גיוס כספים

כדי להבטיח את ההצלחה ארוכת הטווח של ארגון ללא כוונת רווח, הארגון עצמו חייב להתמקד ערכי הליבה שלהם תוך כדי תנועה עם הזמן. בנוסף חזון ברור, יש צורך יותר מתמיד, ארגונים מבינים כי כמותג ואת המיקום בהתאם. בשנת 2000 היו כ 681 000 ארגונים ללא כוונת רווח (מלכ"רים) בגרמניה. שש שנים לאחר מכן, המספר יהיה גבוה בהרבה. במיוחד עמותות זרות בשנים האחרונות נכנסו לשוק הגרמני תרומות. בנוסף, מתקני לבקש תרומות יותר, אשר מומנו בעבר לחלוטין על ידי כספי המדינה. במשך כמה שנים, עם זאת, השוק עומדים על תרומות. למרות שזה לא תרם סך של פחות, אבל פחות אנשים לתרום.

באותו זמן, עמדות הציבור כלפי עמותות הפך קריטי יותר. אפשר עכשיו לדעת יותר על מה שקורה € תרם, כמה כסף הולך לכיוון הממשל והאם התרומות גם אמיתי. מגוון רחב של ארגונים תרומות גם להפוך את ההחלטה קשה יותר, מה הסיבה שהם צריכים לתרום. במיוחד עבור ארגונים שיש להם גם קשיים לתקשר הפרופיל שלהם בשוק, ההזדמנויות מצטמצמות תרומות תוצאה משביעת רצון. חזיונות לספק לטווח ארוך התמצאות ליצור תנאים המציאות בעתיד, אבל מה באמת שייך? מה שדרוש כדי לפתח אסטרטגיה תקשורתית משכנעת, לפתח תוכנית שיווק טובה ובכך ליצור את התנאים המוקדמים עבור גיוס כספים מוצלח? בואו נתחיל עם יסודות: א חזון הבה לשקף בחזרה למקור של העמותה. בראשית היה הרצון רוצה להשיג משהו. מטרה או חזון.

זה נתן השראה לאנשים להיסחף, מוטיבציה לפעול למען המטרה. אנחנו צריכים את החזון היום יותר מתמיד. החזון הוא מה משוכנע. צריך להיות ברור, מובן בקלות, קצר ותמציתי. שנית, שליחות או "מדוע הארגון?" עד ראייה המציאות היא בדרך כלל דרך ארוכה ללכת. זה מה שאנחנו צריכים לעשות כדי להשיג את המטרה. Raison d'היומיומית שלנו, המשימה שלנו היא המשימה. זוהי הוראה לעבודה, מספק מידע על "איך" צריך המטרה להיות מושגת. ואת המשימה הצהיר בבירור, עבור תקשורת ו-חיצוני תמיד תהיה ברורה ועקבית. החזון והמשימה הם נחלת הכלל כמעט. כל מדהים יותר היא שהם לא מועברים יום ראשון דוחות חזון המשימה הם – הם תמיד אותו דבר והם מה עומד ארגון. תמונה מדויקת של עצמם יש, יוצרת בהירות למעשיהם ופעולות – לעובדים כמו גם תומכים פוטנציאליים ומאפשר לקבל את הערך הכרה של הארגון. © ADAQUO ייעוץ מס & מס יועצים בע"מ למידע נוסף וייעוץ:

About

Categories: כללי תגיות: