בסיס איתן

הכבישים הם הרכיבים הבסיסיים של מערכת התחבורה של כל מדינה או טריטוריה, הבטחת זכות הנגישות של כל אזרח. רמתם של בטיחות ואיכות התוצאה של המאמצים הרבים ייעודי הבניין ולאחר מכן תחזוקה שוטפת, לכן יש צורך ליצור ploys החדש עמיד יותר חסכוני, עם השפעה סביבתית משנית לבנייה שלו. במהלך האחרון 50 שנה כבר פיתוח חסרת תקדים בתחום התשתיות, בפרט הכביש. הם בנו אלפי קילומטרים כדי לענות על הביקוש הגובר של התנועה. הרבה כבישים אלו היו בשימוש במשך יותר משני עשורים, הגיעו בסופו של דבר העיצוב שלה, הדורשים תחזוקה לשמור עליהם שירות. 1. מבוא העיצוב של המשרד אסף לקחים אודות אופן הפעולה של המשרד, המדגיש את ההיבטים שנחשבים קריטי לשינוי הגודל של המשרד במסמך זה.

כך שכדאי לך עיצוב של המשרד המותאמים בכל מצב. 2. קרן של המשרד היא הבינה הבסיס של יחידת המשרד המורכב שכבות של אדמה או חומרים אחרים שנמצאים תחת המשרד. מקום מושבו של שכבות משטח נוצרות על-ידי שכבות של אדמה או חומרים של תרומה או ייצוב הקיימים, שמטרתה להקל על עבודתו של הבנייה, לשפר, לתקנן את היכולת לעמוד איתן להגן על בנוטריינטים רגישים למים באמצעות איטום או פינוי, להשיג משטחים גיאומטריים מדויקים. מורכב הוא התערובת של בנוטריינטים עם תוספים כדי לשפר את המאפיינים שלו. תוספים הנפוצים ביותר הם סיד, מלט. תחומי יישום שלהם הם: טיפול של ריצוף בהליכי פינוי קרנות ושכבות של מושב embankments. בניית יכולת תמיכה השכבות של המושב, או הפחתת עובי.

ההמלצות הבאות עבור הניתוח של נאותה ביותר על כל סוג של ייצוב הקרקע חייב להילקח בחשבון. ייצוב עם סיד הוא בדרך כלל מתאים עם בנוטריינטים העומדים בתנאים הבאים: הקרקע עם אחד כמות מספקת של חלקיקים משובחים כך התגובה עם חימרים עמידי יכול להיות. בנויים הם מאוד פלסטיק, מאז פלסטיות מחסור בנוטריינטים סיד נוטה להיות לא פעיל. בנוטריינטים פלסטיק מאוד, כמו גם להפחית את הרגישות מים, הוא נועד לשפר משמעותית את יכולת השלכה, טיפול נאות מאוד הוא מעורב עם סיד, מלט. סיד slaked ישמש עבור הייצוב עם סיד. במקרה בנוטריינטים יבש מאוד השימוש של קטניות וגריסים של סיד יכול להציג יתרונות. Stablization עם מלט בנוטריינטים המתאימים ביותר הם בדרך כלל הבאות: בנוטריינטים בגודל גרגיר רציף, עם יותר מ- 50% של חומר העובר דרך המסננת 5 מ מ, עם תוכן בין 10% ל- 35% עובר דרך המסננת 630 אום. אלה בנוטריינטים pulverized, מעורבב עם הקלות מסוימות. בנוטריינטים של פלסטיות מתון.

About

Categories: כללי תגיות: