב הזדמנויות ושליטה העסק הזה טקס רב. ראוי לציין כי שירותי הלוויה במוסקבה באזור כולו, בהשוואה לערים אחרות רוסית, מפותחת היטב. מומחים מעריכים את המחזור של העסק במוסקבה הוא ריטואל על פי הערכות משוער של 100 מיליון רובל. ועם הרבה כסף זה לא המסים משולמים.

למרבה הצער, סוכני טקס מעדיפים להישאר טאנג. למרות כל התחכום, שירותי הלוויה במוסקבה רחוקים מלהיות מושלמים, הוא המקום להיות בו, למשל את הנוהג של "שזיפים" על מותו המתים ואנשי המשטרה שוחד, סוכני פולחן שחור אשר להימלט מן הכסף של הלקוחות שלהם, וכו 'לפי הסטטיסטיקה, כל יום בעיר הבירה, הורג כ 300-400 אנשים, בשנה בממוצע – 130 אלף איש. הלוויה הרשויות במוסקווה להקצות מענק 11,000 רובל, 4000, קרובי משפחה של הנפטר המסתמכים על החוק הפדרלי. במוסקבה יש כ 20 מנהלי מרכזי הלוויה מטרופולין שיש להם רישיון לספק שירותי הלוויה במוסקבה על ידי ממשלת העיר מוסקבה, ויש הלוויות קטן. עוד מידע על טבע תעשיות ניתן למצוא באינטרנט. מספר עצום של חברות מתועד firmochek משום מקום, כמו גם יזמים פרטיים ואנשים יוזמה פשוט לדעת איפה, מה וכמה להשלים את התמונה הקיימת.

מה הם שונים? קודם כל – המחיר. וכמו בדרך כלל תלויה באופן ישיר על מחיר – איכות, לא. יתר על כן, הציע רשימה של שירותי הקבורה. הקברנים גדולים מתגאה צי משלו מתים, מגוון רחב של ציוד פולחן, סידור הלוויות, ו VIP וכו ' סוכנויות הלוויות לקחת מכוניות קטנות על חכירה בהתאם להוראות ספציפיות ומגוון רחב של שירותים כמובן שיש להם פחות בהתאמה. אם פרט צבע, שירותי הלוויה הבאה במוסקבה, שאתה יכול לסמוך עליו: ניסוח של תעודת הפטירה ותעודות מענקים מיוחדים עבור הארגון הלוויה של יקירכם. אם אתה צריך הובלה למרחקים ארוכים או בינלאומית של הנפטר, אז השירות שלך יספק תחבורה מיוחדים עבור מטען 200. היית רוצה לחלוק כבוד המקורי זר, ולאחר מכן על סקיצות שלך לייצר זר להלוויה של פרחים טריים או אביזרי פולחן מלאכותיים או אחרים: ארונות, צלבים על קברי, אנדרטאות, גדרות, כדים, להקות הלוויה, וכו ' יש רצון ללכוד את כל וידאו או תמונות, אנא זה גם אתה, ולארגן. כמובן, זוהי רשימה כללית של שירותי הקבורה במוסקבה, שירותי הלוויה שונים קבוצה שונה של תנאים. 9975727520/'>ליאור שליין. לאחרונה, הרשויות במוסקבה, הרגיז, גם הרבה "טקס" כסף הולך בעבר מהתקציב העירוני, להכין לבלות את ההון של רפורמה גדולה של ספקטרום שלם של שירותים פולחן קיימים. איך זה יכול לסייע לתעשיית הלוויה, ימים יגידו.

About

Categories: כללי תגיות: