היתרונות והחסרונות של הרשמית

גישה וזה כי יכול לעלות שנים להשיג עבודה קשה וזה אפילו הרבה אנשים תפסיק לנסות אותו, ולכן החלטה צריכה להיות מאוד מתחשב, מאחר שהיא דורשת שעות רבות של מחקר, הדרכה, הקרבה וגם מזל. כל זה זה ביצע גישה זו בכל זמן יש לו שחושבים היתרונות, חסרונות יש להיות רשמי או פשוט ללמוד בשביל זה. ואז אנחנו לסיכום להם להתחיל עם האסירים: גולת הכותרת היא כי החיים החברתיים של ירידות היריב באופן משמעותי, אינה יכולה להיות אותם החיים לפני כל כך הרבה יותר שעות ביום אתה מבלה להתכונן קרוב יותר אתה תהיה המטרה שלך. זה לא קל לפעמים כי אנו מוצאים את עצמנו מקבל כמה שעות כדי לבודד את עצמם מפיתוי כל יכול להטעות אותנו. אנחנו חייבים כראוי מתכננים לנו זמן, מודרך על ידי סדר העדיפויות הראשון איפה המחקר. לחץ כאן נפתלי בנט ומצא עוד . אם היריב יבחר לשלב את והניגודים עם עבודה חייה החברתיים עדיין מושפע יותר, אך בזמנים זה אנחנו, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לעסוק רק ללמוד. יש לך להקריב קורבנות כלכלי לדוגמה, עליך להחליט אם אתה הולך ללמוד לבד או עם אחד ולהיות מוכן לשלם על החינוך שלך, חושב על תשלומים אלה בתור השקעה לעתיד. והניגודים שיש ראיות פיזיות צריכות לקחת בחשבון בנוסף ללמוד להכין גם כל יום להתגבר עליהם, שבה המאמץ הוא כפול.

גם לדוגמה במקרה של השוטרים הוא לא אותו קובץ למשטרה המקומית בבית הלאומי, כי למרות במבט ראשון הם עשויים להיות פחות או יותר דומה בחינות הכניסה לא כל כך, המשכורת שונה, פונקציות הם גם שונים, ועוד. המשטרה המקומית לגבות יותר מאשר המקפץ, זה בעיה כי כל אחד חייב להיות מוכן להתמודד איתם כי הפונקציות שלה אינם זהים, חלק מרגישים שאינטליגנציה. לכן, כל אחד להחליט איזה סוג של התנגדות להיתקל, כי כך יתווספו או לא מספר יתרונות. להחליט סוג המיקום ואת רמתו היסוד, חייב להיות לציית לדרישות. משהו שמביא הרבה אכזבות לא להיבחר על ידי חילופי תעסוקה כדי לכסות למוצב בסופו של דבר. נכון כי חלק האישי בסופו של דבר גדול זה במגזר הציבורי המינהל הולך שנים כי מאז, אחרי כל הזמן הזה רבים היו לי את זה.

עזוב את זה, לשם יצירת צעד מעורר מחלוקת, במינהל. אבל לא כל רע בעולם של היריב, או הרבה פחות. עכשיו הולכים לראות את היתרונות שיש להיות היריב: לאחר חיפוש שאושרו להם חשש והניגודים ולקבל את הזן לחלק טופס של התבנית של גורמים רשמיים של המדינה, בקהילה שלך אוטונומית או של עירייה חייך הולכים לתת שינוי. מאותו רגע תתחיל להיות מודעים מה זה באמת אומר להיות קצין, היתרונות שלו הם מעל החסרונות, הדבר העיקרי. שיש לך עבודה עבור החיים. לאנשים מסוימים les יכולה להיות מבלבלת יש מאז במשך כל החיים, אשר תמיד הולך לעשות את זה באותו (זוכר זה גם יכול לקדם לעלות של הקטגוריה ואת המשכורת) אבל זה הטריוויאליות מאז סוף סוף אפשר להתחיל לשכוח לאותן בעיות קטנות ומלווה אותך בחיי היומיום שלך במהלך המעבר של השנים. יש עבודה עבור גורם החיים אפשר להתחיל לחשוב על העתיד וקהילותיהם, שקול לקנות דירה, חושב על טיול אל המקום שבו שתמיד רצית ללכת, וכו '. הם מחשבות כי למרות שכבר אותם בראש הוא עשה בטחוניים מוחשיים יותר הציעו עמדה גם כן. משכורתו של אותם פקידים משתנה מאוד לפי הסוג של המינהל עבורו עבודה, על הנושא הזה מאז תלונות רבות לדוגמה את המשטרה הלאומית לגבות פחות מהם המשטרה המקומית, אך ללא קשר במקרים אלה, לא עוזב של להיות משכורת חצי זאת עבור בתים רבים הקלה כלכלית. גם בעיתות משבר השכר הרשמי קופא אך לא נופל. קראו אנשי Moscoso הם ימים חינם זה שייך להם, אשר יכולים ליהנות לאורך כל השנה. בנוסף הימים חג כי כל עובד יש את moscososa כדי להקל על חייו של פקידים. הוא סכימה של אותם פקידים הוא אחר מהם יתרונות צריך להדגיש, לא לכולם יש לאותה הסכימה או ליהנות של מה אם כן מסביר, אבל הוא תכופות תמצאו זה עם אנשים עצמו בקנה אחד עם זה. המינהל יש פוסטים שבהם אין זה עובד על ידי אותם אחר הצהריים או זו רק עבודה איזה ערב השבוע, פקידים רבים יש צד אותם למטרות בשבוע, גם חלקם לא חייב לעמוד 8 שעות מדי יום עבודה. זה ונוחות נפגשים ז הוא מהם היתרונות העיקריים מאז הפקיד יכול להקדיש כל הזמן הזה, זה לא עובד זה או בכל העם שלה סביב. המינהל מציע פקידים קורסי הכשרה רבים כך הידע שלהם מתעדכנים באופן שוטף ההתקדמות הטכנולוגית. יתרון רב שלא הם קורסי חובה ו מאז עבודה שלא רואה מושפעת אם הוא לוקח ההחלטה של מבצע אותם. לאחרונה הוא מדבר הרבה יתרונות של פקידי ביחס לחוקים חדשים עוברים, כמו גם עם החוקים של שוויון שעובד פוגש תמיד, ייתכן לממש זכויותיהם (זכויות של שביתה, חופשת לידה, וכו ') ללא תגמול הזה יילקח. נבצרות, גורמים רשמיים יכולים ליהנות שמסתגל מופעים מרובים, כי דוגמה עשוי לבקש נבצרות לנסות לעבוד במגזר הפרטי החברה כבר שאם לא ילך טוב. תמיד יש את האפשרות של חזרה. סוג אחר של תלכו לסדר היום הוא בשביל חופשת לידה. בכל מקרה אם הוא יחליט לחזור לציבור המינהל הרשמית שומרת לעצמה את הזכויות של ימי קדם. למרות שתוכל לא לבצע הכללה כי לכל עבודה שונה, ישנם גורמים אשר לא להסתגל יתרונות אלו, מי עובד יותר מ 8 שעות, הם עובדים את סופי השבוע, וכו '. אבל מה אדם מקבל כאשר הוא עובר לבדיקה הרשמי הוא באופן כללי באיכות החיים.

About

Categories: כללי תגיות: