היסטוריה של פורמולה 1

הספורט האהוב שלנו נראתה לפני קצת שונה מאשר אנו רגילים עם לך לצפות בימים אלה. פורמולה 1 היום, לפני כמה עשרות שנים – דברים שונים. מה יכול להוות את ההבדל? במובנים רבים! ובכן, לדוגמה, אותיות רישיות אמיתות, כמו, נגיד, פורמולה 1 סחורה ומכוניות פורמולה 1: למפרטים שלהם בהיסטוריה של מרוצי השתנו שוב ושוב, כל הזמן שיפור. אלה מהירויות שנראה כמה עשרות שנים. מאוד יפה, היום הנוסחה 1 מתגבר עם חיוך מפנקים. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. אבל אולי זה מספיק glagolit' לגבי אמיתות רישיות זה בדמו של כל אוהד של פורמולה 1. . בוא.

בוא והיכרות קרובה עם ההיסטוריה פורמולה 1. אולי ההיסטוריה פורמולה 1 מתחילה באופן רשמי בשנת 1950, כאשר אליפות העולם הראשונה F1. הזוכה היה איטלקי ג ' וזפה Farina, מי הוא רק מעט לפני חבר ארגנטינאי מנואל פנג'יו. האחרון, אגב, במהלך 7 השנים הבאות ככל 5 פעמים היה אלוף העולם. Fangio נכנס ההיסטוריה של גזעים, בתור אחד הטייסים פורמולה 1 הגדול ביותר, כבר זמן רב מחזיק שיא עבור המספר של הליגה כותרות. היום פורמולה 1 מתגאה גם טייסים מוכשר, נכון? היסטוריה ארוכה של פורמולה 1 מאשרת שוב את מה שנאמר! מאז 1958 השנה בעידן F1 של רוכבים דוברי אנגלית: עד שנת 1969 אלופים הפך טייסים פורמולה 1: בריטים מייק עוזרד, גרהאם היל, ג'ימי קלארק, ג'ון סורטיס ו ג'קי סטיוארט, ג'ק Brabham, אוסטרליה, האלם דני ניו זילנדי, אמריקאי פיל היל. אבל מסכים, מרוץ מכוניות היא לא רק מנהלי וצוותי, מרוצי הוא גם מכונה.

מכוניות פורמולה 1 יש גם ההיסטוריה שלהם: מאפיינים, תכונות, מראה והרבה יותר השתנה שוב ושוב במהלך העשורים. לדוגמה, הראשון חדשנות טכנולוגית החברה zadnemotornye פלדה מכוניות מירוץ פורמולה 1 קופר. לפני מרוץ צוות איחוד 1934-1939 אוטומטית את גראנד פרי כבר בשימוש zadnemotornye של פרדיננד פורשה עיצובים מכוניות, אך המכוניות האלה שונים מאוד התנהגות מורכבת על הכביש, בעוד קופר T43/T51 היו המפורסם עבור טיפול טוב מאוד, אבל חלש. Brabham ג'ק (קופר), ניצח את הכותרות אלוף 1959, 1960, בשנת 1961 החליפו כל המשתתפים עיצוב המכונית zadnemotornuju. בשנת 1962 הלוטוס צוות (אחת מהקבוצות המובילות בנוסחה 1 60-ies 70-ies) שימש לראשונה בבנייה של המכונית monocoque, לווה עיצוב זה של תעשיית התעופה. זה, כמובן, לא יכולתי להיכנס היסטוריית הפקודה של פורמולה 1. בשנת 1968, לוטוס יש לבוא עם חדשנות נוספת, ציור שלהם מדבקות מכוניות חברת טבק הקיסרי. הסחורה הזו פורמולה 1 הפך נקודת התייחסות בתור ספונסרים מרוצי. עם הגדלת מהירויות הגדילו את הערך של downforce, היא הכריחה את הקבוצה להתנסות בעיצוב של antikryl'ev ורכיבים אחרים אווירודינמי. בסוף שנת 1970-ies חלוץ לוטוס אפקט הקרקע (אפקט הקרקע), שהרחיבו את downforce בגלל האוויר דליל תחת התחתון של המכונית. זה מותר טייסים בתורו מקום הרבה יותר מהר. בקרוב כל הקבוצות הלכו לעולמם להשתמש בו. בשנת 1983 אפקט הקרקע נאסרה על ידי FIA לאור הגדלת המהירות.

About

Categories: כללי תגיות: