ברצלונה היא אופנה

ברצלונה יהפוך, בין 2 ל- 4 בספטמבר, חלונות ראווה ממדרגה ראשונה, חולשת אירוע החנית של אופנה, הודות המהדורה הרביעית של 080 בברצלונה אופנה בשבוע האופנה הפסטיבל, אשר יכלול מצעדים תריסר וחברות המשתתפים חמישים. 080 בברצלונה אופנה שואף להיות משהו יותר מאשר המסלול, ולכן מחויבים לתרבות של אופנה במובן מקיף. המשתתפים מצעדים בין המעצב ברצלונה ז'וזפ אבריל, אשר עבד עבור חברות כגון Basi ארמנד, השתתפו רבים מסועפת בינלאומיים. כוללים גם שמות של אלקסיס Reyna, שהוקמה ב המכללה מרטינס סנט היוקרתי בלונדון או קשתות אסטרלה, בוטיק ברצלונה שפעל למען חברות כגון קשארל או פראדה. ישתתפו גם במהדורה זו: איילה אנדריאה, קארדונה Bonache, Guillen Doz, יאן Iú Més, ג'ואן Fà bregas, אבריל ז'וזפ, חואן אנטוניו א. valos, מנואל Bolaño, מתיו איימס, Mikio Sakabe, מרים Ponsa, Montse liarte, רומן קרמר, תרזה Helbig, Yiorgos Eleftheriades, ו Zazo & Brull. מאז הקמתה ב- 07 / 07, 080 בברצלונה אופנה נוצרה כפלטפורמה כדי להעניק ניראות מעצבים עצמאיים, לקיחת כמקור השראה יצירתיות וחדשנות, מבלי לשכוח את החשיבות של השוק. לא תמיד נפתלי בנט.

פסטיבל זה הוא חלק מהתוכנית של חידוש אופנה קטלאנית 2007-2010, המונע על-ידי המחלקה חדשנות, אוניברסיטאות, ארגוני של Generalitat קטלוניה. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. 080 בברצלונה אופנה גם נערך במקביל אופנה הביטלס, לשלם מחווה לסגנון של הרכב מוזיקלי ייחודי זה והשפעתו על אופנה. אל תחמיצו את חלון הראווה של ואנגארד של אופנה, לוקח כדי לבקר (או תבקר שוב) העיר המרתקת של ברצלונה. LateRooms. com מקל, עם עסקאות פנטסטי של LateRooms.

com הינו הפורטל המוביל בהזמנות מלון ב ממלכה המאוחדת, עם הצעות וזמינות ברגע האחרון יותר מ 23. 000 מלונות, קוטג'ים ודירות בכל רחבי אירופה. LateRooms. com יש מהמטה בפלמה דה מיורקה ו מנצ'סטר מאז 2007 הוא חלק טווינא הנסיעות PLC, מובילה בעולם בתחום תיירות נופש.

About

Categories: כללי תגיות: