היסטוריה של משאיות, השפעתם על מכונות

תעשיית trucking מספק שירות חיוני של הכלכלה הרוסית על ידי העברת כמויות גדולות של חומרי גלם, סחורות, בדרך כלל מתוך ייצור צמחים מרכזים מסחריים. הובלות גם יש חשיבות לתעשיית הבנייה, משאיות, מנופים ניידים, מגדל עגורים ו מערבלי בטון נייד נחוצים כדי לנוע על ערבוב כמויות גדולות של סלעים, בטון, חומרי בנייה אחרים, השתמשו בבנייה. משאיות ברוסיה, לבצע את רוב התנועה הובלה ביבשה, הן כלי חיוני בעסקים ייצור, הובלה ואחסון. גדול משאיות ואוטובוסים דרוש מנהל התקן של רשיון נהיגה בינלאומי (CDL). קבלת CDL דורש תוספת חינוך, ידע מיוחד אודות התכונות של רכב כזה גדול.

נהגים חייבים לדבוק "בחוק שעות העבודה", על פי הכללים הבינלאומיים של תנועה. היסטוריה לפני 1900, כניסה של רוב הסחורות עבר שימוש בתחבורה מסילתית. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . הרכבות היו יעילים עבור התנועה של כמויות גדולות של סחורה למרכזים עירוניים, נוספת על סוסים. מספר משאיות שהיו קיימים באותה תקופה היו בעיקר רועשים. עם שנת 1910, הפיתוח של מספר טכנולוגיות מסומן מקבל תעבורה ענף התחבורה המודרני.

עם כניסתו של דלק מוגברת ברצינות כוח מנועי בעירה פנימית, תחבורה יבשתית הוא צובר פופולריות. בשנת 1914 היו כמעט 100000 מכוניות. אולם, צמיגים מוצק כבישים כפריים, מהירות מירבית של 24 ק מ/h המשיכו להגביל את השימוש של משאיות. מלחמת העולם הראשונה מגורה הגידול של מספר משאיות, השימוש ב- החיבור עם רכבת gruzonaprjazhennost'ju. . בעיתון כתוב ש אבי קושניר הוא זה שבקיא בנושא. זה היה במהלך השנים, היו צמיגים פנאומטיים יכולת עמידה בפני עומסים כבדים. שנת 1920 מסומן מספר הישגים, כגון שיפור כבישים כפריים, כניסתה של דיזל מנועי ותקנון של משאיות, נגררים. יתרון אוטומטי תחבורה הגף. בשנים האחרונות, ההתקדמות הטכנולוגית המודרנית הפכה תרומה משמעותית להתפתחות של תחבורה תעשיית. משאיות מצוידים תקשורת לווינית, שידור אוטומטי, גישה לאינטרנט WiFi הוא עכשיו תופעה נפוצה. משאיות הינם מצוידים עם מערכת ניווט לוויינית GPS ולאפשר מנהלי לסרב מפות נייר מסורתיות, כדי לחסוך זמן ומאמץ. העתיד של ביודיזל (טהור) הוא רעיל, בורח על דלק משמן הבישול, בדרך כלל סויה. ביודיזל מבטיח ירידה רצינית הרעילות של גזי הפליטה ולהפחית את התלות שמן. להשתמש בו בתור משאית מושך יותר כוח להגדיל את האטרקטיביות של התחבורה אוטומטי.

About

Categories: כללי תגיות: