ההיסטוריה של שברולט

מחכה המשבר הפיננסי, בנקים רבים כבר החלו להעלות ריבית על avtokeditovaniju, קונה פוטנציאלי הפך להיות זהירים עם הבחירה של הרכב. כי למה היא הדרישה עבור כלי רכב מחלקה 'c'. שברולט Lacetti היא המכונית זרים הפופולריים ביותר ברוסיה. שברולט Lacetti היא שימושית יותר מאשר אחד zhebjudzhetnyj Lanos. וכל זאת בזכות יחס המחיר/האיכות. מבוא הרושם הראשוני על המכונית ברע מפתיע, התאמת את המושב ואת ההגה במישורים 2 מאפשר לך לשבת בנוחות האיש של כל גוף.

מבחר גדול של מצבי הפעלה של המגבים, מיזוג אוויר שקטה כמעט. כאשר ההצתה באופן אוטומטי להמריץ מבטל את כל התקני תאורה. כל כך קשה לקרוא את תקציב רכב זה. תא המטען הוא לא אל גדול הכולל 275, אבל יש מחלקה מיוחדת תחת הצמיג הרזרבי. יכול להיות מקופל במושב האחורי, אך כולם צמצם שווה הצטמצמו רק השעיה גלגלים אחוריים. אבל זה גם ניתן לשכור מכונית עם נפח של-405 l או טיולים 405-1400 על המסלול ההשעיה רושם מוזר מאוד.

. התברר להיות קשה יותר… . אבל זה בקלות המתמודד יפה עם וכבישים המסכן, הימנעות פירוק של הקשר עם הכביש. במיוחד יש לציין העדרו של נדנוד. מנוע 1.6 ליטר יכול בקלות overclock את המכונה עד מאה בתוך פחות מ- 10 שניות. . אבל הוא חזק מדי-revs גבוהות. ב הניהול של המכונה הוא התנהג בסדר גמור לא חדות בניהול, דוושת הגז בלמים בינוני קשה, משיבון על כל הפעולות בצורה ברורה. במהירויות גבוהות המכונה נראה בטוח, ובכן מחזיק ישיר, כאשר בלימה ABS rabotaetsitema Lacetti בבירור מוחלט כסף מצדיקה מי שתשקיעו בו. Nedoplativ לכל רכב כמה אלפים, נוכל לשלול את עצמך לנחם, ליקויים בארגונומיה וב -אין מצב נחות מכונות של אותו הכיתה.

About

Categories: כללי תגיות: